Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigbad86

Po toj logici moze policajac da dodje u sud i da kaze da si ubio tog i tog (bez dokaza) i ode ti u corku...

Slaninar

Citat: ts.marko poslato 07 Januar, 2017, 16:47
Pre godinu dana stigne mi prijava da sam vozio neregistrovam motor, bez kacige I da nisam hteo da stanem na ocigledan znak policajca, kao I da sam im pobegao.
Dam izjavu da to nije tacno, navedem svedoke da uopste nisam bio u gradu. Sudija mene I puba zove na suocenje, ja ponovim sve sto sam vec kazao.
Stoka me osudi na 15000, 3 meseca bez A I 6 poena. Razlog-policajac bio ubedljiviji na suocenju????
Zalim se apelacionom sudu, oni potvrde uz isto objasnjenje. Bez prava na ¾albu.

I ¹ta sad raditi? Niti me zaustavio, niti legitimisao, ni¹ta. Jednostavno me "prepoznao"

Kakva je ovo dr¾ava?

Da li neko ima neki pametan predlog?



a) Naði dobrog advokata i radi kako ti on ka¾e.

b) Tek tako policajac oti¹ao i napisao prijavu ba¹ za tebe da nisi stao? Iz èista mira?
Video nekog na motoru, mogao se zakleti da si to ti i napisao prijavu?
Ili nije nikog ni video, nego ti napakovao tek tako?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

ti kazi da ti je napakovao jer si kao karao neku lokalku ( sto gora,to bolje), da tako pricaju u kraju, sto nije iatina. Ali je pandur strasno zaljubljen u nju i mnogo ljubomoran. Tako iako ti ne uspe zalba, cela familija ima da mu se smeje iza ledja, a komsije u lice.

ts.marko

Citat: bigbad86 poslato 07 Januar, 2017, 20:15
Po toj logici moze policajac da dodje u sud i da kaze da si ubio tog i tog (bez dokaza) i ode ti u corku...

Izgleda, na¾alost, da je tako.
Nadao sam se da barem u Apelacionom sudu postoje normalniji ljudi, ali ne.

Lazic

#2544
Citat: bigbad86 poslato 07 Januar, 2017, 16:54
Sto nisi rekao sudiji u lice da po zakonu ne sme da prejudicira? Moraju da dostave DOKAZ da si uradio to i to inace si nevin. To jest nevin dok se ne DOKAZE suprotno. To sta oni veruju nije bitno, veruje se u crkvi a dokazuje na sudu.
Nije mu na suoèenju rekla da æe da veruje panduru... Vuèiæ je doktor nauka za ceðenje suve drenovine, ne ispu¹ta ni dinar lako... Ej bre, sudije ne presuðuju protiv bankara jer su im davali povoljne kredite, av govnar je mrtav 'ladan na to izjavio, pa vi tra¾ite izuzeæe tog sudije, kao da svakome na èelu pi¹e da ima kredit koji ne vraæa...

Glava Dole

Dosla maca na vratanca... zove me cale jutros da me obavesti da bili panduri da me traze, on ispraca komsiju jutros pandurski auto staje... trazili moj broj, dao im... on pita je l' za zatvor, kazu ne da mi uruce zabranu mesec dana... nije mi jasno kako mesec dana, dal su rekli samo da bi im dao broj il sta nem pojma... za ono prvo mi je postar reko da u resenju stoji 116000 i 8 meseci... za ono drugo preti 3 zabrane... otkud sad mesec dana pojma nemam...

mkt

auu tebra, kod tebe stalno neka zajebancija  ;D

viper

Stigla zabrana od pandura, sad sam 8 meseci kavezar  :(

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Èekaj ostao si bez A? Kao da æe neki marsovac da te proverava... ;D


@Milo¹:
Kad te zovu ka¾i da nisi to ti... ;D Ovde njegova devojka, on je oti¹ao na dugo putovanje... :D

Hurricane

@Milo¹

.ja bih motor preveo na nekoga ako se vodi na tebi, zbog tih para..

Glava Dole

#2550
Ima neko aplikaciju za izmenu glasa? Il da ne rizikujem ako zabaguje hahhahaha bolje ipak da budem svoj cimer i da ne budem trenutno tu... i tako svaki put ;D

Citat: Hurricane poslato 14 Januar, 2017, 03:58
@Milo¹

.ja bih motor preveo na nekoga ako se vodi na tebi, zbog tih para..

Ma na mene, zato sam se i usrao da necu moci da ga registrujem pa se obradovao kad je proglaseno neustavno i proglaseno da ce ipak moci uprkos registru... a onda ovaj vise nece dupali... pa mi i to dzabe... jebo mu pas mater....

EDIT: dok ja editujem preduhitri me lazic... tako je... sta, ko, kako, kakvo lecenje? [rofl]

Lazic

@Uragan:
Nisi u toku, opet je ustavni sud proglasio da je ta uredba protivustavna... ;D



@lo¹Mi:
Ili kao ¹to je uradio æale od nekoga sa foruma, on je u Teodora Drajzera na leèenju... :o ;D

Hurricane

..nisam mislio na registraciju veæ na nalog suda na zaplenu imovine radi naplate kazne..

Glava Dole

Da bi me nasli prvo moraju da me zovu... kad me pozovu nisam trenutno tu, bicu tu za koji dan... za koji dan dobiju ram i polutku bloka pa nek nose ;D

viper

Ostao sam bez A2, trebao da pola¾em za punu A ali ni to sad ne mogu dok imam zabranu.

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Citat: Hurricane poslato 14 Januar, 2017, 04:10
..nisam mislio na registraciju veæ na nalog suda na zaplenu imovine radi naplate kazne..
Opet nisi u toku, sud mo¾e samo da ti neplaæenu kaznu zameni zatvorom... ;D



Citat: viper poslato 14 Januar, 2017, 10:37
Ostao sam bez A2, trebao da pola¾em za punu A ali ni to sad ne mogu dok imam zabranu.


Niko ti ne brani da vozi¹, sigurno te neæe proveravati... ;D

viper

Pa vozio bih ali kinez u kvaru  ;)  suzanu nebih po ovom minusu da vozim, zeza me akumulator. :-\

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 14 Januar, 2017, 13:54
Citat: Hurricane poslato 14 Januar, 2017, 04:10
..nisam mislio na registraciju veæ na nalog suda na zaplenu imovine radi naplate kazne..
Opet nisi u toku, sud mo¾e samo da ti neplaæenu kaznu zameni zatvorom... ;D

Kako si me sad utesio, nisi svestan [rofl]



Lazic

Zna¹ koliko sam do sada dobio poziva da se javim u zatvor? :D 5-6... Zna¹ na koliko sam se javio...? ;D Zna¹ koliko sam dana proveo u zatvoru...? ;D ;D ;D

Opusti se jebote! ;D

edit:
ovo zvuèi pogre¹no... :o :D

Glava Dole

Ma vise se cale uplasio da ce morati odma da nadje 116.000 da me vadi iz zatvora nego ja [rofl]

Jedino sto imaju broj... koji je postpaid i vodi se na kevu jer sam ja nesposoban, meni ne daju i bolje sto ne daju :D A ona je pa nevezana za mene, bioloska majka a pravno gledano nije mi nista :D Na prijavljenoj adresi skoro nikad nisam tako da sam ja anonimus ;D Jos samo 2 god da izdrzim, na pola sam puta :D

Al i dalje mi nije jasno otkud mesec dana... kad je zabrana za bilo koji prekrsaj za alkohol 3 meseca koliko vidim... cak i da je to za onih 0.63 bilo bi 3 a ne mesec dana... a za 2.3 tek da ne spominjem... jedva cekam poziv pandura da se detaljno informisem kako sta...