Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: petar357 poslato 24 Septembar, 2016, 21:42
Citat: Laziæ poslato 05 Septembar, 2016, 20:47
Citat: petar357 poslato 03 Septembar, 2016, 19:54

E, ove slike su nepobitan dokaz.
Ako su dokazi i za ostale slicne tvrdnje ovako pouzdani, nije ni cudo sto su na tri uzastopna izbora u ovih par godina rezultati ovakvi kakvi jesu

Sla¾em se da su Srbi ¹izofreni glasaèi i to nas jebe i jebaæe nas doveka, ali ako mo¾e¹ da iskreno ka¾e¹ da ne lièi(na slici) na bliskog kolegu i prijatelja njegove majke, nego na Anðelka, znam za koga si glasao... :P ;

Nisam odavno gledao ovu temu, pa da ti tek sad odgovorim kad vec insistiras.
Nije tu toliko stvar ko na koga vise lici, slazemo se da ima nekih slicnosti sa siptarom.

Medjutim, sustina price je u tome da covek ispod cije slike stoji natpis Andjelko Vucic (na osnovu cijeg lika si ti izvukao svoj cvrsti zakljucak) , nije Andjelko, nego Drago Vucic, iz Bosne, inace Vucicev stric, koji se vise puta javno pod svojim imenom pojavljivao i u raznim TV prilozima.
Andjelkove slike su retke u javnosti ali ipak ih ima, i tu se poredjenjem takodje nedvosmisleno moze ustanoviti odredjena slicnost sa Vucicem.

Inace, postupak kada izvodis zakljucak koji je logicki tacan, ali je izveden iz namerno pogresno postavljenih premisa - naziva se manipulacija.

Nisam znao da je stric. Ipak ne mogu da ka¾em da me toliko zanimaju Vuèiæi... Nemam ja ni¹ta protiv ©iptara, imam protiv kretena, a to je mislim nedvosmisleno dokazao vi¹e puta... [cheers]










Citat: Ivicat poslato 24 Septembar, 2016, 18:00
http://s9.postimg.org/n6tpnhl9r/Odbegli_m.jpg

Datum prekrsaja: 10.06.2012.

Stiglo pre neki dan.

Jos uvek aktuelno zastarevanje posle tri god?



@Ivica:
Mogu da te uhvate al' za malo... Rok apsloutne zastare za prekr¹aje je 4 godine ¹ta god se de¹avalo sa predmetom, ali ti nisi napravio saobraæajni prekr¹aj nego "zajebao" dr¾avnu firmu koja je imala rok godinu dana da te tu¾i... Po raèunu sa slike nisu te tu¾ili, samim tim mogu da se slikaju...


petar357

#2321
Citat: Laziæ poslato 25 Septembar, 2016, 03:02
Citat: petar357 poslato 24 Septembar, 2016, 21:42
Citat: Laziæ poslato 05 Septembar, 2016, 20:47
Citat: petar357 poslato 03 Septembar, 2016, 19:54

E, ove slike su nepobitan dokaz.
Ako su dokazi i za ostale slicne tvrdnje ovako pouzdani, nije ni cudo sto su na tri uzastopna izbora u ovih par godina rezultati ovakvi kakvi jesu

Sla¾em se da su Srbi ¹izofreni glasaèi i to nas jebe i jebaæe nas doveka, ali ako mo¾e¹ da iskreno ka¾e¹ da ne lièi(na slici) na bliskog kolegu i prijatelja njegove majke, nego na Anðelka, znam za koga si glasao... :P ;

Nisam odavno gledao ovu temu, pa da ti tek sad odgovorim kad vec insistiras.
Nije tu toliko stvar ko na koga vise lici, slazemo se da ima nekih slicnosti sa siptarom.

Medjutim, sustina price je u tome da covek ispod cije slike stoji natpis Andjelko Vucic (na osnovu cijeg lika si ti izvukao svoj cvrsti zakljucak) , nije Andjelko, nego Drago Vucic, iz Bosne, inace Vucicev stric, koji se vise puta javno pod svojim imenom pojavljivao i u raznim TV prilozima.
Andjelkove slike su retke u javnosti ali ipak ih ima, i tu se poredjenjem takodje nedvosmisleno moze ustanoviti odredjena slicnost sa Vucicem.

Inace, postupak kada izvodis zakljucak koji je logicki tacan, ali je izveden iz namerno pogresno postavljenih premisa - naziva se manipulacija.

Nisam znao da je stric. Ipak ne mogu da ka¾em da me toliko zanimaju Vuèiæi... Nemam ja ni¹ta protiv ©iptara, imam protiv kretena, a to je mislim nedvosmisleno dokazao vi¹e puta... [cheers]





Ma ok, ne zanimaju te Vucici, niko to ne spori, nego je prica bila oko toga da dok se protiv njega vode ovakve kampanje (a on cuti i ne demantuje nego ceka da sto vise somova zagrize udicu dok se ne pokaze da je u pitanju manipulacija) on ce svaki put posle neke slicne afere pridobijati odredjeni broj neopredeljenih ili labavo opredeljenih glasaca.

Jer, neopredeljeni ce se uvek pre opredeliti za "zrtvu" manipulacije, nego za manipulatora. I to se potvrdjuje iz izbora u izbore...

Lazic

Nevezano za "manipulisanje" vuèiæem, ko na sledeæim izborima bude neopredeljen ili labav a opredeli se njega, nema trunku mozga...

petar357


Vidi, veliki broj ljudi u Srbiji (koji nemaju licni animozitet prema njemu), pamte da 2012, 11, 10 i ranije, uopste nisu ziveli u nekom blagostanju, niti u drzavi bez kojekakvih afera, da bi se sada upinjali da oni pre 2012 ponovo dodju na vlast.

Lazic

Saèuvaj bo¾e da se ti vrate... :o
Nisam ¾iveo u blagostanju nikad, ali od svoje 10 godine kad sam poèeo da oseæam nema¹tinu(veæ 32 godine), jedini put kad sam oseæao malo manji pritisak dr¾ave i kad sam zaraðivao solidno od svog znanja je bilo u periodu izmeðu 2000 i 2003-æe... Subjektivno skroz, nekima je blagostanje bilo u SFRJ, nekima za vreme sankcija, nekima posle 5-og oktobra, nekima danas... Da ne gre¹im du¹u, zaraðivao sam solidno i krajem '90-ih, ali sam se oseæao kao da ¾ivim u privatnom zatvoru, mada sam bar tada znao ko je kriv za to, danas, EU, MMF, USA, SNS, ne zna se ko vi¹e jebe...

mareskin


Mislim da je do 2007-8-e bilo korektno. Posle sve lo¹ije od nastanka svetske ekonomske krize.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


mareskin

Citat: Laziæ poslato 27 Septembar, 2016, 12:56
Zato i rekoh subjektivno.

Objektivno meni je bilo najbolje devedesetih po¹to sam bio mlaðan momak ja :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

meni je i sada dobro......a bilo mi je dobro...ne dam da zlotvori uticu na moje psihicko stanje......a zlotvora je uvek bilo....drzava je najveci neprijatelj naroda...a sitne duse....sada se zovu botovi....rade za sendvice i sokove...i zele da avanzuju u partijskoj strukturi ne bili ucarili parce kolaca.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Septembar, 2016, 10:06
meni je i sada dobro......a bilo mi je dobro...ne dam da zlotvori uticu na moje psihicko stanje......a zlotvora je uvek bilo....drzava je najveci neprijatelj naroda...a sitne duse....sada se zovu botovi....rade za sendvice i sokove...i zele da avanzuju u partijskoj strukturi ne bili ucarili parce kolaca.....

[clapp]

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Dukags

Danas he i meni stiglo u po¹tansko sanduèe od Puteva Srbije za prebeg maja 2012.god sa sve kamatama, dakleM da rezimiramo, valjani pravni savet je??

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 14 Oktobar, 2016, 17:34
platish sve zajedno ...

I èasti bar za kafu po¹to su ga èekali ovoliko godina :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DebeliZmaj

2043 dinara ..
e sad ti mozes slusas ove sto izbegavaju sve i svasta pa drhte kad vide da ce ih
zaustavi policija iz bilo kog razloga jer je sledeca stanica urucenje/tvorza ...
ili odesh i platish...
sto bi sebi nakalemio josh i troskove nekog izvrsioca, ti skidaju od plate itd...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Dukags poslato 14 Oktobar, 2016, 16:27
Danas he i meni stiglo u po¹tansko sanduèe od Puteva Srbije za prebeg maja 2012.god sa sve kamatama, dakleM da rezimiramo, valjani pravni savet je??

izvrsi prigovor u smislu zastarelosti potrazivanja.....isto ponovi i kad ti stigne od izvrsioca...automatski zavrsava kod sudije a onda on odbacuje to usled zastarelosti.....ende.
obrati paznju samo na izvrsioce , poceli su da ne salju obaestenje o izvrsenju vec da ga kace na tablu.....preporucujem da odmah nadjes lokalnog izvrsioca ili izvrsioce , i da im odmah dostavis prigovor pre nego sto uopte i pomisle da ga salju.....obavezno putem poste i sa povratnicom....da ne bude jeste ili nije....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

Javlja cale dolazili danas sa pozivom, verovatno za ono 0.63 :D Rekao da vec 2god ne zivim tu i vratili su... dal da se javljam uopste, ako sude u odsustvu pretpotstavljam da rebnu maximalnu kaznu?

UFF

Citat: DebeliZmaj poslato 14 Oktobar, 2016, 19:14
2043 dinara ..
e sad ti mozes slusas ove sto izbegavaju sve i svasta pa drhte kad vide da ce ih
zaustavi policija iz bilo kog razloga jer je sledeca stanica urucenje/tvorza ...
ili odesh i platish...
sto bi sebi nakalemio josh i troskove nekog izvrsioca, ti skidaju od plate itd...


ako je neko izbegavao kazne i ingnorisao drzavu ona je to lazic

a eto ga sad u italiji


sta bi sa onim uhapsice ga na granici i slicno ?   [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]


jeste vazi snezana i sedam patuljaka jos jedna bajka pa ko poveruje... taj verovatno placa i tv pretplatu kao i kazne za parking

aæimo

Cekaj dok se vrati, znas kako sve kasni kod nas.