Glavni meni

Low Price -Akcione kamere

Započeo con3, 22 Mart, 2016, 01:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

©ta raèuna¹ pod low price?

Ja imam dva komada do 100 EUR.

Prva od njih je Sjcam SJ4000. Platio sam je 100 EUR sa svim moguæim dodacima i snima tu i tamo. Mislim nije lo¹a, ali nije ni¹ta specijalno. Bolja je od onih od 20 EUR svakako. I preko dana stvarno radi OOODLIÈAN posao za svako proseèno oko, ali noæu ima mali problem. Veliki plus joj je ¹to ima ekran.



Snimak statièni - ! No longer available
Snimak akcioni - ! No longer available

Drugu koju imam je Xiaomi YI

Kamera je pre svega vizuelno lep¹a, cena joj je oko 70 EUR. Snima odlièno, ali mi je u gepeku pa me mrzi sad da donosim i prebacujem snimke  :D
Ono ¹to je jo¹ bitnije, ima aplikaciju za telefon i wireless, tako da mo¾e da se gleda ¹ta snimate. Nema ekran, ali je ovo sa gledanjem na telefonu èak i bolja opcija.Znatno je kvalitetnija izrada, tako da svaka pohvala za ovu kameru.


Hohštapler

Gde se ima kupit taj Xiaomi? Aliexpress?

Jbo im ja majku, èekam ¾migavce od 29.02. kad su poslati, nema ih ko da su u zemlju propali, to ¹to mi ne radi zadnji desni - nikom ni¹ta - bole Kineza dupe ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


con3

Sad citam i ove xiaomi yi imaju kopije ne uzimajte nikako z23L to je kopija z22 bez L je prava .ILi sam ja lose procitao nemam pojma vise kupujemprodajem ne zna se vise sta je sta .

mareskin

Ove kamerice imam u ponudi i za MM je cena 8320 din.

http://www.winwin.rs/sports-cam-stark-w9-action-digitalna-kamera-6770939.html

Wifi radi korektno. Snimak nije ni blizu GoPro. Meni je zadovoljavajući.

Takođe nudim kartice 32GB microsd Class10 sa SD adapterom sa popustom u kompletu za 1390 din.

Sa garancijom i fiskalnim računom.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Andreja

Po¹teno, objektivan opis proizvoda, ima¹ plus.

Xiaomi YI æu kupiti uskoro, ugradi se zamensko soèivo za GoPro koje nije skupo pa se dobije slika vrhunskog kvaliteta, nema odsjaja kad se kamera uperi u izvor svetlosti itd... Sa opremom koju ¾elim æe me izaæi oko 120e.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

makinjo

Citat: Ho¹tapler poslato 22 Mart, 2016, 16:34
Gde se ima kupit taj Xiaomi? Aliexpress?

Jbo im ja majku, èekam ¾migavce od 29.02. kad su poslati, nema ih ko da su u zemlju propali, to ¹to mi ne radi zadnji desni - nikom ni¹ta - bole Kineza dupe ;D
Ma to brate nisu kinezi. Garant je posiljka stigla kod nas ali stoji na carini. :(
Ukucaj broj posiljke na sajtu poste pa ce ti sve biti jasno :)

makinjo

Citat: Ga¹par poslato 22 Mart, 2016, 12:24
©ta raèuna¹ pod low price?

Ja imam dva komada do 100 EUR.

Prva od njih je Sjcam SJ4000. Platio sam je 100 EUR sa svim moguæim dodacima i snima tu i tamo. Mislim nije lo¹a, ali nije ni¹ta specijalno. Bolja je od onih od 20 EUR svakako. I preko dana stvarno radi OOODLIÈAN posao za svako proseèno oko, ali noæu ima mali problem. Veliki plus joj je ¹to ima ekran.



Snimak statièni - ! No longer available
Snimak akcioni - ! No longer available

Drugu koju imam je Xiaomi YI

Kamera je pre svega vizuelno lep¹a, cena joj je oko 70 EUR. Snima odlièno, ali mi je u gepeku pa me mrzi sad da donosim i prebacujem snimke  :D
Ono ¹to je jo¹ bitnije, ima aplikaciju za telefon i wireless, tako da mo¾e da se gleda ¹ta snimate. Nema ekran, ali je ovo sa gledanjem na telefonu èak i bolja opcija.Znatno je kvalitetnija izrada, tako da svaka pohvala za ovu kameru.


Gaspare aj mi reci koja bolje snimke pravi da zanemarimo bolju izradu i ove ostale stvari? :)
Dvoumim se izmedju te dve pa reko da mi pomognes detaljnije ? :)

Steel_Stallion

ako imate negde da nadjete DRIFT HD GHOST stvarno je mama kvaliteta je ko gopro3 a upola manje.
znam da sad serem jer sam moju uzeo u USA ali ono ako neko uspe da nadje nece se kajati. nova je 200e.
I don't know about angels, but it's fear that gives men wings!

Gašpar

YI je definitivno kvalitetniji snimak.

Glava Dole

Citat: Ho¹tapler poslato 22 Mart, 2016, 16:34
Gde se ima kupit taj Xiaomi? Aliexpress?

Jbo im ja majku, èekam ¾migavce od 29.02. kad su poslati, nema ih ko da su u zemlju propali, to ¹to mi ne radi zadnji desni - nikom ni¹ta - bole Kineza dupe ;D

Idi proveri u posti, meni razvodnik za fiata ovaj poslao obicnom postom(ne postexxpresom) jos u sredu prosle nedelje a nije stizalo nista... ja odem do poste a ono me ceka paket vec 2 dana u posti, ovaj ga nije uopste ni poneo kad raznosio a ne daj boze da me slucajno bar neko pozvao da javi da me tamo ceka... i da mi ujedno i voltmetar za motor sa gearbesta(koji sam narucio jos pre 25 dana, ko zna koliko je vec camio kod njih)... verujem da su mi i one dve porudzbine sa alija od letos tako zavrsile...

OKi


mrle

Citat: mareskin poslato 22 Mart, 2016, 17:05

Sa garancijom i fiskalnim raèunom.

a bez fiskalnog? Ono, za nas koji se "znamo"

mareskin

Citat: mrle poslato 23 Mart, 2016, 16:18
Citat: mareskin poslato 22 Mart, 2016, 17:05

Sa garancijom i fiskalnim raèunom.

a bez fiskalnog? Ono, za nas koji se "znamo"

Nema razlike. Imam firmu i legalno nabavljam od uvoznika. Raèun moram da kucam.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Steel_Stallion

I don't know about angels, but it's fear that gives men wings!

dzimika

Citat: Milos96 poslato 22 Mart, 2016, 22:23
Citat: Ho¹tapler poslato 22 Mart, 2016, 16:34
Gde se ima kupit taj Xiaomi? Aliexpress?

Jbo im ja majku, èekam ¾migavce od 29.02. kad su poslati, nema ih ko da su u zemlju propali, to ¹to mi ne radi zadnji desni - nikom ni¹ta - bole Kineza dupe ;D

Idi proveri u posti, meni razvodnik za fiata ovaj poslao obicnom postom(ne postexxpresom) jos u sredu prosle nedelje a nije stizalo nista... ja odem do poste a ono me ceka paket vec 2 dana u posti, ovaj ga nije uopste ni poneo kad raznosio a ne daj boze da me slucajno bar neko pozvao da javi da me tamo ceka... i da mi ujedno i voltmetar za motor sa gearbesta(koji sam narucio jos pre 25 dana, ko zna koliko je vec camio kod njih)... verujem da su mi i one dve porudzbine sa alija od letos tako zavrsile...


pod kojim brojem posiljke si trazio u posti?

Glava Dole

Ma na netu sam nasao po broju  koji mi dao prodavac za razvodnik(to je poslato iz srbije), ja sam na to sa gearbesta vec i zaboravio i nisam ni spomenuo, u posti mi nije trazila nikakav broj, samo ime, prezime i ulicu i dala mi oba paketa koja vec camila u posti neko vreme...

dzimika

koji sam ludak, malo pre bio u posti i ne pitam za posiljku  [ludak] [ludak] [ludak]

Andreja

Dugo vam trebalo da odete u offtopic...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

dzimika