Glavni meni

Stvarne kazne a ne mit i legenda

Započeo mazzi, 14 Mart, 2016, 00:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


Glava Dole

Rekla mi keva samo s tobom da se druzim ;D Nesto slicno planiram vec 100god samo nikako da realizujem :D Malo vise detalja? :D

Glava Dole

Nego, da nije stari CD/DVD ovo mozda?

ЯЭВОЛУТИОН

pazi....ko zna da gleda vidi se da je jamaha.....fzr 1000 ili fzr 600.....oni nose taj stop....druga cifra 1 i pretposlednja 1 ...treca je sedmica.....da hoce mogu da te navataju i na to....blje pokri SD...jer onda moraju kopaju po svim mestima po srbiji...a to im je vec malo mnogo...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

Citat: Laziæ poslato 02 April, 2016, 21:07
Svaki put kad proðem ispod kamere uputim meðunarodni MM pozdrav, mo¾da sam im i ja dokurèio, ali ne vidi se tablica... ;D

ja to redovno na gazeli. onda sam ukapirao da mi reg nalepnica na viziru. sad æutim i èekam ;D

Jagodinac

Ljudi...imam odlicnog lika koji radi takve fals tablice da se ne primecuje razlika..jedina razlika jeste u vodenom zigu ,ali to moras bas blizu da se zagledas i trazis pod uglom.. odradi vam takvu tablicu i samo zameni zadnje dve cifre i mogu da vam puse ..cena je oko 5500 din mislim. Takodje radi isto to i za automobile i za kamione. U slucaju i da pandur provali da se ne slazu tablice sa nalepnicom,uglqvnom se zavrsava na tome da idete i ispravite to,jer je greska drzave,a cesto se desava da izdaju kontra nalepnicu... 😊

bigbad86

Nemoj takve likove da reklamiras na forumu, odrukace ga neko.

mareskin

Citat: Jagodinac poslato 08 April, 2016, 21:02
Ljudi...imam odlicnog lika koji radi takve fals tablice da se ne primecuje razlika..jedina razlika jeste u vodenom zigu ,ali to moras bas blizu da se zagledas i trazis pod uglom.. odradi vam takvu tablicu i samo zameni zadnje dve cifre i mogu da vam puse ..cena je oko 5500 din mislim. Takodje radi isto to i za automobile i za kamione. U slucaju i da pandur provali da se ne slazu tablice sa nalepnicom,uglqvnom se zavrsava na tome da idete i ispravite to,jer je greska drzave,a cesto se desava da izdaju kontra nalepnicu... 😊

Ajde sad lepo priznaj Ðuri od kada radi¹ za policiju :D :D :D :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jagodinac

Citat: bigbad86 poslato 08 April, 2016, 21:18
Nemoj takve likove da reklamiras na forumu, odrukace ga neko.
Niti je reklama, niti bih ikada ikoga drukao buraz... :) Cast na prvom mestu.. :)  Ovo je inace jedna dobra ideja ,kada se vec radi o tim stvarima..  :)

Citat: mareskin poslato 08 April, 2016, 21:19

Ajde sad lepo priznaj Ðuri od kada radi¹ za policiju :D :D :D :D
A mogu ti reci da sam se pre jedno 7-8 god ozbiljno lozio da upisem Kamenicu.. :D

bigbad86

Nisam ni mislio ti da drukas nekoga, nego ti ovde postavis kontakt tog lika jer mozda nekome treba lazna tablica i neko anoniman odavde ga odruka.

Lazic

pp je majka... ;D




Citat: kosta66 poslato 08 April, 2016, 20:42
Citat: Laziæ poslato 02 April, 2016, 21:07
Svaki put kad proðem ispod kamere uputim meðunarodni MM pozdrav, mo¾da sam im i ja dokurèio, ali ne vidi se tablica... ;D

ja to redovno na gazeli. onda sam ukapirao da mi reg nalepnica na viziru. sad æutim i èekam ;D
Ti si Kostiæu kreten. Kad bi mogli da snime nalepnicu...  [facepalm] I kamera na Gazeli je za kontrolu saobraæaja, kurac mo¾e da snimi i tablicu...

srbac

Citat: Jagodinac poslato 08 April, 2016, 21:02
Ljudi...imam odlicnog lika koji radi takve fals tablice da se ne primecuje razlika..jedina razlika jeste u vodenom zigu ,ali to moras bas blizu da se zagledas i trazis pod uglom.. odradi vam takvu tablicu i samo zameni zadnje dve cifre i mogu da vam puse ..cena je oko 5500 din mislim. Takodje radi isto to i za automobile i za kamione. U slucaju i da pandur provali da se ne slazu tablice sa nalepnicom,uglqvnom se zavrsava na tome da idete i ispravite to,jer je greska drzave,a cesto se desava da izdaju kontra nalepnicu... 😊

Ima neka zaguljena inspektorka Dragana iz 29 novembra na forumu, pazi sta pises !!

Jagodinac

#92
Citat: srbac poslato 08 April, 2016, 23:06
Citat: Jagodinac poslato 08 April, 2016, 21:02
Ljudi...imam odlicnog lika koji radi takve fals tablice da se ne primecuje razlika..jedina razlika jeste u vodenom zigu ,ali to moras bas blizu da se zagledas i trazis pod uglom.. odradi vam takvu tablicu i samo zameni zadnje dve cifre i mogu da vam puse ..cena je oko 5500 din mislim. Takodje radi isto to i za automobile i za kamione. U slucaju i da pandur provali da se ne slazu tablice sa nalepnicom,uglqvnom se zavrsava na tome da idete i ispravite to,jer je greska drzave,a cesto se desava da izdaju kontra nalepnicu... 😊

Ima neka zaguljena inspektorka Dragana iz 29 novembra na forumu, pazi sta pises !!
Ne brini nista..znam da ih ima svuda,pa i ovde. Pricacemo vec na nekom moto susretu.

@lazic ..sto se tice pp...bas tako..mada ni to nije sigurno vise..samo licno :)

Kostić

e do kurca, ja taman teo da sakupim milionèe duga. d¾aba sam se muèio -(

Kostić

jednom sam se digo i sobe ruke pozdravio i umalo pao na sred gazele, zavoblovo srad ;D

Lazic


UFF

meni upravo stiglo nesto iz marta 2014e i kaze postar ili da platim 2 crvene ili da odradim 40 sati  :wtf:
samo sam mu rekao da vrati to nazad  [rofl]
oni mora da se drogiraju debili pa to je zastarilo jos proslog meseca  [ludak]
koji qrac uopste pokusavaju da naplate nedelju dana pre ili posle zastarivanja?  [facepalm]
ako nisu efikasni da to rese odman nek zaposle vise ljudi ili neka ni ne pisu tj ne pokusavaju uopste

penzos

 [thumb_up] ma super! To sa tablicom mo¾da proðe, al u Zimbabveu! Policija ima bazu svih motorcikala, taèno se zna ¹ta, ko i kako vozi. Pre par godina je motorciklista udario pe¹aka u Novom Sadu. Na¹li ga oma sutradan. Ostalo parèe oklopa na mestu udara. Motor nije ni bio registrovan, koliko se seæam. Ako hoæe da te nahvataju - nahvataæe te!
I jedan istinit dogaðaj, a u temi. Drugar protutnjao autom pored patrole sa radarom. Naravno, nije stao. Jo¹ bili stari radari. Popio  neku i ono  [srednjiprst] Zvoni mu mobilni za par minuta, javlja se on. Alo bre Kojote, koji ti je kurac, pa ¹to nisi stao kada te zaustavljamo??? A preko celog zadnjeg dela auta mu zalepljena reklama za firmu, sa sve brojem telefona [rofl]  [rofl]  [rofl]


Eto i reklama!  [welcome]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

balcan girl

vi u bg i mozete da bezite muriji :D sta mi siroti da radimo sto zivimo ovde kad svaki pandur ne samo sto zna koji motor vozis vec i gde zivis, radis, gde su ti otac i majka, baba i deda :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazza

Citat: balcan girl poslato 12 April, 2016, 14:18
vi u bg i mozete da bezite muriji :D sta mi siroti da radimo sto zivimo ovde kad svaki pandur ne samo sto zna koji motor vozis vec i gde zivis, radis, gde su ti otac i majka, baba i deda :D :D :D :D

+

a po pravilu panduri imaju zensku decu ... naravno za to saznas kasno.

I may be dumb, but I'm not stupid.