Glavni meni

Stvarne kazne a ne mit i legenda

Započeo mazzi, 14 Mart, 2016, 00:58

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Citat: Lazza poslato 12 April, 2016, 14:23
Citat: balcan girl poslato 12 April, 2016, 14:18
vi u bg i mozete da bezite muriji :D sta mi siroti da radimo sto zivimo ovde kad svaki pandur ne samo sto zna koji motor vozis vec i gde zivis, radis, gde su ti otac i majka, baba i deda :D :D :D :D

+

a po pravilu panduri imaju zensku decu ... naravno za to saznas kasno.



! No longer available odma si mi podsetio na denira [rofl]

Lazza

I ti si me podsetio da sam mnogo mator
I may be dumb, but I'm not stupid.

clutch&brake

Citat: balcan girl poslato 12 April, 2016, 14:18
vi u bg i mozete da bezite muriji :D sta mi siroti da radimo sto zivimo ovde kad svaki pandur ne samo sto zna koji motor vozis vec i gde zivis, radis, gde su ti otac i majka, baba i deda :D :D :D :D

od djoke fioke ne mozes da pobegnes
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

Citat: penzos poslato 12 April, 2016, 14:12
[thumb_up] ma super! To sa tablicom mo¾da proðe, al u Zimbabveu! Policija ima bazu svih motorcikala, taèno se zna ¹ta, ko i kako vozi. Pre par godina je motorciklista udario pe¹aka u Novom Sadu. Na¹li ga oma sutradan. Ostalo parèe oklopa na mestu udara. Motor nije ni bio registrovan, koliko se seæam. Ako hoæe da te nahvataju - nahvataæe te!
I jedan istinit dogaðaj, a u temi. Drugar protutnjao autom pored patrole sa radarom. Naravno, nije stao. Jo¹ bili stari radari. Popio  neku i ono  [srednjiprst] Zvoni mu mobilni za par minuta, javlja se on. Alo bre Kojote, koji ti je kurac, pa ¹to nisi stao kada te zaustavljamo??? A preko celog zadnjeg dela auta mu zalepljena reklama za firmu, sa sve brojem telefona [rofl]  [rofl]  [rofl]


Eto i reklama!  [welcome]

kojota za ministra saobraæaja. kralj.

Lazic

Citat: UFF poslato 12 April, 2016, 12:23
meni upravo stiglo nesto iz marta 2014e i kaze postar ili da platim 2 crvene ili da odradim 40 sati  :wtf:
samo sam mu rekao da vrati to nazad  [rofl]
oni mora da se drogiraju debili pa to je zastarilo jos proslog meseca  [ludak]
koji qrac uopste pokusavaju da naplate nedelju dana pre ili posle zastarivanja?  [facepalm]
ako nisu efikasni da to rese odman nek zaposle vise ljudi ili neka ni ne pisu tj ne pokusavaju uopste
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [facepalm]
App... Proðe mnogo èe¹æe nego ¹to misli¹. Samo pogledaj koliko foruma¹a zagovara strah od re¾ima i plaæanje kazni...

Kostić

Citat: penzos poslato 12 April, 2016, 14:12
[thumb_up] ma super! To sa tablicom mo¾da proðe, al u Zimbabveu! Policija ima bazu svih motorcikala, taèno se zna ¹ta, ko i kako vozi. Pre par godina je motorciklista udario pe¹aka u Novom Sadu. Na¹li ga oma sutradan. Ostalo parèe oklopa na mestu udara. Motor nije ni bio registrovan, koliko se seæam. Ako hoæe da te nahvataju - nahvataæe te!
I jedan istinit dogaðaj, a u temi. Drugar protutnjao autom pored patrole sa radarom. Naravno, nije stao. Jo¹ bili stari radari. Popio  neku i ono  [srednjiprst] Zvoni mu mobilni za par minuta, javlja se on. Alo bre Kojote, koji ti je kurac, pa ¹to nisi stao kada te zaustavljamo??? A preko celog zadnjeg dela auta mu zalepljena reklama za firmu, sa sve brojem telefona [rofl]  [rofl]  [rofl]


Eto i reklama!  [welcome]

murija i treba da zna sve o svakome. al ne treba da zaraðuje platu za ono ¹to i sama radi, nego ko povredi nekoga, na robiju. ja sam ponekad divlja budala, al tablica stoji sa dva ¹rafa, da se vidi. nedaj bo¾e da nekoga povredim, staæu da pomognem, prihvatiæu krivicu, a ne ko sise i pièketine, da zapalim.... ako se veæ kurèimo, nek to bude sa stilom. a ne govnarski.


rboban

Dobio presudu za punu motorom, 6 poena i tri meseca zabrane... Zakonom je predvidjena novcana od 15.000 do 35.000 din, meni odredili 10.000 znaci ispod, napisali da je to zbog sto sam priznao krivicu na licu mesta i na sudu.... ili je mozda zbog .....???
Ride It Like You Stole It

Lazic

Od svih ljudi, ali kako su tebe zaustavili... ???

DebeliZmaj

mora da si clan SNS !:) priznaj !
:) ... hahaha ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

rboban

Citat: Laziæ poslato 21 April, 2016, 13:28
Od svih ljudi, ali kako su tebe zaustavili... ???

Obisao sam presretac sa Aleksom iza mene, i nastavio polako, stigli me, iskljucili iz saobracaja... i jbg!
Ovo mi je prva kazna na motoru u karijeri!
Nadam se i zadnja....

@dragon Nisam clan niciji i nicega.... ;)
Ride It Like You Stole It

Lazic

Ma brateeee... Ako na i motoru treba da se nerviram zbog njih, a u per¹un...

jevta

Neæe ti ni¹ta ako im ne povredi¹ sujetu obilazeæi ih. [rofl] [rofl]

rboban

Da ali je ovo bio presretac, crni golf  6-7, tamna stakla, alu felne, civilne tablice (u presudi su tablice tog vozila, jer sam obisao njih) .... ladno ti ne pada na pamet, pogotovo ne na putu Sabac-Obrenovac!
Ride It Like You Stole It

Kostić

trkaèi jebaèi pod okriljem slova z.

Kostić

meni tra¾e pare za 'prekr¹aj'. ja ne dam. oæu u zatvor. ne dam im ni za go leba, kamoli za alu felne i zatamnjena stakla, nove bembare i ¹kode. neki dam krenem kod juge, kad na semaforu opla, gikser pored mene. upali se zeleno a dajneze dasa zapeo po gasu ko manijak, ja ga gledam, koj mu je kurac, krenem polako, kad on posle sto metara puf preko pune linije okrete i polako nazad i mahne mi. onda mi napalo pamet, mo¾da je trkaè - jebaè. da ne ka¾em budala, da se ne uvrede èlanovi foruma...

DebeliZmaj

bice uskoro nekoliko kazni ne placenih imash
sledeci put plene motor dok ne platish prethodne
kaze ;) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: rboban poslato 21 April, 2016, 14:07
Da ali je ovo bio presretac, crni golf  6-7, tamna stakla, alu felne, civilne tablice (u presudi su tablice tog vozila, jer sam obisao njih) .... ladno ti ne pada na pamet, pogotovo ne na putu Sabac-Obrenovac!
Jbt, koliko takvih obiðem svaki dan, na svu sreæu da mi se ne vidi tablica... ;D

Kostić

Citat: DebeliZmaj poslato 21 April, 2016, 15:52
bice uskoro nekoliko kazni ne placenih imash
sledeci put plene motor dok ne platish prethodne
kaze ;) ...


ajde?

mi¹ko_kolo

Upravo mi se javio kom¹a da su mu negde kod Golupca pisali prekoraèenje od 2km/h. Na mestu gde je ogranièenje 50, on i¹ao 52! :o Kad doðe kuæi, slikaæemo kaznu pa æu postaviti.