Glavni meni

Stvarne kazne a ne mit i legenda

Započeo mazzi, 14 Mart, 2016, 00:58

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mazzi

Posto se mnogo pise o kaznama a sezona nije jos pocela voleo bih da neko napise ko je stvarno dobio kaznu ili je licno video a ne samo cuo iz price.

- Za vozenje zutom trakom
- Za prekoracenje brzine
- Za naplatnu rampu
- Zaustavljen zbog prekoracenja brzine
- Parkiran motor na trotoaru

Vozim motor svaki dan po ceo dan po Beogradu zbog posla pa bi mi znacilo da znam na sta da obratim paznju i kako da se zastitim ;)


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Za vozenje zutom trakom DA castor dobio cestitku
- Za prekoracenje brzine VEROVATNO ovo jos nije potvrdjeno ali ako je sistem automatizovan a stize za automobile i radi za zutu traku mozemo da predpostavimo da radi i za motore
- Za naplatnu rampu DA od decembra pocele kazne za neplacene putarine
- Zaustavljen zbog prekoracenja brzine DA penzosa i jos neke zaustavljali, pisu ti samo ako stanes :D
- Parkiran motor na trotoaru DA samo ako komsiji kresnes zenu pa ih on zove, ili komunalac kome zena ne da P* naidje na tvoj parkiran motor na trotoaru jer kako su meni rekli zabranjeno je svuda gde nije dozvoljeno  [rofl]


u prevodu moze da bude ali ne mora da znaci, isto kao i do sad samo malo rigoroznije

Hurricane


srbac

Vozio sam 58 a bilo je 50 ogranicenje u Nisu pored DISa kod kruznog toka. Kazna 5000 a platio sam 2500 jer sam je platio odmah. Prijava sa fotografijom na kucnu adresu !!

mazzi


srbac


perlx

Rusicu je stigla cestitka sa Bubanj Potoka za rampu za motor.

Neko je na forumu kacio za zutu traku.

mazzi

I meni je kolima :) Pricamo o motoru ... Znam da je Rusic to napisao za naplatnu zato i pitam .. to za zutu do sad je bilo samo "rekla kazala"

bigbad86

A sto ne bi stizale kazne za zutu traku? Mislim ako je kamera radila u datom trenutku?

mazzi

@Bad: Jel znas nekog da mu je stigla kazna za voznju motora zutom trakom? Ja cesto vozim zutom kad je guzva ... Od kad je ovde bila prica da je neko dobio kaznu /ma da opet od drugovog druga drugar/ prestao sam niz Brankov da idem zutom, kad se vracam snima od napred pa me boli uvo :)

Zato bih voleo da neko potvrdi iz prve ruke da kamere love i motore i da salju kazne.

Mene je pandur zaustavio na vrhu Voislava Ilica i rekao mi da ne vozim sredinom zute vec uz  ivicu ka normalnoj traci da bi mogao da iza mene zaustavi automobile a da ga oni ne pitaju sto je mene pustio :D

bigbad86

Koliko sati dnevno rade te kamere? Ja sam silom prilika iz makedonske skrenuo u decansku kolima levo, bila je zuta traka, mozda sam bio u njoj nekih 10 metara plus samo skretanje.

zVuk

opusteno......na toj raskrsnici nema tih kamera....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mazzi

Opet vi o kolima :) Nisu ista pravila za kola i za motor ... Nisu bila, pokusavam da utvrdim da li se to promenilo ;)

El Jefe

Зоран Павловић из НС платио казну због паркирања на тротоару. Жалио се поред осталог и новинама Дневник, због тога.
Друштво за заштиту од животиња

penzos

Pa Castora slikali i stigla mu kazna za ¾utu traku.  http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,2115.2600.html   Po Ni¹u nema kamera za ¾utu traku, ali ima par raskrsnica pod kamerama koje uredno izbegavam. Radar slika odnapred, de¹avalo mi se da me upuca ali ono  [zvizdi] Jedino mi je u Stajiæevu iskoèio saobraæajac ispred toèka, umalo ga nisam zgazio! Ka¾e prekoraèio si brzinu! Normalno kada je ogranièenje nekih 40! Ja reko si lud da se baca¹ pod toèak, jebo brzinu! Jesi li slikao tablicu? Pa nema je odnapred! Odlièno, po¹alji mi sliku na kuæu! I gassssssssss! Njegov kolega koji je bio pored radara ono  [rofl] pao od smeha.
Korisno je ovde objaviti gde su kamere i statièni radari da ljudi ne plaæaju bez veze. Evo moj doprinos: Na prilazu Ni¹u, na auto putu pre naplatne rampe oko 500-1000m nalazi se skoro svakodnevno neobele¾eni punto sa radarom. Zaustavljaju odmah posle naplatne rampe. Takoðe na nadvo¾njaku iznad auto puta izmeðu Jagodine i Æuprije. Zaustavljaju na pro¹irenju pre odvoja za Æupriju. Za ni¹ radari se objavljuju na FB u grupi Levak policije u Nisu https://www.facebook.com/groups/973026019374416/
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mazzi

El Jefe: http://www.politika.rs/scc/clanak/192041/Imas-skuter-plati-kaznu

Usamljen slucaj, bar se nadam :D


Nadam se da se Djole ne ljuti ...  http://postimg.org/image/4ztj5rxzt/ sto znaci zuta traka definitivno se snima i za motore. Jedna predpostavka potvrdjena ;)

mrle

i uffu su pisali za parkiranje ispod svog prozora.

mazzi

@mrle: To se ne vazi ... Sto je komsi nagno zenu pa se ovaj naljutio ;)

mazzi

Poslao mi Rusic kaznu za odbeg vozila sa naplatne rampe :) Kaze od Decembra snimaju tako da je i to potvrdjeno ;)

freepartyman

#18
Ja mislim da one kamere oko usca uopste ne rade..X puta sam motorom tu prosao na crveno, ponekad i vozio 50km preko ogranicenja,a tablica mi se lepo vidi. I nista,nikada nisam dobio.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

VR 46

Ma ne vredi,jedino resenje je tablica pod rep.
Twist of wrist!