Glavni meni

Provera auta po broju sasije

Započeo Andjelo, 13 Mart, 2016, 23:03

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Andjelo

evo jedan korisan sajt za proveru vaseg automobila po broju sasije ,mozete proveriti otprilike kilometrazu , i da li je imao ikakvih kvarova  samo ako je zavedeno u bazi podataka u servisu  ovlascenom gde je radjeno

http://www.vindecoderz.com/

mi¹ko_kolo

Ja na¹'o moj auto, sve onako kako i jeste na kolima. Èak i aproksimativna kilometra¾a napisana kao ¹to sam ga kupio pre tri godine. ;D

nemke

Nece da bude. Podmladio mi auto 5 godina!

nemke

Citat: nemke poslato 13 Mart, 2016, 23:18
Nece da bude. Podmladio mi auto 5 godina!

rboban

To je prepostavljena kilometraza na osnovu godista, tipa i vrste agregata.... a zadnje cetiri cifre izmenite, iz sigurnosnih razloga.... ;)
Ride It Like You Stole It

Andjelo


Andjelo


mali_zmaj

jin-jang

Glava Dole


bigbad86

Samo ako ti nisu tamo neke 90 i neke unosili podatke za Yamahu :P

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Boban_m


Andjelo

Ja prosle nedelje proverio auto ,od sina  drug kupio Audi A4  1.9tdi   trenutno stanje na satu 183.530 km   a na sajtu za proveru  zadnji put  upisan  2007 godine  na satu 195.430km, pa koliko bi trebao imati sad ...............

Andjelo

a pre nekoliko nedelja dodje decko  da ispoliram farove  .....................i tu uz pricu  kupio auto Reno Laguna  dizel  platio  2600 evra ,vise od pola auta  farbano i jako lose odradjeno ,2005 god.  stanje na satu 165.000km  .............provera na sajtu  auto 2003 god   ,2011 god  imao 296.000km .............vecina kupaca  polovnih vozila u Srbiji  je   prevareno sto  na kilometrazi  a  i stanju  auta ,nikad lupan  vozila zena ili baba  a  sto se tice trenutnih oglasa kod nas  u 90%  slucajeva je lazna kilometraza

Andjelo

i jedan  koristan  savet,   pri kupovini proverite  auto po  broju sasije , a i povediti nekog  prijatela koji se razume  ili majstora da pogleda  auto  ...................

*zeka*

Na kom sajtu si vrsio provere, na ovim u temi iznad ili neki drugi?

idanijel

Extra sajt meni ustedeo 3000 eura  [thumb_up] ;D ;D  pre 2 god  https://www.stolencars24.eu/retrieve.php

u pitanju crni bandit gsf 650 05g kupim ga kao legalnog stranca u losem stanju za 2000e i pre carinjenja ukucam br sasije u sajt kad ono  [pop] :violina: :o :wtf: [doh] [facepalm] [samoubistvo] i pravac kod vlasnika po moje novcanice mile  [bejzbolka]

dzimika

Jel ima jos neki sajt gde moze renault da se proveri a da ne traze pare za istoriju

Hurricane

ovo je inaèe najposeæenija tema na forumu, u svakom trenutku bar 5 gostiju pregleda, godinama unazad..

ono, kad se ubode naziv teme koji doslovce svi kucaju u pretra¾ivaè


dzimika

sto je najveci fazon nas forum je tipa na drugom mestu u pretrazi :D