Glavni meni

druzenje

Započeo MIGE, 20 Oktobar, 2010, 20:26

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Povezani događaji

MIGE

sta mislite,da se pred novu godinu mi sa sajta,skupimo u nekom Beogradskom lokalu,upoznamo,druzimo i recimo da od tada to bude nas mali kutak da se recimo okupljamo makar jednom mesecno?  ;) :) ko je ZA ili  imate neki predlog,PUCAJTE  :D

Gašpar

Ja sam uvek za svaku akciju. Predlazite za kakve ste sve akcije raspolozeni, pa da odaberemo najbolju kada za to bude bilo vreme.

Odlican predlog [clapp]

Nadalina

Ko je rekao zurka?! Gde gde gde?!  ;D ;D ;D

Zurkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!   8)
Dzukela u podznaku

Gašpar

Citat: Nadalina poslato 20 Oktobar, 2010, 21:10
Ko je rekao zurka?! Gde gde gde?!  ;D ;D ;D

Zurkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!   8)

Kod stadiona OFK  ;D ;D ;D

UFF

A gde si mislio da nadjes kafic toliko veliki u koji ce da stanu svi sa foruma ?
Znas koliko ce da nas bude do nove godine?  ;D

Nadalina

Citat: Gaspar poslato 20 Oktobar, 2010, 21:15
Kod stadiona OFK  ;D ;D ;D


::)

Ovaj, ja poslom idem na Maldive.... bas pred ng... E, beeedaaaaaka.aaa....  ;D
Dzukela u podznaku

Gašpar

Citat: UFF poslato 20 Oktobar, 2010, 21:15
A gde si mislio da nadjes kafic toliko veliki u koji ce da stanu svi sa foruma ?
Znas koliko ce da nas bude do nove godine?  ;D
;D ;D [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

MIGE

ma nacicemo neki i sa bastom,pa  cemo se smenjivati po 5 min.  :P :D

Gavrolini

dolazim samo ako ce da bude nekih pi*ki....koji moj ima da vas gledam  ;)

MIGE

#9
evo da nabrojim gde se ja krecem(biker kafane):balansero,semafor(bio par puta) i city kafe.ima i jedna  zgodna kafana na okretnici u makisu,nije bajker stil al moze da bidne,zovemo je "kod joce sporeta"  :D :o u svim ovim kafanicama je opustena atmosfera,ljudi prijatni a i pivo je od 80-120 kinti! e sad,ako kolege vise preferiraju fenseraj,ima cika mige resenje i za to!  8) ;) :D drugar mi drzi kafic u djure jaksica(sophie caffe),mesta ima dovoljno,parking je udaljen svega 10 metara,moze da stane 10-15 motora,ako sedite u basti ,imate jako lep pogled na akvrijum koji se uliva iz knez mihajlove  ;) 8) :D

Stevan

Ja sam ZA :D Oni splavovi na NBG na Savi su uglavnom prazni, neki malo socijalniji, pa mozemo neki takav da zaposednemo :D

UFF

Citat: mikica-MIGE poslato 20 Oktobar, 2010, 22:29
mesta ima dovoljno,parking je udaljen svega 10 metara,moze da stane 10-15 motora,
[bitchslap]

kakvi bre motori u decembru?

a i kojim ces ti motorom da dodjes?  [doh]

gmum44

 :P [cheers] :P [clapp] [yahoo] [cheers] :P :P :P :P :P :P
aaaaaaaaa usce???
:P :P :P :P [cheers] [cheers] [cheers]
semafor???
majevica bbrdo?
ada ganci?
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

Gašpar

Ja sam otkrio jednu kafanu, ali tamo ne stane ni urednistvo, a kamo li ceo forum ;D
I da, atmosfera je takva da se svi ponapijau, i oni koji nisu planirali  ;D ;D ;D

olja

Citat: mikica-MIGE poslato 20 Oktobar, 2010, 20:26
sta mislite,da se pred novu godinu mi sa sajta,skupimo u nekom Beogradskom lokalu,upoznamo,druzimo i recimo da od tada to bude nas mali kutak da se recimo okupljamo makar jednom mesecno?  ;) :) ko je ZA ili  imate neki predlog,PUCAJTE  :D
Izvin'te imam jedan predlog...
Da otvorite i novosadsku expozituru evo nekog iz NS da anga¾ujete da ima takvo mesto i u NS (ima ovde foruma¹a iz NS da se ne prozivamo sada).
A za Gavrolinija imam jednu poznanicu kad je vidi i ma da se zaljubi iz mesta ;D

mrle

Citat: gmum44 poslato 21 Oktobar, 2010, 01:30

majevica bbrdo?


bilo bi lepo na nije srusena pre nekoliko godina  :(

MIGE


MIGE

#17
Citat: UFF poslato 21 Oktobar, 2010, 00:50
Citat: mikica-MIGE poslato 20 Oktobar, 2010, 22:29
mesta ima dovoljno,parking je udaljen svega 10 metara,moze da stane 10-15 motora,
[bitchslap]

kakvi bre motori u decembru?

a i kojim ces ti motorom da dodjes?  [doh]
ma bre parking mesto automobila sam preracunao u motorima  :D,pa valjda cemo posetiti kafic i u letnjem periodu  ;) a sto se tice motora,to nikad nije bio problem,drugari uvek imaju visak  ;) :D :D :D

gmum44

Citat: mrle poslato 21 Oktobar, 2010, 09:25
Citat: gmum44 poslato 21 Oktobar, 2010, 01:30

majevica bbrdo?


bilo bi lepo na nije srusena pre nekoliko godina  :(

auuuuuuuu pa gde ja zivim???
greota!!!nisam prolazio dugo tuda!jbg steta!
mlinarev san smedrvac ima klopa ima parking ima i sobe ako trebai nije dranje!!!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

UFF

Pih bre
sta za gavrolinija?
daj prvo za administratore - oni ovde najvise rade  :D