Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

te¹ko da mogu da te prcaju ¹to nema¹ migavce i plastike. migavci se i dan danas na motoru daju rukom (ako nije izmenjeno a mislim da nije jer ni vo¾nja nije izmenjena i dan danas se vozi uz iviènjak i mo¾e svako da te obiðe) za km sat ne znam, mislim da to mora¹ da ima¹ a l ne znam da li mora da radi ;D

castor

Sve ti zna¹, ali nema¹ pojma od nièega po malo... [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

Kostić

z a pravilo pokazivanja rukom prilikom skretanja sam siguran da i dalje va¾i, a dal su uveli da motor mora da ima migavce ne znam. fora je ¹to kad poka¾em rukom da hoæu da skrenem, svi me vide i ostanu iza mene, kad dam migavac, niko ne vidi ;D

najbolje da nam neko ko je skoro polagao ka¾e dal je u testovima imo pokazivanje rukom ili davanje migavca za A  [ninja] pa da ne nagaðamo

Lazic

#3143
Mo¾e rukom i danas... :)




Citat: Major poslato 01 Jun, 2017, 12:53
Citat: Laziæ poslato 01 Jun, 2017, 11:57Pitao ja Lo¹mija, doslovno mi je rekao, opusti se, niko neæe da te hapsi na ¹alteru... Tako i bi... Mada Moram u ponedeljak po saobraæajnu... :o ;D
Posle sam kontao, po¹to je uredba ukinuta, saobraæajci po¹alju predmet sudu, a ja se ne javljam, iz suda po¹alju u moju stanicu obiènim policajcima nalog za privoðenje, to nikakve veze nema sa registracijom. Moglo bi, ali nemaaaa... ;D

Dr. Lazic :D
Juèe mi bio ortak kome su skoro dolazili na gajbu. Otvorila ¾ena, rekli joj da mora isti dan da se javi u stanicu, on oti¹ao, pola sata nisu mogli da se smisle ko je uop¹te bio da ga privodi... Kad su se smislili ispostavilo se da nemaju pojma u koji sud i zbog èega da se javi, i savetovali ga da èeka sledeæi poziv... :o [facepalm] ;D Toliko o tome...



Citat: Ivicat poslato 12 Jun, 2017, 23:22
Otisao da registrujem motor. Sve bilo dobro dok me nije pitao koju kilometrazu da upise. Naime, poskidao sam sve sto se skinuti moglo. Plastike, migavce, sat, nosace, farove zamenio drugim. Pustio me na tehnickom (sto da ispusti kintu), ali mi rece da umeju da drndaju panduri. Kaze kazna 20000din. Kako druge koji su skidali plastike ne diraju. Dobro, bar imaju kilometar sat :D.

Jel' me zeza ili stvarno panduri vole takve pacijente kao sto sam ja?
Kupio sam kle sa "28.000" Do¹ao do skoro  60, promenio sat, sad je na 19.000... ;D Samo mora na tehnièkom da upi¹e ne¹to ¹to mu ka¾e¹ i nema problema...

navajo

Ja na Djolencetu zamenila cajgere cim sam ga uzela...turila nove...presla 3600km...toliko i kazem da upisu...niko me nije cimao

Ivicat

Ali ja sam skinuo sve. Nema ih. :D To kazu da moze biti problem kad cajci zaustave....

slave74

Pre 20 dana bio u ljermontovoj da uzmem probne tablice, i proveravali potragu preko jmbg.
To ne bih primetio da salterusa nije pitala koleginicu sa susednog saltera i izdiktirala joj moj jmbg.
Bas sam i pitao sta to rade, a oni se cude-kazu : mozda imas poternicu..

megaidiot

a mozda si ti ustvari lazic

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: Ivicat poslato 14 Jun, 2017, 08:01
Ali ja sam skinuo sve. Nema ih. :D To kazu da moze biti problem kad cajci zaustave....
Stajem samo marsovcima, ne verujem da bi ti reè rekli... ;D



Citat: slave74 poslato 14 Jun, 2017, 10:28
Pre 20 dana bio u ljermontovoj da uzmem probne tablice, i proveravali potragu preko jmbg.
To ne bih primetio da salterusa nije pitala koleginicu sa susednog saltera i izdiktirala joj moj jmbg.
Bas sam i pitao sta to rade, a oni se cude-kazu : mozda imas poternicu..
Dobro si sad napisao... ;D
©to æe reèi ¹ta? Javljao se ili ne, ukinu potragu... ;D Ili je mislila na poternice zbog kriviènih dela? ;D

Kostić

mene zanima, ¹ta bi se desilo slavetu da je imo potragu? laziæ sa èetiri potrage sve sredio a nije i¹o kod sudije, pa za¹to  onda uop¹te proveravaju? ili je laziæ imao sreæe pa ga nisu proveravali, a slave bio sumnjiv...

Glava Dole

! No longer available

Premotati na 27:15 [rofl] Napucana plavusa, vozi i motore, a po potrebi hoce i da duva [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Citat: kosta66 poslato 15 Jun, 2017, 01:01
mene zanima, ¹ta bi se desilo slavetu da je imo potragu? laziæ sa èetiri potrage sve sredio a nije i¹o kod sudije, pa za¹to  onda uop¹te proveravaju? ili je laziæ imao sreæe pa ga nisu proveravali, a slave bio sumnjiv...
Zato i mislim da je teta radila proveru za poternice zbog kriviènih dela...

megaidiot

Citat: DebeliZmaj poslato 14 Jun, 2017, 11:09
double lazic... qq
ne bi to univerzum podneo, space-time continuum puca i odlazi u kurac, samo bi se skupio u tacku.

Lazic


DebeliZmaj

juce malo pre 18h stanem u red u ``Ljermontovoj`` ...
dakle u 20:20h dodjem na red i zavrshim sve ...
nit su sta proveravali niti
nista...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

viper

Zar vam nije postalo jasno do sada, da je samo bitno uzeti pare od ljudi, pare samo pare gledaju >:(

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

2 sata i 20 minuta, taèno bi odlepio...

mrle

Citat: DebeliZmaj poslato 15 Jun, 2017, 11:36
juce malo pre 18h stanem u red u ``Ljermontovoj`` ...


stajanje u red je za pièke.