Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MILJAN

#980
Citat: K_A_W_A poslato 27 Septembar, 2011, 22:57
A ti se jos i hvalis sto si ne registrovan. Sta smo mi onda koji placamo registracije? Budale? Pa taj pandur je magarac sto je pustio ne registrovano vozilo. I nedaj Boze da nekog udaris sa ne registrovanim motorom. Jel si ti svestan sta se onda desava? Mene kad bi neko i malo dotakao, pa razbio bi mu glavu o taj njegov motor!!! Ljudi, nije se sa time saliti.  [doh]
Sve ¹to si napisao si u pravu. Ali eto, i ja vozim neregistrovan jo¹ od juna.  Samo mnogo pa¾ljivije tj. sporije nego pre. Pola plate trebam da dam za haraè i vo¾nju od 4 meseca a u okolnim zemljama daju 30 eu i voze. Prvi put da vozim tako... Sledeæe godine æu registrovati jer idem preko grane.
Opasnost je velika jer prilikom udesa mo¾e doæi do problema naplate premije osiguranja.... Sve je to taèno... Ali nabijem im u nos 200 eu registracije mamu im jbm! Sramota za goveda.... I govno Milo¹eviæ, govedo ©e¹elj pa i pièkica Tadiæ- svi su zadr¾ali istu fisklanu politiku...
Cave ab homine unius libri

K_A_W_A

Citat: MILJAN poslato 28 Septembar, 2011, 15:38
Sve ¹to si napisao si u pravu.
Druze, pa jel mislis da je meni lepo kad moram da dam lopovima 32000? Naravno da je kriza i da su veliki problemi. Ali problemi ce biti mnogo veci i tezi, ako se nesto desi kad si ne registovan. A desi se kad se najmanje nadas.

CADILLAC

 ;D...resavska ¹kola... ;D...suzu li im jebem, svima na gomilu >:( [prebicute] [ljutko] [bejzbolka]...sve su to ista  [govance]
BMW BoxerClub Pancevo 666

MILJAN

Citat: K_A_W_A poslato 28 Septembar, 2011, 15:55
Citat: MILJAN poslato 28 Septembar, 2011, 15:38
Sve ¹to si napisao si u pravu.
Druze, pa jel mislis da je meni lepo kad moram da dam lopovima 32000? Naravno da je kriza i da su veliki problemi. Ali problemi ce biti mnogo veci i tezi, ako se nesto desi kad si ne registovan. A desi se kad se najmanje nadas.
opet si u pravu
Cave ab homine unius libri

zmiya

Nekome je velika kriza,nekome mala..

Che

Citat: SSZGO poslato 28 Septembar, 2011, 01:06
e pa evo i mene zaustavila murija danas, po prvi put ove godine

kako se to desilo... pa bio ja kod babe po meso.... cek preskocicu taj deo nebitan je...
i odjednom eto mene na motoru stajem na semaforu kod ade, kad se niotkuda stvori marsovac pored mene

nisam bio u velikom prekrsaju, nisam imao kacigu, nista od dokumenata, bez nalepnice,  i tablica pod repom :)

nazalost nisam nosio MM majicu :(

e sad on mi je zapisao podatke koje sam mu dao i rece mi da namestim tablicu da se vidi inace oduzimaju motore... i ode...

ne znam dal oni nesto pisu kad tako pokupe podatke? i kako su ostali resili problem tablice, jel ima neki univerzalni nosac tablice?

Izgleda da nas je zaustavio isti, ili su dobili direktivu da prete oduzimanjem.
Mene presreo sinoc na slaviji, posto mi je tablica u koferu.

stefgi

Koji sok sinoc. Idu dva pandura na skuterima Xmax neki novogodisnji od valjda 500 kuba, bulevarom i zaustavljaju sve redom. Jedan ispred stane drugi iza auta. Ne bi to bilo toliko smesno(mada mi je smesno kako izgleda pandur na skuteru) da nije na vetrobranu izlepljeno PROBA tablice hahahahah  Nisam uspeo to da slikam al sam ih slikao vako

Che

Uz T-max i X-max, dobili su i Ymahae FJR 1300 na probu.

3006

©iroko...
Izgleda da su ukapirali da æe Aprilije da razjebu do zime.

Vlajko

Moja bivsa dobila cestitku za zutu kod sajma..4 fotke od pozadi..prijava na NN lice tj. vlasnika  [djavo]

http://www.registracijavozila.rs/lokacija-kamera-beogradu-prema-nameni-prekrsaja/
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

SSZGO

juce smo isli kroz grad nas 6... u suprotnom smeru prolaze 4 R-a,  okrecu s ei za nama, presretaci... cimali na s na terazijama, mene opet za tablicu...

kaze taj njihov sef, da ce uzimati motore na proveru 3 meseca ako se ne srede tablice...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

Opet vi po Terazijama... Kad cete nauciti da se tuda ne ide... ;D

RRa¹ko

ja sam moju tablicu danas sredio, cakli se kao nova ;D

ЯЭВОЛУТИОН

najavljeno je oduzimanje vozila za:
/tablice koje nisu jasno vidljive
/neregistrovana vozila u saobracaju
/vozila sa stranim tablicama koje voze nasi drzavljani
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks

tablice koje nisu javno vidljive?! pa jbt, nmg da je busim srafovima i nmg da nadjem okvir za tablice, i onda mora da stoji na vezicama, ko ih jebe, necu im stati :D

SSZGO

mozes d aizbusis tablicu ali ne sme pod rep
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

zmiya

Uff zato ne stavlja pod rep..

3006

Citat: revolution poslato 04 Oktobar, 2011, 21:11
najavljeno je oduzimanje vozila za:
/tablice koje nisu jasno vidljive
/neregistrovana vozila u saobracaju
/vozila sa stranim tablicama koje voze nasi drzavljani

Biæe da je ovo treæe najvi¹e zbog automobila sa CG tablicama. Mada, sve ovo veze nema sa zdravom pameæu... Ne razumem kako neki majmun mo¾e da oduzme ne¹to ¹to nije njegovo... Da naplati kaznu, ok, ali otimaèina... Jao, mater im jebem, ni¹ta bez ustanka!

DebeliZmaj

pa nije otimachina ...
bez saobracajnih dozvola
se nalaze u sobracaju na javnom
putu ... i po tom osnovu se vrshi
oduzimanje ...
a i carinski / poreski prekrshaj ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Plazma Keks

Citat: SSZGO poslato 04 Oktobar, 2011, 22:53
mozes d aizbusis tablicu ali ne sme pod rep
kada sam vadio novu tablicu, rekli su mi da ne sme da se busi... ma ko ih...