Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

MILJAN

Citat: jager poslato 13 Mart, 2011, 10:40
Citat: UFF poslato 13 Mart, 2011, 09:54
@ KIZA73 mislim da im po novom zakonu snimak nije ni potreban
Samo kazu da si ti to uradio i gotovo - veruje im se

I ja sam tako èuo... Zna neko da li ima istine u ovome? Ako ima - na'ebali smo...
NEBITAN JE NOVI I STARI ZAKON. Izjava slu¾benog lica i pre 1.1.2010 i posle (novi zakon) se uzimala kao krucijelni dokaz sa pismenim dokumentom, koji sve to prati. Pobijanje toga je te¾ak posao, sa dosta nepristrasnih svedoka i sl..... Pa opet "slobodno sudisjko uverenje" mo¾e da te zvekne---Tako da..............   :)
Cave ab homine unius libri

jager

Pfffffffffffffff... dakle najeb, u svakom sluèaju...

KIZA73

Citat: UFF poslato 13 Mart, 2011, 09:54
@ KIZA73 mislim da im po novom zakonu snimak nije ni potreban
Samo kazu da si ti to uradio i gotovo - veruje im se

U kojoj firmi radis pratnju?
Lavovi
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

RoaD GunneR

Ja pre neki dan na u NS na novom naselju, idem kolima i ucini mi se da sam video policajca na autobuskoj, malo prikocim i dok sam prolazio pored autobuske stvarno policajac, krije se iza reklame na stanici ko skojevski ilegalac, a u ruci drzi kamericu i snima saobracaj, pitam se sta je sad po sredi, da nije izasao mozda interni konkurs u mupu za nasocniji snimak a da nije sa kamere kod arene kad ono poceli da vataju na te fore kao snimak. Samo me intresuje kome ja da predam snimak njihovih prekrsaja po gradu i da li ce biti sanckija za aktere sa snimka ili ce se opravdati potrebama sluzbe i izvrasavanjem zadatka?!

KIZA73

Ti snimci su ocajnog kvaliteta i slabo se razaznaju detalji jer snimaju jeftinim fotoaparatima. Verovatno ce rebnuti onoga ko je najbolje ispao.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

ninja66

Da li je neko danas fasovao u raciji na Miseluku ?

RoaD GunneR

Verovatno, ja sam bio u gradu kad je pocela pa sam eto tako bas slucajno vrno motor u garazu

Lazic

Dzigi im je garant umakao...

lord_oblivion

Eno ga, pop'o se na brdo i k'o puma posmatr'o pokolj jaganjaca s visine  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

CADILLAC

 >:(...Ja u petak, 11.3. isao sluzbenim kolima u NS "auto-putem" :D, i jedno kilometar i po pre naplatne rampe primetim kod nekog nadvoznjaka u zutoj traci tamno zeleni pezo 206 sa civilnim tablama, a ispred njega  :o....tronozac sa nisandzijom za komandama istog...jbg...bilo kasno...na rampi svecana dobrodoslica : ...isli ste 132 km/h...uplatnica na 3000 din. ,i da platim u roku od 8 dana, inace  [prebicute] [rofl]...salim se.... [zvizdi]
BMW BoxerClub Pancevo 666

jager

IDI BRE CADILLAC!!! Iseèe me totalno! .... huH!

:)

Dzigi Boy

Pih, malopre me zaustavili jer se nisam vezao????? Posle uobicajene klasicne prepirke krece oni pitanje gde ste posli??? Sta tebe briga gde sam ja posao??? Zasto ste tako drski??? Zato sto nije vas problem gde sam ja posao??? Onda ide pitanje jel ste osudjivani??? NE...onda je on otisao do kola pa se vratio i rekao da lazem!!! Onda je krenula ozbiljna svadja, kome ti da laze??? Nase info su tacne....sta mene briga za vase info. nisam nikada bio u zatvoru a ti vadis neka sranja koja imam kada sam imao 14 godina...da mi imamo sve!!!!!

onda je ovaj rekao oces da te pretresemo i tebe i auto??? Na sta sam ja rekao da hocu i da insistiram i da ce mi biti zadovoljstvo da gledam njihov pretres i pitao sam ga jel ja imam prava da snimam taj pretres pa da ga posle stavim na you Tube da se ljudi smeju????????

Onda su videli da mogu da me trgnu, i vretio se u kola smrad i napisao mi kaznu na 5000 i rekao mi da to platim u roku od 8 dana.......naravno ja sam to iscepao na njegove oci i bacio na patos u kolima i rekao da ce mu pre platiti Boris tadic nego ja!!!!!!!

Eto to su najnovija iskustva sa pandurima od pre pola sata....

prpa_zr


Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl], Ne sekiram se ja za Dzigija, znam coveka, kad je rekao da ce im pre platiti pre`sednk, nije se salio... [rofl] Nedaj se Dzigi...

Dzigi Boy

Pazi Lazicu,  jos dva balavce nemaju zajedno godina kao ja i on mene pita gde sam posao???????? Ma mars balavci obrisite nos pa mi se javite......

Stvarno imas tih pandura koji su OK, ali imas i tih iskomplexiranih pacenika koji lece svoje komplexe tako sto demonstriraju svoju moc nad drugima.....

A ne treba da vam kazem da su bojica iz nekih pickinaca i da nisam bas razumeo jezik koji oni koriste????? Onda dodju u NS ili BG i ponasaju se kao da je grad njihov, a da nisu panduri cuvali bi ovce u svoj kraju......ako bi bili i sposobni da ih cuvaju???

Vlajko

Malopre na pijaci maltretiraju cigu sto je tuko zenu  [doh]
dere se da ga svi cuju.. ajde mene tuci.. na zenu si udario.. ima na kolac da te nabijem..

a po tezgama suskaju.. jajoj.. sad ce tek ciga da odvali zenu kad patrola ode  [rofl]

inace,

fotograf vreba kod Cvetkove pijace.. peca ko vozi po tranvajskim sinama, slika od pozadi vozilo.. a 200m napred stoje kola sa lizalicom..

onda se doseta fotograf pa ti pokaze sliku i uruci cestitku..

i tako po ceo dan..  [policaja]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Dzigi Boy

A stavrno i oni voze te taljige njihove, juce kolona 2km zbog njihove zaprege koja ide 1km/h pa gde je u svetu dozvoljena upotreba takvih sumnjivih konjskih zaprega???????? Samo kod nas....

Lazic

@Vlajko:
A kolona od Ustanicke, jer ne smeju da se koriste sine koje su u nivou... Ja ih ne jebem, idem tuda stalno po sinama, jednom me nesto cudno gledao pub, al`me nije zaustavio... Kad su sine u nivou, a bela crta ne ulici, svadjam se da mogu da vozim tuda, jer nema znaka da je zabranjeno i nije zuta traka...

-Joksa-

Citat: Dzigi Boy poslato 14 Mart, 2011, 13:36
Pazi Lazicu,  jos dva balavce nemaju zajedno godina kao ja i on mene pita gde sam posao???????? Ma mars balavci obrisite nos pa mi se javite......

Stvarno imas tih pandura koji su OK, ali imas i tih iskomplexiranih pacenika koji lece svoje komplexe tako sto demonstriraju svoju moc nad drugima.....

A ne treba da vam kazem da su bojica iz nekih pickinaca i da nisam bas razumeo jezik koji oni koriste????? Onda dodju u NS ili BG i ponasaju se kao da je grad njihov, a da nisu panduri cuvali bi ovce u svoj kraju......ako bi bili i sposobni da ih cuvaju???
Da, istina je negde tamo...
I ponavlja se po pravilima, u cikusima...

Nekada su "gorstaci" bezeci od gladi i nemastine popunjavali profesije policajaca i vojnih lica. U vecini slucajeva bili su to prosecni i podprosecni tipovi iz raznih vukojebina lepe nam Juge.
Bese vreme sa lepim primanjima, momentalnim resenim stambenim pitanjem, privilegovanim snabdevanjem, voznjom na posao i sa posla. Po nekom pravilu, supruge su bile domacice. Nisu trebale raditi, novca je bilo u izobilju. Jedini posao im je bio da podizu sitnu decicu i vode racuna sta ista rade i sa kim se druze. Ali, eh ta komsijska kafa i casica traca, pa opet iznova...i tako godinama.
Nosile su iskustvo rodne vukojebine, nisu ni predpostavile kakva iskusenja vrebaju decicu na ulicama velegrada.

A decica...Prepustena sebi... Sa kintom u dzepu...Nekontrolisana...Nevaspitana i nadmena.
Epilog, po pravilu droga. Problem do neba.

Potom su dosli ratovi. Drustvo osiromasilo, privreda razbijena. Narod konacno prepoznao pravu vrednost elite koja je to zasluzila samo na pukim zakletvama Brozu. Nije vise elita, para nema. Tavorenje... A problemi ostali, umnogostruceni sa nemastinom koju konacno dele sa svojim narodom.

Zasto sve to pisem?
Zato sto po nekom pravilu druga generacija gorstaka sada ne podnosi neke nove gorstake koji "idu trbuhom za kruhom" naseljavajuci metropole isto onako kako su to cinili njihovi ocevi "onomad".
Ovi, danasnji, imaju daleko manje sanse.


Lazic