Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: despic poslato 09 Mart, 2011, 18:01
ja nikad nisam bio kriv, al sam zato uvek pijan :)

Despicu, respect za iskrenost... [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

RoaD GunneR

Ma jebes 200e za registraciju, kad nemogu miran da sednem u kafanu di hocu i da sa policijom radim umnu gimnastiku zasto sam se bas tu parkirao...
Ovako registrujem, uvek sam ispravan (dok ne izvade dreger) :D, posto me uvek startuju sa predrasudom da mi nesto fali ili bi samo da se ogrebu za pice, onda malo umne gimnatike na opstu radost slucajno prisutnih drugara...

MILJAN

Citat: UFF poslato 21 Februar, 2011, 00:55
Ne rekla kazala vec nam prenesite sta se vama konkretno desilo
Mrzim pandure. >:(
Mislim na one sitne ¹ibicere(saobraæajna) za 20 eu. Sve bi ih pohapsio!!!
Ni¹ta meni konkretno se nije desilo...Prvo pitanje gde radim i ¹ta ---- Kada ka¾em odmah me puste.Jer sam ja redak vozaè, koji se trudi da po¹tuje propis... Zaustave me rutinski...
Ali korumpiranu bagru mrzim. Mali su zatvori za tu stoku. [veryangry]
Cave ab homine unius libri

Zverka

nikakav problem sa pandurima sem sto su pajseri pogresno zapisali registraciju mog motora ( od prvog udesa)
sem ...sto su me jurili svakodnevno preko gazele eto iz dosade
sem... sto su pokusavali da glume ludilo ( kad im stanem ) dok ne skinem kacigu
sem ...sto nisu bas pribrani kad vide zensko kako tera "sokocalo od 600ccm ko biciklu"
sem ...sto je jedan pajser matori pokusavao da glumi strogocu izdr.avajuci se bez razozno na mene ( sutradan je postao prasinar najobicniji )

al stvarno nikakav problem...cak je jedan mene vodio na pice zato sto sam ga unistila na gazeli sa mojom maaalom kawicom -zefira sam jos tad vozila
bilo je ko poslednji do kafane placa turu :)
stvarno NIKAKV PROBLEM
skontala sam  ako prave sranja samo im trazi papir i olovku  ...sa BROJEM ZNACKE  da vidis kako lepo pevuse odma drugu pesmicu :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

Lazic

#64
Bas danas me iscimao saobracajac kad sam izlazio kolima sa zatvorenog dela petlje kod hipodroma, da bi mi posle pominjanja 5000 zbog nepostovanja nepostojeceg znaka, pozeleo srecan put... Bio ljubazan, ja jos ljubazniji, objasnio sam mu da sam tu dosao da slikam novu petlju za uspomenu i usput da zbuksnam sa pogledom na most... [rofl] [rofl] [rofl]

edit:
Jedva sam nekako ubedio alter ego br 69, da je kraj zime blizu i da se ne baca na prugu...


[attachment deleted by admin]

bigbad86

Meni i Giletu Extremeboys su oprostili kaznu od 130e u CG. Izgleda da ne vole samo vas Beogradjane?

bigbad86

A da jednom su me pustili policajci iz Batocine (ja sam iz Kragujevca) samo zato sto sam bio fin.
Nisam imao ama ni jedan papir kod sebe, ni pare ni dokumenta, ostao novcanik u jakni u kojoj sam prao motor. A tablice Sremska Mitrovica. Lepo sam im sve objasnio i napisu mi samo kaznu kao da nisam imao saobracajnu sto je 1000 din umesto da nisam imao sva dokumenta sto mu dodje oko 7000 din.

mi¹ko_kolo

Nekoloko mojih iskustava.
Neke 2002-e idemo na more, u Podgorici, ja nisam siguran kuda treba da idem a zbog gu¾ve ne mogu da propustim zeta (koji zna put) ispred sebe. U jednom trenutku on uspeva da me pretekne i iz trake za pravo skreæe levo, ja za njim, on kroz ¾uto-ja na rumeno crveno. Naravno, èim smo skrenuli zaustavljaju obojicu. Tu kreæe prièa, on sa jednim ja sa drugim pandurom. Na kraju balade, on plati 30 evrova (valjda) a ja platim 6 za nevezan pojas. On ne dobije priznanicu, ja dobijem! :D 

Zverka

a sto se tih "strendzera tice " posle sutjeske predprosle god ...u naletu zaustavlja mene pandur i kaze a de vi momak toliko zurite ... kad sam skinula kacigu ...odma pocelo mucanje ... ja reko izvolte  treba nesto ... decko samo promrmlja  nesto sebi u bradu i kaze " sretan  vam put i polagano,zalecu se vamo po krivinama ko ne normalni greota bi bilo"   ja reko faaalaa...pa u visegradu ISTO ... bukvalno identicna situacija ...jedino sam gore na prelazu ka CG imala problem  jer su tad videli da nemam  srb  na motoru ...dala  momcima 5 e da me puste ...pustili na lepe " oci "   sa uputom da na prvoj pumpi kupim obavezno i da se vidimo na kavi za koji dan :)
niki problem  niti sa crnogorcima niti sa "strendzerima" sve super proslo .. kroz par dana smo na granici popili kavu ...uzivali i ja produzila kuci :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

Vlajko

Pa ne tutnje im svaki dan plavokose i plavooke  :P
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

isterivac

Citat: Vlajko poslato 10 Mart, 2011, 22:59
Pa ne tutnje im svaki dan plavokose i plavooke  :P

Zensko je zensko :)
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

lord_oblivion

Ja nikakvih problema nisam imao, cim vide Jawu odma' im nije jasno a ja za to vreme samo projezdim  :) Bukvalno je tako !
Sad sa Hondom, videcemo  [bejzbolka]
Dva puta za dve godine su me zaustavili, oba puta rutinska, oba puta ja kulturan fin, oni isto, nikakvi problemi.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

KIZA73

Meni danas pisali prijavu u Glavnoj u Zemunu kod Doma avijacije [glavazid] Bio sam u sluzbenim kolima i nisam pustio dedu koji gura biciklu preko pesackog. Jurili su me do Tvornicke. Stvarno nisam provalio dedu [neampojma] Kazem mu ja da je to duh i da je deda umro odavno ali mu niko nije javio [nono] Pokaze mi video snimak na nekom minijaturnom foto-aparatu gde se preplice nas dvajes ucesnika [blahblah] Morao je da se namuci da bi mi objasnio sta se desilo na snimku [dunce] Nije vredelo sto sam mu rekao da mi je auto pun para i da su juce digli gomilu evritja slicnoj sluzbi [rolleyes] Samo su se smeskale dve pandurske paljevine dok ja stojim u uniformi sa prangijom i razradjujem scene u glavi [bejzbolka] E pa zaratice se jos malo pa cu i ja da se smejem [srednjiprst] Bice BURN MOTHERFUCKER, BURN [djavo]
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

MILJAN

Sram te bilo! Hteo si da rastereti¹ penzioni fond sa jednog penzionera... Jadan dekica... Prepao se sigurno... Pa i on je kolegi bajker.... Samo nije moto bajker... Mene je jedan takav bukvalno gaðao biciklom... Pijan kao klen i ne èuje 50%... I pogodio me... Ka¾e :izvini nisam te video". 1936 godi¹te... Panduri se ubili od smeha... Ja sam vozio tada nov kel 500 i deda me klepi boèno bajkom i obojica padnemo. Bajku male posledice osim ¹to je kofer naprsao.. Panduri se smeju i pi¹u izve¹ta ." biciklista udario motociklistu...".... Meni nije bilo do smeha... Ka¾e pandur :" da nisi gnjavio ne bi te ni udario". Ja ne vozim brzo a pogotovo ne motor u razradi.... Njima i dalje me¹no... Smeju se obojica a ja bi da ih malo tresnem....
Cave ab homine unius libri

KIZA73

Onom dekici bi bio problem i da sam mu skratio zivot samo mesec dana [rofl] Ma neki napaljeni pubovi, video sam ih kasnije u Dz. Kenedija kako obojica stoje pored prozora vozaca i u horu siste nekom klincu. Ceracemo se kod sudije, ako se pojavim. Ne znam koliko je merodavan snimak jer je ocajan, a i panduri su snimali iz sporedne ulice pod uglom gde se ne vidi kako dekica koso pretrcava ulicu ka pesackom prelazu.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

jager

Hm... Nekada zaista nije te¹ko biti fin, jer to neki put (ali samo neki put) i prolazi. Pro¹le godine me zaustavi¹e na 50m od izlaska iz naselja. Ogranièenje 50, ja 73. Jbg, tamo ni kuæa nema, ni nièega, a pravac. Idealno za saèeku¹u, kerovi se sakriju iza ¾bunja pa ih ni ne vidi¹... Stanem, ¹ta æu. Kad, zaustavili jo¹ nekog, neki Burgman 400. Isto prekoraèenje. Lik platio (verovatno neki mito) i ode... Ovaj drugi pandur gleda moje dokumente, pa gleda. Registrovan. Kaciga na glavi... hmhm... I poèeh ja da kukam kako to i nije neki prekr¹aj, pa velike su nam registracije, ovo-ono... Saèekao pandur da ovaj prvi, ¹to je plaæao ode, vrati mi dokumenta i reèe: "Ajde pièi i pazi. Na izlasku iz sledeæeg naselja takoðe stoji patrola...."
Jbg, dobro sam pro¹ao. Da sam se svaðao, qr moj bi me tako pustio....
Generalno, na 2 toèka nisam imao gotovo nikakvih neprijatnosti sa murijom. Za 4 toèka to ama ba¹ nikako ne va¾i. Izmaltretirali su me nekoliko puta, za budala¹tine.... Jbg.

Lazic

Citat: KIZA73 poslato 12 Mart, 2011, 01:12
panduri su snimali iz sporedne ulice pod uglom gde se ne vidi kako dekica koso pretrcava ulicu ka pesackom prelazu.

Hmm, ipak si provalio dedu... [rofl] [rofl] [rofl]


@Jager:
Ionako kola skoro i ne vozis, mozda je vreme da potpuno odustanes... Samo nabavis neke lance za motor, da mozes po snehu da teras... [rofl]

SSZGO

hah

pa to je njihov covek...

kako lakse da pisu kazne
puste dedu sa ovim:

http://www.northtexasdme.com/images/Walker.jpg

pa ti cekaj da prodje...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

@ KIZA73 mislim da im po novom zakonu snimak nije ni potreban
Samo kazu da si ti to uradio i gotovo - veruje im se

U kojoj firmi radis pratnju?

jager

Citat: UFF poslato 13 Mart, 2011, 09:54
@ KIZA73 mislim da im po novom zakonu snimak nije ni potreban
Samo kazu da si ti to uradio i gotovo - veruje im se

I ja sam tako èuo... Zna neko da li ima istine u ovome? Ako ima - na'ebali smo...