Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

milomir22

Citat: Major poslato 05 Septembar, 2017, 13:54
Citat: SSZGO poslato 03 Septembar, 2017, 03:40
ok sto je drzava divlji zapad ali ipak mi smo valjda jedina nacija koja se hvali time sto se vozi bez karte...

bravo, zajebao si sistem uspeo si u zivotu...
bar precuti...

imamo potpuno sjeban sistem vrednosti, ne znam kad je to pocelo verovatno jos 80tih, ali danas gledao tv, bila maca diskrecija u zadruzi :)
kakva tuga jbt :)

Slazem se :D
Moramo se mi sami prvi promeniti (na bolje) ako hocemo da ceo sistem pocne da se menja :)



Srecno s tim u ovoj zemlji. Mi smo se, kao narod, izmenjali vise nego slicice za svetsko prvenstvo, a sve vise i vise tonemo u govna. Onaj ko prica da mora vise da se radi, nema dan radnog staza, lopov o postenju, kurva o moralu.

Odavno je i budalama jasno da drzava podrzava kaubojstinu.
Evo ti primer mog komsije iz sela, ja uredno placam struju svaki mesec i dobio sam kurac (ustvari, lopovi mi ukrali neke kilovate pred izbore), a moj komsija kulira, pa uplati 500 din, a duguje 100 000, dodju da mu seku, on izvede sve ukucane ispred i ne dozvoli, pa dobije neki beskamatni reprogram i delimicni otpis duga.

Racunam ako sam vec majmun sto nisam otisao u 3 lepe iz ovog cirkusa, makar necu da budem ovca.

Opet ima i onih koji imaju $, njima je malo lakse da budu "kulturni i da rade na sebi", mene sad boli kurac za to.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Major

Zato svi oni i rade sta hoce jer je "normalan" narod dosao do te faze da nas sve zabole za sve..
Ali ajde da ne smaramo sa filozofijom nije ovo tema za to :)

castor

Citat: Major poslato 05 Septembar, 2017, 15:33
Taj nije merodavan.. jer nije isto srati uprazno i uraditi nesto :D
Ne sere taj u prazno, nego po narodu. Isto kao i svi ostali, samo je on radio i radi na dizajnu, marketingu i pristupu vi¹e od ostalih.
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Sve ¹to radi pali samo na retardima...

castor

Na¾alost takvih i umornih je 95%...
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Komunisti bi te streljali zbog defetizma... ;D

castor

Spadam u umorne, umobolne, kurcobolne i sliène. Tako da i komunisti mogu da mi povuku dimiæ iz lulice, kao i ovi novokomponovani pederi.
It's the ride that matters, not the bike…

Kostić

ja sam gladan. jedu mi se peèene paprike sa belim lukom u siræetu i zejtinu sa per¹unom odozgor.

Lazic


Bori¹a

hahaahah napravice i kaznu za to ko nema karticu [rofl]

Lazic

Ima oduvek... Kad sam tamo radio '95-te bila je 3xBG-Ni¹, tj najdalja relacija...

Bori¹a

jebem li ga, ja isao kod devojke u jagodinu i placao samo 100 kinti batocina-jagodina

UFF

ides motorom i povuku te za kurac  ;)

megaidiot

 [thumb_up]
od severa do bg nema jos srednje brzine na racunu, cak sam i trazio sam da mi kazu koliko sam isao, kazu bice kad sagrade punkt kod subotice.
realno je opasnije provlaciti se kroz guzvu kod naplatne rampe nego drzati 180 po praznom auto putu.

Citat: kosta66 poslato 05 Septembar, 2017, 20:28
ja sam gladan. jedu mi se peèene paprike sa belim lukom u siræetu i zejtinu sa per¹unom odozgor.
madjarske  [rofl]

Kostić

milione u ¹ta? jel u digitron koji je neko ko radi za platu ubacio u program? i u boju plus na raèunu. kul


kakve kurac maðarske bre. na¹e sa juga  [srce]

Lazic

Citat: UFF poslato 06 Septembar, 2017, 01:10
ides motorom i povuku te za kurac  ;)
Mislim da nove rampe snimaju i sa leða... Ako se vidi tablica...

Che

Citat: Laziæ poslato 06 Septembar, 2017, 00:13
Ima oduvek... Kad sam tamo radio '95-te bila je 3xBG-Ni¹, tj najdalja relacija...

Za izgubljenu karticu placa 1080rsd

El Jefe

Нека се носе у питчку материну.
Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

jin-jang

Lazic