Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Moje iskustvo sa policijom od pre koje vece: ukoliko vam izdaju nalog za privodjenje recimo zbog neplacenih kazni npr niste bezbedni ni kao pesaci... po prvi put u zivotu me u sred grada, u samom prepunom centru u po bela dana, mene i drugara legitimisali panduri dok smo sedeli na klupi... dakle ni patike ne smeju da se setaju... ja se mislim "jbmti baksuza, gde bas mene da zadesi pored celog trga, gotovo, kurac cu sad da jedem rostilj iza resetaka" [rofl] Ali proveravali samo krivicna dela po JMBGu preko motorole a u tom pogledu sam fino dete(ljubi me majka ;D [rofl] ) tako da sam prosao bez problema ali je bilo dovoljno da se istresiram s obzirom da me saobracajci vodili u papucama kod sudije 15 dana pre toga...

Lazic

Koga su zmije ujedale i u jogurt duva... ;D   ili

Ko se na mleko opekao i gu¹tera se pla¹i... ;D


milomir22

To me podseti dok sam ziveo u bgu i, svercovao se po busu kao sav normalan svet, zaustavi me kontrola i izbaci kod sajma. Posto sam ih lagano odjebao, cuo sam onog mucenog kontrolora kako mi dobacuje da ce mi poslati komunalce. Ja klaj-klaj, nogu pred nogu, umoran se vracam s posla, pesacim do prve stanice na senjaku (od sajma ka petlji idem), kad za mnom u zutoj traci mili marica. Ja u sebi mislim da li je moguce da ce jos i da me biju zbog jebene bus-plus karte (zapao u zescu paranoju), sve dok marica ne stade kod jedne trafike, a drot ode da pazari na istoj. Meni kez na faci u stilu "evo ti kurac djilase i apeksu" i na senjaku upadnem u prvi bus, bez karte, naravno.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Bori¹a

i mene sinoc isto, sedim na zardinjeri sam, cekam ortaka, i sunja se pandur i staje ispred mene i trazi dokumenta...

mozda mu i ne bi bilo cudno da nisam obrijao glavu a bradu ostavio [rofl] [rofl]


Lazic


Bori¹a

sad sam obrijao i bradu, izgledam kao da imam 14 godina

zato sam ispratio devojku na prvi dan skole [rofl]

Lazic

To je lep oseæaj... :D Kako prolaze godine biæe ti sve vi¹e glupo da prati¹ devojke u ¹kolu... ;D

Joker

Ili godinama jednostavno postaje ilegalno 😁
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

U èetvrtoj godini su sve punoletne... ;D Al' meni veæ od 25-26 postalo glupo da uop¹te razmi¹ljam o ¹kolarkama...

UFF


Hattrick

Citat: Joker poslato 03 Septembar, 2017, 00:10
Ili godinama jednostavno postaje ilegalno 😁

I tako druze sudija, ja sam ostao jedno veliko dete [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]


@Uff:
Ti nisi merodavan... ;D

SSZGO

#3192
ok sto je drzava divlji zapad ali ipak mi smo valjda jedina nacija koja se hvali time sto se vozi bez karte...

bravo, zajebao si sistem uspeo si u zivotu...
bar precuti...

imamo potpuno sjeban sistem vrednosti, ne znam kad je to pocelo verovatno jos 80tih, ali danas gledao tv, bila maca diskrecija u zadruzi :)
kakva tuga jbt :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Hurricane

...Maca Spermojed  [rofl]



s obzirom da si bio odsutan neko vreme moja preporuka ti je da pozoves kablovskog operatera i lepo raskines ugovor..

Samo stoka, nista drugo a pametno nema ni da se vidi

milomir22

@sszgo

Ne bih se upustao u polemiku oko gspa, ali recimo da je apex, ako si cuo za tu privatnu firmu, kralj prosjaka, a sva gsp vozila i radnici su prosjaci koji dobiju delic zarade na kraju dana, samo da ostanu u zivotu, a vec dugo su na aparatima. Dokle god je tako, hvalicu se svercom, a ti si ocigledno zaboravio da ovde fina deca budu najtvrdje jebana na svakom koraku.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Bori¹a

Citat: Laziæ poslato 02 Septembar, 2017, 23:26
To je lep oseæaj... :D Kako prolaze godine biæe ti sve vi¹e glupo da prati¹ devojke u ¹kolu... ;D

ova je 2001o... [rofl]
druga godina, polako [rofl]

Lazic

'bem ti sunce mlaða od moje Anite... Ala rastete... ;D

Major

Citat: SSZGO poslato 03 Septembar, 2017, 03:40
ok sto je drzava divlji zapad ali ipak mi smo valjda jedina nacija koja se hvali time sto se vozi bez karte...

bravo, zajebao si sistem uspeo si u zivotu...
bar precuti...

imamo potpuno sjeban sistem vrednosti, ne znam kad je to pocelo verovatno jos 80tih, ali danas gledao tv, bila maca diskrecija u zadruzi :)
kakva tuga jbt :)

Slazem se :D
Moramo se mi sami prvi promeniti (na bolje) ako hocemo da ceo sistem pocne da se menja :)


mrle

Citat: Major poslato 05 Septembar, 2017, 13:54

Moramo se mi sami prvi promeniti (na bolje) ako hocemo da ceo sistem pocne da se menja :)



reèe AV na dnevniku vi¹e hiljada puta :)

Major

Taj nije merodavan.. jer nije isto srati uprazno i uraditi nesto :D