Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Opet pozitivno iskustvo... Registrovao sam motor za 5 minuta... ;D Jedino ¹to sam morao da doðem u Ljermontovljevu u 19:50... :D U 4 je bilo 50 ljudi... :o Inaèe, proèitah na vratima da rade i subotom i nedeljom do 8... :o

Major

Kupio kacigu, registrovao motor sta je sledece :D

Lazic


Major

To sam vec najavio [rofl] Daj nesto drugo :D

DebeliZmaj

lepo ja kazem.. sledece je putni motor ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

Citat: Laziæ poslato 31 Maj, 2017, 22:47
Opet pozitivno iskustvo... Registrovao sam motor za 5 minuta... ;D Jedino ¹to sam morao da doðem u Ljermontovljevu u 19:50... :D U 4 je bilo 50 ljudi... :o Inaèe, proèitah na vratima da rade i subotom i nedeljom do 8... :o

siso, i¹o si kod sudije da ti daju potvrdu ;D

Lazic

Jok bre... ;D Zato i negde napisah 5 minuta straha... Na ¹alteru, samo èekao da me odvedu... ;D Inaèe ono za registar kazni, blabla u novembru progla¹eno neustavnim... :)

UFF

 [rofl] ima milion neplacenih kazni i izdat nalog za provodjenje i otisao prvo najnormalnije za italiju i nazad a sad otisao u mup i opusteno registrovao motor na svoje ime
toliko o tome sto im je dobar sistem i ima da te uvate
uvate te za qrac, to je samo da plase naivcine da plate kazne

Kostić

svaka èast. vas dvojca ili se vanzemljaci ili ste bia cia snajka ili ne¹to treæe ili se zakon promenio. ja kad sam trebo da registrujem srada, be¹e samo jedna potraga i nisam mogo, dok nisam oti¹o do sudije da mi da potvrdu, a usput me i pito jel jesi vozio, jesam vozio ... ja kad porastem voleo bi da budem ko vas dvojca.

granicu sam pre¹ao i bio i u EU, al motor nisam mogao da registrujem.


laziæu ni mene nisu vodili, samo mi je riba na ¹alteru rekla ne mo¾e a ja sve uplatio. ka¾e idi kod sudije po potvrdu donesi mi pa mo¾e. ja je pitam ima potraga vi me ne apsite, a ako pobegnem, ona se smeje. neæe¹, ka¾e, platio si sve za reg., vratiæe¹ se ti. ja se nasmejo i otrèo sve nogom u dupe do sudije. jesam sudija, sve jesam i ono ¹to nisam, samo daj potvrdu, dado 20 iljada a ne daju mi tablicu ;D

DebeliZmaj

razmishaljo dal da zamolim klasica iz vojske
a sad pandur ... da dodje da kao hapse lazica
po nalogu na poslu... al budala ce skoci kroz
prozor ...druga ideja bili da mu pokupe motor
ispred firme gde parkira jer se vodi na lice
koje se potrazuje .. a budala ce se baci kroz
prozor zbog motora...
neka .. bolje nista...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

zmaje evo ti jedan minus. tebi su dare i dragana ne¹to u rodu?

navajo

Meni je Dule Ortodox na nekom skupu iz fore hteo da sakrije Djolencet negde...ali se onda setio koliko volim mog prdulenceta da je odustao da me ne bi srcka strefila na licu mesta...tacno bih umrla jbt

lord_oblivion

Citat: DebeliZmaj poslato 01 Jun, 2017, 11:32
razmishaljo dal da zamolim klasica iz vojske
a sad pandur ... da dodje da kao hapse lazica
po nalogu na poslu... al budala ce skoci kroz
prozor ...druga ideja bili da mu pokupe motor
ispred firme gde parkira jer se vodi na lice
koje se potrazuje .. a budala ce se baci kroz
prozor zbog motora...
neka .. bolje nista...

[rofl] [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]




Citat: UFF poslato 01 Jun, 2017, 11:27
[rofl] ima milion neplacenih kazni i izdat nalog za provodjenje i otisao prvo najnormalnije za italiju i nazad a sad otisao u mup i opusteno registrovao motor na svoje ime
toliko o tome sto im je dobar sistem i ima da te uvate
uvate te za qrac, to je samo da plase naivcine da plate kazne
Pitao ja Lo¹mija, doslovno mi je rekao, opusti se, niko neæe da te hapsi na ¹alteru... Tako i bi... Mada Moram u ponedeljak po saobraæajnu... :o ;D
Posle sam kontao, po¹to je uredba ukinuta, saobraæajci po¹alju predmet sudu, a ja se ne javljam, iz suda po¹alju u moju stanicu obiènim policajcima nalog za privoðenje, to nikakve veze nema sa registracijom. Moglo bi, ali nemaaaa... ;D

Kostić

onda je to ukinuto. srad be¹e novembar 2015... znaèi mogu da registrujem kavasaki, taman sam poèeo da brinem ;D

DebeliZmaj

Citat: kosta66 poslato 01 Jun, 2017, 11:35
zmaje evo ti jedan minus. tebi su dare i dragana ne¹to u rodu?

ajde lepo ponovo procitaj tekst
uvideh da bi to bila greska
pa zato i nisam ga iscimao ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić


Major

Citat: Laziæ poslato 01 Jun, 2017, 11:57Pitao ja Lo¹mija, doslovno mi je rekao, opusti se, niko neæe da te hapsi na ¹alteru... Tako i bi... Mada Moram u ponedeljak po saobraæajnu... :o ;D
Posle sam kontao, po¹to je uredba ukinuta, saobraæajci po¹alju predmet sudu, a ja se ne javljam, iz suda po¹alju u moju stanicu obiènim policajcima nalog za privoðenje, to nikakve veze nema sa registracijom. Moglo bi, ali nemaaaa... ;D

Dr. Lazic :D

Ivicat

Otisao da registrujem motor. Sve bilo dobro dok me nije pitao koju kilometrazu da upise. Naime, poskidao sam sve sto se skinuti moglo. Plastike, migavce, sat, nosace, farove zamenio drugim. Pustio me na tehnickom (sto da ispusti kintu), ali mi rece da umeju da drndaju panduri. Kaze kazna 20000din. Kako druge koji su skidali plastike ne diraju. Dobro, bar imaju kilometar sat :D.

Jel' me zeza ili stvarno panduri vole takve pacijente kao sto sam ja?

castor

Vole oni sve koji im natrèe sami. One koji ih jebu i zajebavaju, njih mrze i obo¾avaju, zavisi od budale koja naleti i njihovog raspolo¾enja, mijena mjeseca, kad mu je dala ¾ena, a kad ¹valerka i tako dalje...
It's the ride that matters, not the bike…