Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Salim se ja nego sam navikao da te vidjam svuda sa Kle-om :)
Lepo bi ti cucnuo neki turing motor za putovanja :D

mali_zmaj

Versus,recimo...,hiljadarka!!
jin-jang

Lazic


Ivicat

Prosle godine je bilo pandura na vespama i na dva motora (Aprilija i BMW). Danas videh neki novi. Rekao bih suzuki BG table. Verovatno iljadarka. Eto, dodjose u provinciju.

misa-pei

U Mladenovcu ih ima na motorima. Mana, èini mi se. Najmanje dva komada.
Država je najveći neprijatelj naroda



Glava Dole

kako god okrenes duplo vise od mene... nema bezanije  [panic] Samo, za gsxr hiljadarke i ptice na grani znaju, to je vec par godina na snazi, nije nikakva novost :)

Ivicat

Jeste. U Kg-u ih nije bilo.

UFF

pa i nisu u kg, u bg su ali idu gde treba i gde im kazu kad im kazu

Kostić

iskopirali staru vest da vas popla¹e u kgu. pajseri... moje selo dobilo skuter. vozika se batica po ceo dan i muèi ljude u kolima a nije saobraæajac nego na¹ lokalni. noæu ¾uruje sortacima koji dobili novu ¹kodu. sede po kafitji i u¾ivaju. ¹tatie dobar poso...

Major


Ivicat

Dal' ste coravi. Radi se o tome da u Kg-u prethodnih godina nije bilo GSXR-ova bez policijskih obelezja. Cak iako su ti koji su dosli iz Bg-a, do sada nisu dolazili. Vozili su one pederske vespe, jednog BMW-a i Manu. Tako da, vest jeste nova za Kg.

PS: juce je zaustavio lika bez tablica...

Major

Fora je sto se ovaj sto pise frlja sa brojkama pa je sve skupa smesna informacija ne da li su stigli presretaci ili nisu.

ps
Da je imao tablice ne bi ga zaustavio..

Lazic


bigbad86

Evo da vam kazem iz prve ruke. Juce je bilo neko predavanje o bezbednoj voznji u opstini Kragujevac ali je to slabo reklamirano pa nije bio neki veliki odziv. Posle toga su ti presretaci spartali po gradu i kaznjavali samo one bez kaciga, dozvole ili slicno. I dosli su samo taj dan, ne verujem da ce se dalje zadrzavati.

A IKragujevac.com mislim da pise neki klinac iz spavace sobe za kompom posto sam vise puta uhvatio da grese cak i u samom naslovu a kamoli dole u opisu dogadjaja ili vesti. Znaci ikragujevac uopste nije merodovan ni po cemu. Cak i slike koje je postavio kao vest su iz Viber grupe "gde je patrola" koja obavestava gde je kad koja patrola i dal se duva ili je fama.

Kostić

èudno, al i kod nas oæe da zaustave kad nema¹ tablicu ... eto sad znate kakve mi brige brinemo po beogradu. ;D a to ¹to su malo zaustavljali, pa treba neko da plati taj 'kurs' i gorivo ...

Major

Citat: bigbad86 poslato 31 Maj, 2017, 12:52
Evo da vam kazem iz prve ruke. Juce je bilo neko predavanje o bezbednoj voznji u opstini Kragujevac ali je to slabo reklamirano pa nije bio neki veliki odziv. Posle toga su ti presretaci spartali po gradu i kaznjavali samo one bez kaciga, dozvole ili slicno. I dosli su samo taj dan, ne verujem da ce se dalje zadrzavati.

A IKragujevac.com mislim da pise neki klinac iz spavace sobe za kompom posto sam vise puta uhvatio da grese cak i u samom naslovu a kamoli dole u opisu dogadjaja ili vesti. Znaci ikragujevac uopste nije merodovan ni po cemu. Cak i slike koje je postavio kao vest su iz Viber grupe "gde je patrola" koja obavestava gde je kad koja patrola i dal se duva ili je fama.

Eto Kragujevcani nista ne brigajte. Ostaju vam pederske vespe bmw i mana da vas juru bez kacige i bez tablica [rofl]

Manjovac_Kv

Danas sam licno video 3 gsxr-a u Kragujevcu oko 8 ujutru lako igh prepoznati motor fabrika nosac tablice auspuh isli su sva trojica zajedno laganica

Ivicat

Ja ih opet videh popodne. Ovog puta sva 3 gsxr-a zajedno su me prestigli na ulazu u Kg. Bez policijskih oznaka i sa malim rancevima na ledjima. I to bas na delu gde volim da vozim (malo) brze. Srecom, danas sam bio miran. :)