Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Gosn Lazicu nismo vas prepoznali :D

Lazic

Kad sam bio mlaði jebao sam im sve po spisku, u meðuvremenu sam odrastao... ;D

Major

Nemoj da odrastes to je propast :)
Znaci nisi odrastao samo si se profinio :D

Lazic

A ti me ne zna¹ pa misli¹ da sam ozbiljan... ;D

Glava Dole

Kaze cale opet dolazili iz suda sad skoro... prekrsajni sud iz Cacka, trazili me tamo... jedino sto sam ovde napravio je ono pogresno skretanje, 5000 i nisam platio... da nije to u pitanju, tipa nalog z aprivodjenje il tako nesto? Ili mozda neka kamera s obzirom da sam cuo da ih ima 80ak po cacku, a ja ih nikad nisam fermao 2% ;D Al 5 meseci nisam mogao da vozim i da sam hteo, a ovi dolazili tek pre neki dan... cale odbio da primi, al sad sam radoznao sta li je to u pitanju...

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mi¹ko_kolo


UFF

Meni stiglo preporuceno posmo sa povratnicom od nekog  Dejan Zobenica koji zivi u sremcici na adresi Sare Bernar 4

Vratilo mu se, ne znam coveka, a i sta ce mu povratnica kao dokaz o prispecu?

Lazic


Lazza

Citat: UFF poslato 22 Maj, 2017, 01:19
Meni stiglo preporuceno posmo sa povratnicom od nekog  Dejan Zobenica koji zivi u sremcici na adresi Sare Bernar 4

Vratilo mu se, ne znam coveka, a i sta ce mu povratnica kao dokaz o prispecu?

SMB gradnja, jesi li siguran da ga ne znas? :)
I may be dumb, but I'm not stupid.

UFF


DebeliZmaj

visi inspektor za ciganizme na kolima
je odmah prosledio informaciju obavestajnom
odeljenju debelih trolova i tako mu nasao
zenu :)...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major

Citat: Laziæ poslato 20 Maj, 2017, 16:17
A ti me ne zna¹ pa misli¹ da sam ozbiljan... ;D

A ti mislis da sam ja ozbiljan [rofl]

Lazic

:-*


A ta ¾ena je inaèe vrlo aktivna na fb... Svake tri godine... ;D

navajo

Po starom zakonu je izbegavanje odlicno funkcionisalo...ja sam im bezala 2 godine, tj. do zastarevanja, jer su me navatali sa 1.2 alkohola....aj' makar da sam bila cirke pa da mi ne bide zao..nego baksuz, prvi put popila dok vozim i to Voxovska 2.5 king kong spricera, i onako bolesna naduvala boga oca...svirala sam bluzijanu u stanici celu noc nanu im pandursku...grrrr...ali makar me nisu strpali u onu hladnu celiju...kad sam ujutru videla lika koji je mukica proveo celu noc u celiji strumf mu nije bio ravan.

Mislim da po novom zakonu to izbegavanje vise ne funkcionise...okrpili tu rupu..treba naci novu:)

Major


Slaninar

Citat: navajo poslato 22 Maj, 2017, 10:49
Po starom zakonu je izbegavanje odlicno funkcionisalo...ja sam im bezala 2 godine, tj. do zastarevanja, jer su me navatali sa 1.2 alkohola....aj' makar da sam bila cirke pa da mi ne bide zao..nego baksuz, prvi put popila dok vozim i to Voxovska 2.5 king kong spricera, i onako bolesna naduvala boga oca...svirala sam bluzijanu u stanici celu noc nanu im pandursku...grrrr...ali makar me nisu strpali u onu hladnu celiju...kad sam ujutru videla lika koji je mukica proveo celu noc u celiji strumf mu nije bio ravan.

Mislim da po novom zakonu to izbegavanje vise ne funkcionise...okrpili tu rupu..treba naci novu:)

Stvarno su stoke ¹to ne puste pijane ljude da voze. Dokle ide ta bahatost... Pogotovo ¹to i nije pijanstvo bez 2-3 promila.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

navajo

To je bio jedan jedini put u zivotu da sam pila i vozila..i to su bila 2.5 spricera...drugar se verio i popila sam na brzinu 2.5 spricera posle svirke i odmah krenula...nisam bila pijana, ni malo...inace ne bih vozila...a popila sam tog dana i jedno tri flasice sirupa, pred svirku i tokom svirke da bih uospte mogla da sviram...to i spriceri su dali 1.21 iako nisam bila pijana..cak su se i policajci u stanici pitali zasto su me doveli, i kako sam mogla da naduvam toliko kad sam potpuno trezna.

Veci je problem u tome sto oni koji redovno piju,  a vecina oko mene redovno pije i vozi, znaju i kako da se iz situacije izvuku..ja jesam.sljokara, ali zato idem taksijem ili dok se svi lepo provode negde ja se lepo.pozdravim sa drugarima, odem do garaze, parkiram motor i popijem pivo u kaficu pored garaze...sama

Ja sam svoju skolicu naucila i ne zelim.da rizikujem svoju dozvolu zbog dva piva...vise od toga nikada ne bih ni popila i sela da vozim...ali obzirom da sam baksuz mene ce da savataju i kad popijem samo jedno, a ostali locu hektolitre i nikom nista


Major

Skidam kapu onome ko nikad nista nije popio dok je vozio.
Ja sam skole i skole prosao dok se nisam naucio pameti da nije vredno piti i voziti. Sreca po mene, ja imam onaj bag da kad pijem onda vozim jos sporije i mene zaustave verovatno jer vozim 10-20 :)
Ali od kad su uveli one trezne vozace mislim da nije vredno rizikovati pogotovo tudji zivot, pa onda tek svoj zbog jednog povratka kuci :)

mareskin

Citat: Major poslato 22 Maj, 2017, 13:50
Skidam kapu onome ko nikad nista nije popio dok je vozio.
...

Ne nosim kapu ;D

P.S. Jel se ne raèuna ako pijem kolu iz konzerve dok vozim?

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu