Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Banujmo redshowa, muva me, voli me jer sam izdepiliran, ko zna sta mu je u glavi... to zasluzuje bar 20ak minusa  ;D [rofl] [srce]

slave74

Evo ti 20 minusa sto se depiliras ------------------  ;)

mrle

sa drugog foruma

"Evo update od danas, ako je neko trenutno parkiran u krugu oko Hrama Svetog Save nek ode da proveri mozda mu je zadenuta kazna od komunalaca... Ja sam pronasao kaznu bio sam parkiran ispred Narodne Biblioteke Srbije i sreo sam komunalca. Navodno Narodna Biblioteka Srbije je objekat od "visokog drzavnog znacaja" i ispred nje i u krugu oko nje nije dozvoljeno parkiranje motocikala cak i ako ste parkirani na mesto za bicikle i mopede (znate ona plava P parking mesta). To je namenjeno kao sto pise samo za bicikle i mopede kako mi je gospodin komunalac preneo... Na moje pitanje gde ja kao motorista mogu da se parkiram a da ne dobijem kaznu odgovor je sledeci: "Na propisano mesto za parkiranje motora" Nakon cega je usledilo moje pitanje gde se nalaze takva mesta u Beogradu? Doticni je samo slego ramenima i rekao ne znam sta da vam kazem... Nakon svega toga nije me mrzelo odem u Mekenzijevu u Komunalnu policiju da vidim gde ja to kao motorista mogu da se parkiram. Da ne duzim nakon 30 min rasprave sa nekim "gospodinom" tamo dobio sam odgovor da oni po zakonu "ne znaju" gde mi smemo "legalno" da se parkiramo prilikom cega mi je spomenuo da bi najbolje bilo da se "sakrijem" negde kada parkiram u smisli da motor bude na mestu gde ga komunalac nece videti, na sta sam se slatko nasmejao. Trotoar se tretira kao javna povrsina i tu ne sme, ali mi je takodje rekao da me niko nece dirati ako stanem na parking mesto u zoni i platim parking kartu. Nakon ove izjave sam se zahvalio i otisao jer sam shvatio da nema nikakvog smisla pricati sa covekom koji generalno ne zna nista i nema sta pametno da mi kaze. Ne znam sta bi jos pametno dodao ali ja generalno nastavljam da se parkiram kao i do sada pa cemo videti mozda u medjuvremenu "smisle" gde je nama kao motoristima dozvoljeno parkiranje.... bana zemlja bila i ostala... "

Biker-Boy

e stvarno smo banana drzava....
I feel the need..... the need for speed !!!

Kanarinac

Vidi u koji sud da odea da podneses zalbu, moze da se desi da zastari ili ce te zvati pa im predocis to i pokusas da oboris.

Hohštapler

Jbm ti gde mi ¾ivimo... motor parkiran na mestu za bicikle i mopede je stvarno najveæi problem ove dr¾ave.  [veryangry] [veryangry]
Èime se oni bavi VA©KE JEDNE!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

viper

Pa to im je posao da otimaju pare, banda partijska.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mareskin

Citat: Ho¹tapler poslato 26 Avgust, 2016, 19:20
Jbm ti gde mi ¾ivimo... motor parkiran na mestu za bicikle i mopede je stvarno najveæi problem ove dr¾ave.  [veryangry] [veryangry]
Èime se oni bavi VA©KE JEDNE!

I ja sam svojevremeno pitao gde smem po zakonu da parkiram motor kad sam u Bepgradu i niko nije znao da mi odgovori.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

bigbad86

Pa zar ne ide motorcikl na regularno parking mesto bez da placa parking? Ja tako uvek parkiram u KG, nisu mi nikad pisali kaznu.

mareskin

Citat: bigbad86 poslato 26 Avgust, 2016, 20:47
Pa zar ne ide motorcikl na regularno parking mesto bez da placa parking? Ja tako uvek parkiram u KG, nisu mi nikad pisali kaznu.

Otkud ti to?
Za¹to ne bi plaæao parking ako si motorom?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: bigbad86 poslato 26 Avgust, 2016, 20:47
Pa zar ne ide motorcikl na regularno parking mesto bez da placa parking? Ja tako uvek parkiram u KG, nisu mi nikad pisali kaznu.
I ovde isto... Ja to ne koristim da ne bi zauzimao mesto bez razloga...

@Marjan:
Tako mi rekli u parking servisu, stanite na mesto za auto, ne mo¾ete da platite jer sistem ne podr¾ava tablice za motor.

MIGE

tablica pod rep,sajla za banderu,nalepnica prekrivena i zabole nas djoka za komunjalce

Kanarinac


perlx

Citat: Laziæ poslato 26 Avgust, 2016, 21:36
Citat: bigbad86 poslato 26 Avgust, 2016, 20:47
Pa zar ne ide motorcikl na regularno parking mesto bez da placa parking? Ja tako uvek parkiram u KG, nisu mi nikad pisali kaznu.
I ovde isto... Ja to ne koristim da ne bi zauzimao mesto bez razloga...

@Marjan:
Tako mi rekli u parking servisu, stanite na mesto za auto, ne mo¾ete da platite jer sistem ne podr¾ava tablice za motor.
Svojevremeno je zamenik direktora Parking Servisa izdao uredbu da se motocikli smeju parkirati na regularnim parking mestima i da se u tom slucaju parkiranje ne naplacuje. Valjalo bi to potraziti, bila je rasprava na nekom do foruma.

Lazic

Ama, jesi probao da plati¹ parking za motor smsom...? Mo¾da i mo¾e, ali znam da parkometri ne mogu da napi¹u kaznu, ono njihovo govno ne por¾ava format tablice za motor... :D

mareskin

Citat: Lazić poslato 26 Avgust, 2016, 21:36
Citat: bigbad86 poslato 26 Avgust, 2016, 20:47
Pa zar ne ide motorcikl na regularno parking mesto bez da placa parking? Ja tako uvek parkiram u KG, nisu mi nikad pisali kaznu.
I ovde isto... Ja to ne koristim da ne bi zauzimao mesto bez razloga...

@Marjan:
Tako mi rekli u parking servisu, stanite na mesto za auto, ne možete da platite jer sistem ne podržava tablice za motor.

Ajde neko da ovo proveri. Probajte da uplatite parking SMS-om i da ostavite na regularno parking mesto.
A to što je neko doneo uredbu može da ne znači ništa. Uredba nije zakon. A i možda je poništena.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

U NS motori ne plaæaju.

S tim ¹to je meni pederski zauzeti parking mesto kolima, osim ako ba¹ nemam gde drugde kulturno ostaviti motor, da ne blokiram prolaz pe¹acima i kolima.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Citat: Slaninar poslato 27 Avgust, 2016, 08:34
U NS motori ne plaæaju.

S tim ¹to je meni pederski zauzeti parking mesto kolima, osim ako ba¹ nemam gde drugde kulturno ostaviti motor, da ne blokiram prolaz pe¹acima i kolima.

I s tim da su motorima "dozvolili" da parkiraju u ulici modene sa leve strane, uz travnjak (nije znakom, nije uredbom veæ èisto usmeno, i nikog ne diraju iako je to pe¹aèka zona i ulaz je samo sa posebnom dozvolom.)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: Ho¹tapler poslato 27 Avgust, 2016, 11:09
Citat: Slaninar poslato 27 Avgust, 2016, 08:34
U NS motori ne plaæaju.

S tim ¹to je meni pederski zauzeti parking mesto kolima, osim ako ba¹ nemam gde drugde kulturno ostaviti motor, da ne blokiram prolaz pe¹acima i kolima.

I s tim da su motorima "dozvolili" da parkiraju u ulici modene sa leve strane, uz travnjak (nije znakom, nije uredbom veæ èisto usmeno, i nikog ne diraju iako je to pe¹aèka zona i ulaz je samo sa posebnom dozvolom.)

Èim nije napismeno, onda mogu da rade kako hoæe. Zavisi na koju nogu su taj dan ustali.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: mareskin poslato 27 Avgust, 2016, 11:51
Citat: Ho¹tapler poslato 27 Avgust, 2016, 11:09
Citat: Slaninar poslato 27 Avgust, 2016, 08:34
U NS motori ne plaæaju.

S tim ¹to je meni pederski zauzeti parking mesto kolima, osim ako ba¹ nemam gde drugde kulturno ostaviti motor, da ne blokiram prolaz pe¹acima i kolima.

I s tim da su motorima "dozvolili" da parkiraju u ulici modene sa leve strane, uz travnjak (nije znakom, nije uredbom veæ èisto usmeno, i nikog ne diraju iako je to pe¹aèka zona i ulaz je samo sa posebnom dozvolom.)

Èim nije napismeno, onda mogu da rade kako hoæe. Zavisi na koju nogu su taj dan ustali.

Nije to BG.  :P

Nema, ne prave probleme. Da krenu, proèulo bi se, znali bismo.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen