Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

penzos

Ma video pandur da je UFF stariji èovek, ozbiljan, na ozbiljnom motoru  [neampojma] A ti Milo¹e stvarno deluje¹ ono, jo¹ vozi¹ nadrkan motor  [panic]  [flashing]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

zagadjenje

Jutros od ¹tajge idem uzbrdo Nemanjinom umirem od vruæine. Na motoru od 7 a tad nije toliko kuvalo. Na raskrsnici sa K Milo¹a saobraæajac, nama zeleno, ali on zaustavio kolonu jer je gu¾va nenormalna. Probijem se ja izmeðu auta na prvo mesto i stanem, normalno. Gleda me saobraæajac, pa gore uzbrdno pogled (da proceni mogu li se provuæi   ;D) Pa opet u mene i klimnu glavom kao aj proði. Hehe.... Osmeh se ne vide, ali mahnuh èoveku i nastavih sa provlaèenjem :)
Tjuning bud¾ing

Lazic

Po zakonu mora¹ da se zaustavi¹ na zeleno ako bi ostao blokiran u raskrsnici, realno skoro nemoguæe za motor... ;D Da li je to bio oksimoron, pametan pandur... :D Izvin'te panduri sa foruma, ne odnosi se na vas, èim ste ovde, niste glupi... ;D ;D ;D

mrle

Citat: Laziæ poslato 30 Maj, 2016, 14:21
Po zakonu mora¹ da se zaustavi¹ na zeleno ako bi ostao blokiran u raskrsnici,

Oksimoron je to ¹to taj zakon postoji, a onda neko pametan se seti da odreðene raskrsnice oboje crvenim ¹traftama i ka¾u da su to raskrsnice gde ne sme¹ ostati blokiran u raskrsnici, u protivnom plaæa¹ kaznu!

zagadjenje

Citat: Laziæ poslato 30 Maj, 2016, 14:21
Po zakonu mora¹ da se zaustavi¹ na zeleno ako bi ostao blokiran u raskrsnici, realno skoro nemoguæe za motor... ;D

Po zakonu mora¹ se zaustaviti na zeleno, ako saobraæajac zaustavi kolonu :D
Tjuning bud¾ing

DebeliZmaj

samo ako ga
vidish .. ako ga
ne vidish ne zaustavljash se
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole


Slaninar

Citat: mrle poslato 30 Maj, 2016, 14:30
Citat: Laziæ poslato 30 Maj, 2016, 14:21
Po zakonu mora¹ da se zaustavi¹ na zeleno ako bi ostao blokiran u raskrsnici,

Oksimoron je to ¹to taj zakon postoji, a onda neko pametan se seti da odreðene raskrsnice oboje crvenim ¹traftama i ka¾u da su to raskrsnice gde ne sme¹ ostati blokiran u raskrsnici, u protivnom plaæa¹ kaznu!

Ovo?

http://www.zurbnis.rs/zakoni/Zakon%20o%20bezbednosti%20saobracaja.pdf

Èlan 49.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bigbad86

Ja ne znam sto vam je to cudno ili nepoznato. Upravo zbog debila koji udju na raskrsnicu na zeleno a ostanu u njoj popreceni, onima sto se popreko upali zeleno ne mogu od njega da prodju u jednom smeru a neretko i oba smera blokira i eto krkljanca u saobracaju. Ja iskreno vrlo cesto stojim na zelenom ako procenim da ne mogu da izadjem. Ljudi mi trube al jbg, seljaci, ne znaju pravila niti imaju osnovnu kulturu u saobracaju...

DebeliZmaj

reskrsnica ili pesacki
trudim se da ih
ne preprecim
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Normalnima i ne treba taj èlan zakona, ni obojene raskrsnice da bi stali na vreme i NEpravili jo¹ veæu gu¾vu... Ako vidi¹ da ne mo¾e¹ da proðe¹, koliko treba biti inteligentan da bi skapirao ¹ta æe da se desi...

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 30 Maj, 2016, 15:26
Normalnima i ne treba taj èlan zakona, ni obojene raskrsnice da bi stali na vreme i nepravili jo¹ veæu gu¾vu... Ako vidi¹ da ne mo¾e¹ da proðe¹, koliko treba biti inteligentan da bi skapirao ¹ta æe da se desi...

Ne znam, ali i meni redovno trube kad uradim to ¹to Bigbad ka¾e.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bigbad86

Zato sto su debilne seljacine i misle da je zeleno svetlo sveto pismo.

Lazic

©to me podseti na mog biv¹eg kolegu kad ga je zaustavio pub i rekao, jeste vi normalni, na èisto crveno ste pro¹li, a ovaj mu odgovorio 'ladan kao boza, ako je crveno nije zid... :o ;D

DebeliZmaj

pa nek trube do sutra
sta u im ja ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Andreja

Citat: zagadjenje poslato 30 Maj, 2016, 12:21
Jutros od ¹tajge idem uzbrdo Nemanjinom umirem od vruæine. Na motoru od 7 a tad nije toliko kuvalo. Na raskrsnici sa K Milo¹a saobraæajac, nama zeleno, ali on zaustavio kolonu jer je gu¾va nenormalna. Probijem se ja izmeðu auta na prvo mesto i stanem, normalno. Gleda me saobraæajac, pa gore uzbrdno pogled (da proceni mogu li se provuæi   ;D) Pa opet u mene i klimnu glavom kao aj proði. Hehe.... Osmeh se ne vide, ali mahnuh èoveku i nastavih sa provlaèenjem :)

Ne kapiram za¹to 7 minusa za ovaj post ???
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

Citat: bigbad86 poslato 30 Maj, 2016, 15:17
Ja ne znam sto vam je to cudno ili nepoznato. Upravo zbog debila koji udju na raskrsnicu na zeleno a ostanu u njoj popreceni, onima sto se popreko upali zeleno ne mogu od njega da prodju u jednom smeru a neretko i oba smera blokira i eto krkljanca u saobracaju. Ja iskreno vrlo cesto stojim na zelenom ako procenim da ne mogu da izadjem. Ljudi mi trube al jbg, seljaci, ne znaju pravila niti imaju osnovnu kulturu u saobracaju...
eve ti plus. oæe da se uguraju u sred raskrsnice, al kad treba da izaðu iz boène, onda psuju ove ¹to se uguravaju. hehe, kultura ...

Glava Dole

Citat: Andreja poslato 31 Maj, 2016, 23:25
Citat: zagadjenje poslato 30 Maj, 2016, 12:21
Jutros od ¹tajge idem uzbrdo Nemanjinom umirem od vruæine. Na motoru od 7 a tad nije toliko kuvalo. Na raskrsnici sa K Milo¹a saobraæajac, nama zeleno, ali on zaustavio kolonu jer je gu¾va nenormalna. Probijem se ja izmeðu auta na prvo mesto i stanem, normalno. Gleda me saobraæajac, pa gore uzbrdno pogled (da proceni mogu li se provuæi   ;D) Pa opet u mene i klimnu glavom kao aj proði. Hehe.... Osmeh se ne vide, ali mahnuh èoveku i nastavih sa provlaèenjem :)

Ne kapiram za¹to 7 minusa za ovaj post ???

Ne kapiram ni ja, sad tek vidim da je popio minuse pa mu dao plus da malo ispravimo nepravdu... nije rekao ama bas nista lose... al to ovde ocigledno nije nista cudno pa sam se vec navikao... koliko puta mi nije jasno zasto sam popio minuse, cesto bude jedan- dva- tri bez ikakvog razloga i kad je sala ocigledna i bez sale i ikakvog razloga itd (ne racunam ono kad sam stvarno zasluzio i mahinalno stvarno ispadao bezobrazan, nekad pijan nekad nervozan)

Kostić

Citat: zagadjenje poslato 30 Maj, 2016, 14:33
Citat: Laziæ poslato 30 Maj, 2016, 14:21
Po zakonu mora¹ da se zaustavi¹ na zeleno ako bi ostao blokiran u raskrsnici, realno skoro nemoguæe za motor... ;D

Po zakonu mora¹ se zaustaviti na zeleno, ako saobraæajac zaustavi kolonu :D

po pravilu saobraæaja, du¾an si da zaustavi¹ vozilo na zeleno, ukoliko drugo vozilo stoji ispred tebe u samoj raskrsnici, kao i da proceni¹ dal æe da se zaustavi u samoj raskrsnici, ukoliko se kreæe. svako normalan, mo¾e da proceni takvu situaciju. a ako je pandur na istoj, semafor ne va¾i. va¾i on.

TEEfqd

Citat: Milos96 poslato 31 Maj, 2016, 23:44
Citat: Andreja poslato 31 Maj, 2016, 23:25
Citat: zagadjenje poslato 30 Maj, 2016, 12:21
Jutros od štajge idem uzbrdo Nemanjinom umirem od vrućine. Na motoru od 7 a tad nije toliko kuvalo. Na raskrsnici sa K Miloša saobraćajac, nama zeleno, ali on zaustavio kolonu jer je gužva nenormalna. Probijem se ja između auta na prvo mesto i stanem, normalno. Gleda me saobraćajac, pa gore uzbrdno pogled (da proceni mogu li se provući   ;D) Pa opet u mene i klimnu glavom kao aj prođi. Hehe.... Osmeh se ne vide, ali mahnuh čoveku i nastavih sa provlačenjem :)

Ne kapiram zašto 7 minusa za ovaj post ???

Ne kapiram ni ja, sad tek vidim da je popio minuse pa mu dao plus da malo ispravimo nepravdu... nije rekao ama bas nista lose... al to ovde ocigledno nije nista cudno pa sam se vec navikao... koliko puta mi nije jasno zasto sam popio minuse, cesto bude jedan- dva- tri bez ikakvog razloga i kad je sala ocigledna i bez sale i ikakvog razloga itd (ne racunam ono kad sam stvarno zasluzio i mahinalno stvarno ispadao bezobrazan, nekad pijan nekad nervozan)

SEDI JEDAN BRE STA JE BILO HAHAHA :*