Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

to je bas cuprija :D da nasi su :D zaustavljaju na nadvoznjaku stoji radar da znateeee :D :D moje iskustvo ja kao suvozac sa skupa kod kiska izlazimo i pandur nas zaustavlja, gleda nalepnicu i kaze ortaku dobro veèe, radiæete test na alkohol :D ja pozadi skinem kacigu i kazem ali on ne sme da pije vozi dragocen teret pozadi :D pandur se nakezi i kaze u pravu ste gospodjice prijatno veèe :D i pusti nas da prodjemo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

poslednji susret, kad mi je marsovac ablendovao da usporim jer je radar napred, onda sam ga opet video par dana kasnije kako odmara na napu¹tenoj pumpi, bilo mnogo vruæina pa navato jedini lad, mahnuo sam mu al sam malo br¾e i¹o pa me nije video. taj lik je pravi fantom, kad zavrne onu grdosiju po putevima nit vidi nit èuje nit reaguje, samo tera. jedan dan ima da mu donesem par piva da ima kad odmara i da mu dam bika da se igra ;D

Kanarinac

Citat: balcan girl poslato 14 Jun, 2014, 17:41
to je bas cuprija :D da nasi su :D zaustavljaju na nadvoznjaku stoji radar da znateeee :D :D moje iskustvo ja kao suvozac sa skupa kod kiska izlazimo i pandur nas zaustavlja, gleda nalepnicu i kaze ortaku dobro veèe, radiæete test na alkohol :D ja pozadi skinem kacigu i kazem ali on ne sme da pije vozi dragocen teret pozadi :D pandur se nakezi i kaze u pravu ste gospodjice prijatno veèe :D i pusti nas da prodjemo :D

Bas je on znao da si gospodjica :P

Hohštapler

KRenuo ja juèe da gledam trening na Mi¹eluku, zatvorena Sloboda, sva vozila i¹la preko Duge, u NSu KOLAPS!
Ali bukvalno, jedva sam se motorom provukao, gu¾va je bila u Futo¹koj, preko Bulevara, Jevreska, ceo centar, pored Veæa, svugde svi stoje. I ja se tu provlaèim i u sred raskrsnice pandur, gleda ¹ta radim, i dr¾i ruku dignutu ka meni (zaustavio saobraæaj iz mog pravca) i pogleda u mene i vikne "aj ti na motoru provuci se, gas gas"
:D
Legenda!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

pittatore

Al sam se slatko juce nasmejao kad su drugara koji vozi hibrida ( svi znamo da se mesecima spremao za taj Miseluk) pitali sto je odustao uopste od trke. Kaze nemoze on na komercijalnoj gumi (Yokohama A539) da vozi, navikao je na slikove :D
Pa mislim se picka mu materina pa barem bih prodefilovao kroz stazu ako nista drugo ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 14 Jun, 2014, 17:41
to je bas cuprija :D da nasi su :D zaustavljaju na nadvoznjaku stoji radar da znateeee :D :D moje iskustvo ja kao suvozac sa skupa kod kiska izlazimo i pandur nas zaustavlja, gleda nalepnicu i kaze ortaku dobro veèe, radiæete test na alkohol :D ja pozadi skinem kacigu i kazem ali on ne sme da pije vozi dragocen teret pozadi :D pandur se nakezi i kaze u pravu ste gospodjice prijatno veèe :D i pusti nas da prodjemo :D

otkrij nam...sta je imao nazad u koferu....rakiju
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane

on topic...

kako cu ja jednom degenu sesti  na leða.. cccc  [djavo]

dzimika


balcan girl

hurricane samo podjes i ti na pice i to je to :D a celavi freza majstoru nema kofera na 900rr :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Tatica

Моја искуства са полицијом су ВРЛО пријатна.



Полицију треба волети!



mi¹ko_kolo

Sa ¹veCkom policijom se treba voleti. ;D

Joker

Tatice, jel si to tvoju facu "zamaglio" ?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Tatica

Да, ово је ''селфи''.

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Kostić

¹to da najebu. nak svi urade ko taj deèkonja i nema brige. kad pop mo¾e da ubije a bog mu oprosti, voditeljka ubije nije kriva pijani biv¹i direktor neèega ubije dete na bicikli i olak¹a mu se na godine onaj pink ubije i nikom ni¹ta ubiju klinca na brankovom i prave nas budalama. pa zna¹ ¹ta, jebe¹ ti te redovne kontrole kad nemaju efekta, jel. ako vozi¹ pristojno ¹ta ima da te redovno kontroli¹e, nek stoji i nek gleda kako se saobraæaj odvija bez incidenata.

Hohštapler

*Va¹a iskustva*....
Ovo je pre za ©ta ©tampa ©tampa....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

penzos

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 24 Avgust, 2014, 21:25
*Va¹a iskustva*....
Ovo je pre za ©ta ©tampa ©tampa....
U pravu si ako posmatra¹ samo iz jednog ugla. Ako pogleda¹ malo ¹ire videæe¹ da ovakvi i slièni dogaðaji bitno utièu na stav pojedinih policajaca prema poslu, ¹to naravno ne bi trebalo, ali ...i tièu se svih nas i buduæih iskustava. U Ni¹u postoji takoðe jedan ... [policaja] zanimljiv lik, koji je slièan pominjanom Ðuki iz NS i Fijoci iz BG. A Sada se taj broj uveæao za jo¹ par njih. Ako je veæ mladi gospodin seo na motorcikl i krenuo u vo¾nju, trebao je biti svestan da mora ispuniti odreðene zakonske i moralne norme, a i odgovarati ako ih se ne pridr¾ava. A napad na slu¾beno lice prilikom vr¹enja du¾nosti mu ne mo¾e doneti ni¹ta dobro osim mo¾da par poena kod njegovog dru¹tva. Oni vi¹e neæe gledati na neregistrovan motor kao na "lak¹i" prekr¹aj i mo¾da ignorisati, veæ æe videti lika koji je spreman da ... I veæ za par dana-eto hajke. ala ga i ja nalupa...
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Hohštapler

SLa¾em se... ali navikli su oni na takve...
Svaki dan se rvaju i sa majmunima i sa normalnima...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

poðem u maksi po leba i aj reko bajsomæu. siðem, gledam bajs gledam motor, ma ko æe da okreæe pedale, de skoèi motorom, kaciga naravno ostala kuæi. doðem na semafor kad eto ga marsovac odnapred. de si po¹o? u maksi po leba. aj sad kuæi po kacigu. oæu, al tu mi kuæa tu mi maksi, a teo sam da idem bajsom pa kaciga ostala kuæi. ovaj neveruje. eno ga bre bajs ispred kuæe ajmo do mene da vidi¹. nije teo, ¾urio. nagrdi me èovek samotako. doðem mu pivo. ;D

MIGE

Citat: kosta66 poslato 02 Septembar, 2014, 20:40
poðem u maksi po leba i aj reko bajsomæu. siðem, gledam bajs gledam motor, ma ko æe da okreæe pedale, de skoèi motorom, kaciga naravno ostala kuæi. doðem na semafor kad eto ga marsovac odnapred. de si po¹o? u maksi po leba. aj sad kuæi po kacigu. oæu, al tu mi kuæa tu mi maksi, a teo sam da idem bajsom pa kaciga ostala kuæi. ovaj neveruje. eno ga bre bajs ispred kuæe ajmo do mene da vidi¹. nije teo, ¾urio. nagrdi me èovek samotako. doðem mu pivo. ;D
mora  da te navatao fijoka