Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lawyer

Evo teme za @Slaninar: Uticaj Statuta APV na vr¹enje tehnièkih pregleda i postavljanje saobraæajnih znakova. :D :D :D  [rofl]

P.S. Inaèe ni u centralnoj Srbiji ne postoji znak za krivinu, to se nekako se oèekuje da vidi¹ i sam.  ;D :wtf:  ;D Tek ponegde postoji poneki znak za vi¹e uzastopnih krivina, obièno u brdskim predelima...  [ninja] [ninja] [ninja]

Hohštapler

...sad nam ka¾e¹?!
Kad smo mi po¹teni Vojvoðani, nenaviknuti na takvu geografsku konfiguraciju, izvukli deblji kraj...
[rofl]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Oni su tu krivinu postavili NAMERNO!   :D

Tehnièki nije debilizam, ali jeste debilizam kad se radi samo ko hoæe - to se sla¾em. Time je zaista obesmi¹ljen. Gledam recimo za uvoz starijih kola - to su kao zabranili jer se kao voze neispravna kola. Znaèi da dr¾ava sama priznaje da nam je tehnièki u zemlji gol kurac.


©to se mog pada tièe: umor + pivo + nepoznat put = lo¹a procena. Sve kako ne treba. Jeftino sam pro¹ao - konj.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Citat: Slaninar poslato 04 April, 2014, 10:20
Oni su tu krivinu postavili NAMERNO!   :D

Tehnièki nije debilizam, ali jeste debilizam kad se radi samo ko hoæe - to se sla¾em. Time je zaista obesmi¹ljen. Gledam recimo za uvoz starijih kola - to su kao zabranili jer se kao voze neispravna kola. Znaèi da dr¾ava sama priznaje da nam je tehnièki u zemlji gol kurac.


©to se mog pada tièe: umor + pivo + nepoznat put = lo¹a procena. Sve kako ne treba. Jeftino sam pro¹ao - konj.
Nije ba¹ bilo jeftino pojaviti se gospoði na oèima posle...:P ;D :-*




Citat: lawyer poslato 04 April, 2014, 08:09
Èuj, kako vi koristite Ustavno pravo na autonomiju, to je va¹a stvar.  [thumb_up] [rofl] [panic]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [facepalm] [samoubistvo]

Hohštapler

Citat: Laziæ poslato 04 April, 2014, 10:26Nije ba¹ bilo jeftino pojaviti se gospoði na oèima posle...:P ;D :-*


Upoznah ja gospoðu Slaninar pre koji dan, ba¹ deluje jako fina i mirna (pa èim trpi ovog na¹eg), al nisam se dao prevariti, takve su uglavnom najstra¹nije kad polude (èitaj: jadan Slaninar, spava na boku garant, oti¹la ko¾a sa leða! :D )
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Ona je stroga, ali pravedna.    [panic]     Ma ja sam samom sebi hteo jebati mater, nije morala ni¹ta da mi ka¾e... dobro, malo kleèanja na kukuruzu... pola sata... sat.  :)

Inaèe na engleskom forumu za fejzere koji pratim, ¾ene nazivaju:  SWMBO  (She Who Must Be Obeyed).    [rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 04 April, 2014, 12:01
Inaèe na engleskom forumu za fejzere koji pratim, ¾ene nazivaju:  SWMBO  (She Who Must Be Obeyed).    [rofl]

SWMBO
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

castor

It's the ride that matters, not the bike…

lord_oblivion

Citat: mareskin poslato 04 April, 2014, 14:27
Citat: Slaninar poslato 04 April, 2014, 12:01
Inaèe na engleskom forumu za fejzere koji pratim, ¾ene nazivaju:  SWMBO  (She Who Must Be Obeyed).    [rofl]

SWMBO
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Zvuèi kao SKWO  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lawyer

Citat: zVuk poslato 04 April, 2014, 10:26
Citat: lawyer poslato 04 April, 2014, 08:15


P.S. Inaèe ni u centralnoj Srbiji ne postoji znak za krivinu,

http://www.autoskolapravo.com/saobracajni-znakovi

Nisam napisao na Internet sajtovima koji pripadaju pravnim licima registrovanim u centralnoj Srbiji. Jasno je da postoji definicija takvog znaka i idejno re¹enje njegovog izgleda. Jedino ¹to tih znakova na putevima nema.

Kad vidi¹ znak na putu, a da nije znak za vi¹e uzastopnih krivina, ti uslikaj, pa postavi. Posebno nas zanimaju dva znaka sa prezentacije koju si linkovao: krivina na levo i krivina na desno.

Major

Jebes ga ja sam taj znak video negde na putu samo ne mogu se setim gde :)

Slaninar

Citat: Major poslato 08 April, 2014, 08:45
Jebes ga ja sam taj znak video negde na putu samo ne mogu se setim gde :)


"Video sam jednom auto sa èetiri zimske gume... mislim da je bio s maðarskim registracijama..."  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major

Ja uvek kupujem sve 4 zimske ;)
A inace moguce da je negde preko bilo ;D ;D ;D

Plazma Keks

cetiri zimske i cetiri letnje, uvek..
jedino me za fiata nesto boli Q

Slaninar

Ja isto uzeo èetiri zimske: dve za planinski, sa ekserima - i dve za treking.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

Citat: Major poslato 08 April, 2014, 12:42
Ja uvek kupujem sve 4 zimske ;)

jesenas imao neku kintu i ¾ena mi lepo ka¾e registruj motor, kakve veze ima ¹to ide zima, biæe ti registrovan.
Ja se pravim pametan pa stavim prvi put sve èetiri zimske gume.
I NE PADNE SNEG!!!

sada vozim na zimskim gumama, motor ne vozim...

UFF


castor

Vidi¹ Mrle da se PONEKAD isplati poslu¹ati ¾enu… ;D ;D ;D ;D ;D
It's the ride that matters, not the bike…

Major

Citat: mrle poslato 08 April, 2014, 15:49
Citat: Major poslato 08 April, 2014, 12:42
Ja uvek kupujem sve 4 zimske ;)

jesenas imao neku kintu i ¾ena mi lepo ka¾e registruj motor, kakve veze ima ¹to ide zima, biæe ti registrovan.
Ja se pravim pametan pa stavim prvi put sve èetiri zimske gume.
I NE PADNE SNEG!!!

sada vozim na zimskim gumama, motor ne vozim...

Imali smo snega citavih 5 dana :)