Glavni meni

Otvaranje Moto-Sezone 2016 Beograd 17.04.2016

Započeo orlovi, 28 Februar, 2016, 10:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić


BOKYBOY


Kostić



BOKYBOY

#164
@Kosta...ma jeste milion (by Lazic) ...ko zna koliko si ti isao,mozda i preko 350...kad je kod mene ovako malo na 290... :)



http://s15.postimg.org/idov7bj0r/12524146_1714797485427422_3353358869057501619_n.jpg



p.s. Imam i ja mnooogo slika,postavim popodne  ;)

niki64

Mislim da je to bilo bar 738 kmh, posto ja sa mojih 80 napravim ovakav pokolj

Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

VR 46

Нисам члан ни једног мото клуба,имам доста другара који су били или су у неком мото клубу,упознат сам причом око истих али тренутно не бих улазио ни у један.Не треба ми то,можда једног дана ко зна.А што се тиче ових силних удружења,проблем је што их има пуно а нико ништа конкретно није урадио за нас.Био сам на отварању сезоне из више разлога,првенствено јер нам је свима у интересу да нас остали учесници у саобраћају виде и буду свесни да смо у будућем периоду на улици,такође видео сам пар драгих људи а исто тако сам видео и оне друге...Не разумем зашто неко ко не воли овакве догађаје пљује по онима који су били?И ја сам прокувао,био сам у комплетној опреми (свуда идем у комплетној опреми) псовао сам у себи који ме је курац терао да крећем на дефиле али јбг,прође и то,и није ми жао.Волим моторе,волим да видим моторе...а и време је да баталимо пискарење,и да седнемо на моторе и гас.... [cheers]
Twist of wrist!

Darko

Ma brate , ne pljujem ja po ljudima koji su bili tamo , taman posla , pa bilo mi je tamo puno pravih drugara... Samo sam se pitao, sta bi se desilo da neke godine ne dodje niko ...rekao sam ti zbog cega u kafani u Titelu ;)

Treba da nas vide , to je jasno , ali meni je trebalo da me vide celog marta i pola februara ( jer sam i tada vozio motor ) , a ne da me vide 19.aprila...

Ma , nije ni bitno , bez veze sam glasno razmisljao sta bi bilo kad bi bilo ;)

VR 46

Ма наравно,које год да су боје,које год да су националности,кад смо на мотору и кад смо на друму они су моја браћа. [cheers]
Twist of wrist!

Kostić

 [klanjam_se] ja se izvinjavam, ispo mi broj vi¹ka, nije 278 nego 78. do nekih sto stodvadeset se lepe, preko dve glave pucaju. nebitno. ja sam autoputem vozio 130, a kad sam se iskljuèio u nedoðiju, paaa, khm. pa 78 ;) ja znam da imam spor motor, pa raèunam da idem sam da ne usporavam ekipu ... a one do kolena kneze il kak se veæ ka¾e, a koliko mo¾u da razviju ti va¹i veliki motori tamo de su bili oni ¹to letu sa padobrani i snimaju nas od gore? jel to lepo krivudavo paarèence lepote be¹e oæe i da odskoèi? men bugami nije bilo sve jedno sa 78...[klanjam_se]

e bre napaljenci manijaèki ;D

dajte gume da vidimo. knee mora da brija ;)

evo ja qurac - ¹majser terapija 170 - 200 vilovo - titel. i ni¹ta... inaèe danlop qualifier sportmaks ni¹ta specijalna guma...


Kostić

moj pokojni æale tero dajca auto putem osam banki, nije dajc mogo br¾e. al mene vozio istim tim dajcem u obdani¹te od kampa dole do po¾e¹ke. zimi po snegu, da mi keva ne polomi noge niz sneg i nevreme... neverovatno je bilo to, da samo dajc izaðe gore, dok ostali parkirali dole kod pijace kad je jaka zima...

Kostić

a ja sam moju kacigu i motor okaèio u drugoj temi. ali pa¾nja nije za mlaðe osobe sadr¾aj je malo krvav....


volim ja vas sve, vi ste jedna kompleksna i sjajna banda ;D

Kostić

da rezimiram, 240 - 278 putevima nedoðije, gde je na svakih 300 metara znak klizavo, sa starim asfaltom i krpama. nisam imo muda da mi sat napi¹e 280, pustio sam gas. kanarinac je vi¹e bio kriv u vazduhu no na asfaltu uz srednje jak vetar na dugaèkim nedoðiijskim pravcima. usro sam se za sve pare. jebo vas auto put. na njemu i traktor mo¾e dvesta.... inaèe i rezevoar mi je krvav...

e tako. aj æao!

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

fali ti koji minus
al ce sredimo


Citat: Darko poslato 18 April, 2016, 23:27
Voleo bih da neke god ne ode ni jedan motor na "otvaranje sezone"...
Bili ste pre svega da ispromovisete sve one bumove,masove,udruzenje kurce palce (po kojima 99% vas pljuje jer vam se toboze gade klubovi i cela prica oko toga) a skretanje paznje na motocikle je u zadnjem planu...

I voleo bih da na nekom tom otvaranju neko iskoraci i pita sve one bitne ljude za ggovornicom sta su uradili da pomognu motociklizmu u smislu borbe za smanjenje gomile taksi, pdv za obaveznu opremu itd itd


bez uvrede za forumase jer ne zelim da se iko pronadje ali vecina ne razmisljaju vise od ribice u akvariumu
eno pun qrac motora danas ode da se voza po centru dvaes na sat dok im masine ne prokuvaju aj idem i ja je logika

Kostić

fali jedan gore, nije video, aj dodaj bode mi oèi ta falinka

UFF


Kostić

sad mi fale dva. ne dirajte mi minuse! (do broja pred ban, ako dotle doðe bacajte plus ;D neæu da opet èuèim u mraku po kazni )