Glavni meni

Otvaranje Moto-Sezone 2016 Beograd 17.04.2016

Započeo orlovi, 28 Februar, 2016, 10:32

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


jevta

Da to nije malo kasno za otvaranje sezone?
Mislim da je pravi  tajming kad bude sajam.

ЯЭВОЛУТИОН

U Beogradu je uvek bilo 8 marta...na rodjendan Baneta Divljaka....ali sta znaju ovi novi kad je bilo ono sto je bilo pre nego sto su seli na motor.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

penzos

Bane Divljak, poznatiji i kao Branko Stankoviæ, legenda, je pripadao staroj ¹koli. Sezona je bila 365 dana godi¹nje. Vozio je i po ki¹i, snegu, suncu,... Nije bilo klubova veæ se sedelo po gara¾ama (koliko se seæam on je bio negde na avalskom putu???) i dru¾ilo, pilo pivo sa gajbe, panja, hoklice masne od ulja,... Ovi novi ¹to sada otvaraju moto sezonu, pa ... Recimo da dosta njih vozi samo do kafiæa, na motor ne seda bez firmirane opreme, po lo¹em vremenu se ne vozi (pobogu, pa pokisnuæe mi motor!) eventualno na leto do nekog letovali¹ta. Jbg, do¹lo novo vreme. Ali je dosta dobrih ljudi koje bi stariji trebalo malo da edukuju i usmere. Beograd ima dugu tradiciju, ipak bi to trebalo po¹tovati i odr¾avati!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

castor

S obzirom da je Banetu najpribli¾niji na¹ Kosta, kole66, bata Kole ili ko ga veæ kako zove, da je dovoljno star da zna tu stariju ekipu, dovoljno se dru¾i sa mlaðima i da za njega sezona ne prestaje, ja predla¾em da Kosta odredi datum otvaranja sezone... ;D ;D ;D ;D ;D
It's the ride that matters, not the bike…

Bishke

Otvaranje sezone na Bata Koletov rodjendan :D
You should do one thing every day that scares you

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Jefta

Citat: penzos poslato 28 Februar, 2016, 11:49
Bane Divljak, poznatiji i kao Branko Stankoviæ, legenda, je pripadao staroj ¹koli. Sezona je bila 365 dana godi¹nje. Vozio je i po ki¹i, snegu, suncu,... Nije bilo klubova veæ se sedelo po gara¾ama (koliko se seæam on je bio negde na avalskom putu???) i dru¾ilo, pilo pivo sa gajbe, panja, hoklice masne od ulja,... Ovi novi ¹to sada otvaraju moto sezonu, pa ... Recimo da dosta njih vozi samo do kafiæa, na motor ne seda bez firmirane opreme, po lo¹em vremenu se ne vozi (pobogu, pa pokisnuæe mi motor!) eventualno na leto do nekog letovali¹ta. Jbg, do¹lo novo vreme. Ali je dosta dobrih ljudi koje bi stariji trebalo malo da edukuju i usmere. Beograd ima dugu tradiciju, ipak bi to trebalo po¹tovati i odr¾avati!
Kakve bre veze ima ko kada vozi motor??? Neka vozi ko.kako hoce. Neko nece jer je hladno, nekome nije usla venera u kucu saturna pa mu se ne vozi. Naravno da treba da nosimo firmiranu opremu koja dobro izgleda, a i nova je. Da ne pricam koliko generacija bezbednija od svega sto ste vi nosili. Neka dodju na otvaranje sezone i oni koji se voze samo do kafica hiljadarki. Nije bitno svi smo motoristi. Neka se bre vozi kako ko hoce, a vi stariji prestanete da zivite u proslosti i kako se nekada vozilo i gde se blejalo i kakva se oprema nosila, vec da se malo pridruzite mladima i novim generacijama koje sedaju na motore.
Sto je jedino i bitno. Da nas bude sve vise i vise na svakom otvaranju nove sezone.

Jefta

Naravno vidimo se na otvaranju u mojoj brendiranoj opremi na pozerskom motoru koji koristim samo da odem do silikonske doline i do splavova. Posle ga vracam u garazu do leta kada cu eventualno da odem do ralje i onda detaljno pranje motora

VR 46

Jeftoo evo ti jedan + (k'o kuca)
Vidimo se na otvaranju,slazem se sa Jeftom,svi smo mi motoristi,dal je neko cafe cafe vozac dal je ovakav i onakav i slicno to nije bitno,bitno je da ljudima pokazemo da smo u narednom periodu na ulici i da paze na nas,uopste mi nije drago kad pred svako otvaranje sezone puste one bele balone,za one koje nisu sa nama.
Twist of wrist!

penzos

Ja ni u jednom trenutku nisam mislio, niti napisao, ni¹ta lo¹e o novim generacijama i ljudima koji voze samo do kafiæa ili slièno. Moj post je bio prvenstveno odgovor na Revovo pisanje, a i mali podsetnik na gosn Baneta za koga mnogi u Beogradu nisu èuli, a kamoli dalje! Naravno da svako vozi kada i kako mu odgovara. Svako vozi svoju glavu, neko ima jevtinu, neko skupu a neko brendiranu opremu  [rofl] (morao sam, jbg) I mnogo je bolje tako nego u majci, bermudama i papuèama. Ali i to su na¹i drugari i ok ljudi! I to sam napisao. Èak i oni ¹to proðu celu Jurija Gagarina na zadnjem  [panic]  [cheers]  [ninja] Ne vidim za¹to otvaranje sezone ne bi bio podsetnik na neku velièinu Beogradskog motorciklizma? A evo, iz Jevtinog pisanja - shvatih.  [cheers]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

ЯЭВОЛУТИОН

Kako godine prolaze malo je onih koji se secaju.....neki sa razlogom (nisu bili rodjeni ili nisu ni vozili motor) a neki totalno bez razloga....ali kako rekoh nekad se znalo da se 8 marta otvara sezona rostiljem i pivom kod Baneta Divljaka.....nekako mi glupo da otvaram sezonu kad se vec svi voze, i to uveliko.....ja ove godne od januara bar 500 km skuterom i motorom....lep dan 50 drugi lep jos 70 i nakupilo se....
Pri tome zeleo bih da znam ko to organizuje mas-bum-sms ....i odkad je mesto okupljanja na uscu kod vecn vatre...mogli ste i kod tc usce da pravite....

Da se razjasnimo....necu doci iz razloga sto necu da dizem rejting onima koji se bave samopromocijom a nista za motorciklizam nisu uradili...kurac me zabole za klubove...zanima me zasto osiguranje nije nize, zasto placam taksu i zasto nije ukinut pdv za obaveznu moto opremu.....cizme, rukavice, kacigu, jaknu , pamtalone....i zasto tri organizacije umesto jedne i zasto 3 kluba po selu sa po 2 motora i zasto....

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

misa-pei

A Banetova torta u obliku flase Bip piva :D :D :D Mislim da negde imam tu sliku :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

UFF

ovi novi moderni motoristi sa svojim kacigama i fensi jaknama sve same pickice i jos gledaju koji je dot guma a moj pradeda mudonja sibao konja i vozio na drvenom obrucu  [rofl]

Kostić

otvarajte vi tu sezonu, nije greda, ali ono kenjanje tipa 'pazite na nas izlazimo na ulicu', lièi na glupos. pa ima i nas na koje trebaju da paze 365 dana u godini, momci na skuterima celu zimu nosaju po¹tu, dostavu kuracpalac, pa ako veæ mraèite te gluposti, mraèite ih konstantno. bajdvej, mene van te va¹e sezone svi vide, niko me nije sru¹io i nemam problema sa saobraæajem ko vi sezonci kad izaðete na ulice pa vam uvek drugi kriv.

inaèe, oprema ne ¹kodi, dal je firma ili nije, nije bitno. neko æe da se dajnezuje, neko æe bez kacige, a neko æe da sere jer mu je dosadno. u svakom sluèaju, vi mlaði bi mogli dosta da nauèite od starijih, iako stariji vole da kenjaju o legendama koje ¾iva u njima, al i vi æete jednog dana isto tako.

inaèe ja evo skoro sedam iljada od svetog nikole, kad sam uzo kanarinca, po svim vremenskim uslovima, nit me ko poseko, nit oborio, nit ovo ono, sve klasika saobraæaj, malo blentavih, malo trkaèa, malo mobilnih, al sve u svemu kasika.

u¾ivajte u sezoni momci a manje kenjajte po forumu èiji je deblji.

Glava Dole


Hattrick


Glava Dole

Pa kad je u pravu oko te price pozeriodkaficadokaficanapreko20stepeni vs celogodisnjacipravibajkeri :D

Hohštapler

Kosta, fala Bogu da te vide kad ti je motor boje fluo prsluka ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.