Glavni meni

Nakon milion godina cekanja-Kupujem Motor

Započeo Jecko, 27 Februar, 2016, 14:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

Citat: Slaninar poslato 01 April, 2016, 07:09
Citat: sremac poslato 31 Mart, 2016, 21:47
ja stvarno ne vidim nista lose u tome da neko vodi racuna o svom autu, motoru ili biciklu, sta sad ako voze mator auto mora biti neugledan i raspao. Sve dok tim kseonima  gumama ne ugrozava nikog nek im je sa srecom,  do tad svaki rad i trud i zalaganje za pobojsavanje vozila po¹tujem, znam koliko muke treba da se to upasuje i radi kako treba , do tad tolerancija iljubav za sve bez predrasuda  [cheers]

Ksenoni na autu èiji farovi (optika) nisu predviðeni za iste zaslepljuju druge vozaèe i ne osvetljavaju put puno bolje, kao sa pravom optikom. ©iroke gume, niskoprofilne na Jugu, Golfu 1...   Meni je to sve seljaèki. K'o ve¹taèko cveæe. Ne prièam o tome da bude èist, u dobrom stanju, nego o "ulep¹avanju" i bud¾enju.

Ja sam alfa seljaèina, volim da je auto lep, makar bio i star, jbg  [neampojma]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

sremac

Citat: Ho¹tapler poslato 01 April, 2016, 09:19
Citat: sremac poslato 30 Mart, 2016, 23:41
Reèe èovek kome je bajs izlepljen floroscentnim trakicama :D svako svoj ringispil, i svi se okrec drgom brzinom :)

...a to je video od mene....  [zvizdi]

Ja sam ceo ram uvio u belu fluo foliju.
Za¹to: kad noæu vozi¹, ova nova LED svetla za bajseve su "taèke" koje se vide samo direktno od nazad ili napred, ovako kad te pod nekim uglom osvetli auto - vidi konturu rama. U principu - ne ¹kodi, plus mi je bajs sad kristalno beo, pre toga je bio beo sa prskanim rozLe :P (ne, ne ¹alim se).  ;D


shvatam ja da je to zarad  bolje vidljivosti, a i da bude najru¾niji u biciklani i da onaj s kle¹tima ode do nekog drugog bajsa ali kako sad da vozaèi biciklova s farièkim nalepnicama klasifikuju Slaninara ? :D

Citat: Slaninar poslato 01 April, 2016, 07:09
Citat: sremac poslato 31 Mart, 2016, 21:47
ja stvarno ne vidim nista lose u tome da neko vodi racuna o svom autu, motoru ili biciklu, sta sad ako voze mator auto mora biti neugledan i raspao. Sve dok tim kseonima  gumama ne ugrozava nikog nek im je sa srecom,  do tad svaki rad i trud i zalaganje za pobojsavanje vozila po¹tujem, znam koliko muke treba da se to upasuje i radi kako treba , do tad tolerancija iljubav za sve bez predrasuda  [cheers]

Ksenoni na autu èiji farovi (optika) nisu predviðeni za iste zaslepljuju druge vozaèe i ne osvetljavaju put puno bolje, kao sa pravom optikom. ©iroke gume, niskoprofilne na Jugu, Golfu 1...   Meni je to sve seljaèki. K'o ve¹taèko cveæe. Ne prièam o tome da bude èist, u dobrom stanju, nego o "ulep¹avanju" i bud¾enju.

Èekaj znaèi smetaju ti kseoni na kr¹evima? A na ovim besnim kolima ti ne smetaju ? mene jednako zaslepljuje i Fiæa i Audi s lo¹e podesenim svetlima ustvari Audi èak i vi¹e jer imaju jaèe sijalice , a da ne prièamo o onim bezobraznim ¹to ne gase duga, kseon ko kseon , ako je  u kristalnom faru lepo podesen odgovorno mogu da tvrdim da ne smeta vise od obiènog svetla. Ali ¹to ti zaboga felne smetaju ?   

evo  dva vozila , koja si pomenuo, ja bi stvarno voleo da objasni¹ ¹ta je tu seljaèki




budala na leru, mudonja u kontra smeru

sremac

Citat: Andreja poslato 01 April, 2016, 17:11
Citat: Slaninar poslato 01 April, 2016, 07:09
Citat: sremac poslato 31 Mart, 2016, 21:47
ja stvarno ne vidim nista lose u tome da neko vodi racuna o svom autu, motoru ili biciklu, sta sad ako voze mator auto mora biti neugledan i raspao. Sve dok tim kseonima  gumama ne ugrozava nikog nek im je sa srecom,  do tad svaki rad i trud i zalaganje za pobojsavanje vozila po¹tujem, znam koliko muke treba da se to upasuje i radi kako treba , do tad tolerancija iljubav za sve bez predrasuda  [cheers]

Ksenoni na autu èiji farovi (optika) nisu predviðeni za iste zaslepljuju druge vozaèe i ne osvetljavaju put puno bolje, kao sa pravom optikom. ©iroke gume, niskoprofilne na Jugu, Golfu 1...   Meni je to sve seljaèki. K'o ve¹taèko cveæe. Ne prièam o tome da bude èist, u dobrom stanju, nego o "ulep¹avanju" i bud¾enju.

Ja sam alfa seljaèina, volim da je auto lep, makar bio i star, jbg  [neampojma]

hahah ima nas vi¹e, evo ja æu da budem beta seljaèina, a verujem da nas ima za ceo alfabet.
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Kostić

zxr 250 je fina sprava. moja kom¹inica tera zxr4, lep motor za sve pare, taman ¾enski....

Slaninar

Citat: sremac poslato 01 April, 2016, 21:21
shvatam ja da je to zarad  bolje vidljivosti, a i da bude najru¾niji u biciklani i da onaj s kle¹tima ode do nekog drugog bajsa ali kako sad da vozaèi biciklova s farièkim nalepnicama klasifikuju Slaninara ? :D

Èekaj znaèi smetaju ti kseoni na kr¹evima? A na ovim besnim kolima ti ne smetaju ? mene jednako zaslepljuje i Fiæa i Audi s lo¹e podesenim svetlima ustvari Audi èak i vi¹e jer imaju jaèe sijalice , a da ne prièamo o onim bezobraznim ¹to ne gase duga, kseon ko kseon , ako je  u kristalnom faru lepo podesen odgovorno mogu da tvrdim da ne smeta vise od obiènog svetla. Ali ¹to ti zaboga felne smetaju ?   


Meni je sranje lo¹a & jeftina imitacija prave stvari. Kao ¹to rekoh - ksenon, bez prave optike je govno. Auto koji ima ugraðeno to kako treba, bilo fabrièki, ili aftermarket je OK... ali kad vidim ta PLAVA svetla... njah.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Citat: Andreja poslato 01 April, 2016, 17:11
Ja sam alfa seljaèina, volim da je auto lep, makar bio i star, jbg  [neampojma]

Lep:


Seljana:


Ako se nismo razumeli, neæemo nikad.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Nika

Citat: kosta66 poslato 01 April, 2016, 23:20
zxr 250 je fina sprava. moja kom¹inica tera zxr4, lep motor za sve pare, taman ¾enski....
Јел' црни са златним фелнама?
Видех јуче у Немањиној мотор, прво помислих zx6, док возач није дао гас. А онда загледах мало боље и схватих - није возач него возачица...
Интересантно је што је спустила руку на ногу сувозачице онако како ми мушки то радимо.
Одмах ми прорадила машта [звижди]...

Andreja

Slaninar, sa poslednjim postom se sla¾em potpuno ali za¹ao si u ekstreme, par postova iznad si pomenuo spu¹tanje auta i druge felne a ovo dole je plastièno vnogo. Nit' klasika nit' lièi na moderne automobile.

Citat: sremac poslato 01 April, 2016, 21:23
Citat: Andreja poslato 01 April, 2016, 17:11
Citat: Slaninar poslato 01 April, 2016, 07:09
Citat: sremac poslato 31 Mart, 2016, 21:47
ja stvarno ne vidim nista lose u tome da neko vodi racuna o svom autu, motoru ili biciklu, sta sad ako voze mator auto mora biti neugledan i raspao. Sve dok tim kseonima  gumama ne ugrozava nikog nek im je sa srecom,  do tad svaki rad i trud i zalaganje za pobojsavanje vozila po¹tujem, znam koliko muke treba da se to upasuje i radi kako treba , do tad tolerancija iljubav za sve bez predrasuda  [cheers]

Ksenoni na autu èiji farovi (optika) nisu predviðeni za iste zaslepljuju druge vozaèe i ne osvetljavaju put puno bolje, kao sa pravom optikom. ©iroke gume, niskoprofilne na Jugu, Golfu 1...   Meni je to sve seljaèki. K'o ve¹taèko cveæe. Ne prièam o tome da bude èist, u dobrom stanju, nego o "ulep¹avanju" i bud¾enju.

Ja sam alfa seljaèina, volim da je auto lep, makar bio i star, jbg  [neampojma]

hahah ima nas vi¹e, evo ja æu da budem beta seljaèina, a verujem da nas ima za ceo alfabet.

Da napravimo forum SeljoAlfabeti! :v

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

Kao i veæina "nabrijanih" jugiæa, golfova i slièno - uglavnom seljane, retko koji lièi na ne¹to. ©iroke gume i plava svetla...

Ostao onaj ¹upak Hoh¹tapler ulogovan - Slaninar je. :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

Citat: Nika poslato 02 April, 2016, 00:40
Citat: kosta66 poslato 01 April, 2016, 23:20
zxr 250 je fina sprava. moja kom¹inica tera zxr4, lep motor za sve pare, taman ¾enski....
Јел' црни са златним фелнама?
Видех јуче у Немањиној мотор, прво помислих zx6, док возач није дао гас. А онда загледах мало боље и схватих - није возач него возачица...
Интересантно је што је спустила руку на ногу сувозачице онако како ми мушки то радимо.
Одмах ми прорадила машта [звижди]...

sumnjam da je to moja kom¹inica, ona je em ono, tip paljevine na moto klubove i bajkeraj, em vozi amera èinimi se sa roza bojama, em radi u to vreme, em se jo¹ ne vozi. al joj dobro stoji taj mali zeka. taman.

Hohštapler

Citat: sremac poslato 01 April, 2016, 21:21
Èekaj znaèi smetaju ti kseoni na kr¹evima? A na ovim besnim kolima ti ne smetaju ? mene jednako zaslepljuje i Fiæa i Audi s lo¹e podesenim svetlima ustvari Audi èak i vi¹e jer imaju jaèe sijalice , a da ne prièamo o onim bezobraznim ¹to ne gase duga, kseon ko kseon , ako je  u kristalnom faru lepo podesen odgovorno mogu da tvrdim da ne smeta vise od obiènog svetla. Ali ¹to ti zaboga felne smetaju ?    

Ovako:
ksenoni u faru koju nema auto-nivelaciju i koji nisu projektovani za ksenon su govno! Em ti vidi¹ lo¹ije em zaslepljuje¹ druge.
U EU kad te uhvate sa ksenonima u faru koji nije sertifikovan ti skidaju tablice - sa razlogom. (ako ne verujete, pitajte Hattrick-a dal smeju tako tek da se vozaju  sa ksenonima u Francuskoj)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

E, ovo je pravi Hoh¹tapler!  :)  I sve se sla¾em.   
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

Citat: sremac poslato 01 April, 2016, 21:21

evo  dva vozila , koja si pomenuo, ja bi stvarno voleo da objasni¹ ¹ta je tu seljaèki






vlasnik gornjeg vozila je seljak sto vozi golfa dva i jos ga "tjunira" kao da ovo prvo nije bilo dovoljno samo po sebi

vlasnik donjeg vozila je seljak sto vozi juga i jos ga "tjunira" jer ako juga vec ne vozi kao nuzno zlo vec ima viska novca mogao je umesto budzenja da kupi bolji auto

Ivicat


sremac

Citat: Ho¹tapler poslato 02 April, 2016, 09:19
Citat: sremac poslato 01 April, 2016, 21:21
Èekaj znaèi smetaju ti kseoni na kr¹evima? A na ovim besnim kolima ti ne smetaju ? mene jednako zaslepljuje i Fiæa i Audi s lo¹e podesenim svetlima ustvari Audi èak i vi¹e jer imaju jaèe sijalice , a da ne prièamo o onim bezobraznim ¹to ne gase duga, kseon ko kseon , ako je  u kristalnom faru lepo podesen odgovorno mogu da tvrdim da ne smeta vise od obiènog svetla. Ali ¹to ti zaboga felne smetaju ?   

Ovako:
ksenoni u faru koju nema auto-nivelaciju i koji nisu projektovani za ksenon su govno! Em ti vidi¹ lo¹ije em zaslepljuje¹ druge.
U EU kad te uhvate sa ksenonima u faru koji nije sertifikovan ti skidaju tablice - sa razlogom. (ako ne verujete, pitajte Hattrick-a dal smeju tako tek da se vozaju  sa ksenonima u Francuskoj)


sve je meni jasno, to nemam ja kseone u autu, èak sam se skoro vozio u autu koji naknadno ima ugradjen uredjaj za auto-nivelaciju, i radi poso, samo mu treba malo vi¹e vremena da se ,,navikne,,  P.S. Skidaju i po nsu i za stakla i za ksendze, ne samo preko :)   


Citat: UFF poslato 02 April, 2016, 11:51
Citat: sremac poslato 01 April, 2016, 21:21


vlasnik gornjeg vozila je seljak sto vozi golfa dva i jos ga "tjunira" kao da ovo prvo nije bilo dovoljno samo po sebi

vlasnik donjeg vozila je seljak sto vozi juga i jos ga "tjunira" jer ako juga vec ne vozi kao nuzno zlo vec ima viska novca mogao je umesto budzenja da kupi bolji auto

Dru¾e sudija , pravite kardinalnu gre¹ku, tu se radi o golfu jedan a ne dva, tako da poèinjem da sumnjam u va¹u kompetentnost :D

Citat: Slaninar poslato 02 April, 2016, 00:29
Citat: sremac poslato 01 April, 2016, 21:21
shvatam ja da je to zarad  bolje vidljivosti, a i da bude najru¾niji u biciklani i da onaj s kle¹tima ode do nekog drugog bajsa ali kako sad da vozaèi biciklova s farièkim nalepnicama klasifikuju Slaninara ? :D

Ali ¹to ti zaboga felne smetaju ?   


Meni je sranje lo¹a & jeftina imitacija prave stvari. Kao ¹to rekoh - ksenon, bez prave optike je govno. Auto koji ima ugraðeno to kako treba, bilo fabrièki, ili aftermarket je OK... ali kad vidim ta PLAVA svetla... njah.


Slazem se za bezbednost , kako si ti procenio da je taj golf nebezbedan? i opet  kakve veze imaju ¹irina felni s procenom èoveka kao seljaka ? i ko¾na jakna ? da znam s koliko jota ulazim u kategoriju 7, 8, 9?
budala na leru, mudonja u kontra smeru

UFF

Citat: sremac poslato 04 April, 2016, 00:52

Citat: UFF poslato 02 April, 2016, 11:51
Citat: sremac poslato 01 April, 2016, 21:21


vlasnik gornjeg vozila je seljak sto vozi golfa dva i jos ga "tjunira" kao da ovo prvo nije bilo dovoljno samo po sebi

vlasnik donjeg vozila je seljak sto vozi juga i jos ga "tjunira" jer ako juga vec ne vozi kao nuzno zlo vec ima viska novca mogao je umesto budzenja da kupi bolji auto

Dru¾e sudija , pravite kardinalnu gre¹ku, tu se radi o golfu jedan a ne dva, tako da poèinjem da sumnjam u va¹u kompetentnost :D


e pa ako je 1 onda je ok  ;D

Slaninar

Citat: sremac poslato 04 April, 2016, 00:52
Slazem se za bezbednost , kako si ti procenio da je taj golf nebezbedan? i opet  kakve veze imaju ¹irina felni s procenom èoveka kao seljaka ? i ko¾na jakna ? da znam s koliko jota ulazim u kategoriju 7, 8, 9?

Bezbednost nigde nisam spominjao, ne znam na ¹ta misli¹? Prièam o èobanluku.

Za ko¾nu jaknu, ne znam da li me zeza¹, ili si previ¹e mlad, ili te¹ki bukvalista. Napisao sam: "Unutra dva kockasta u crnim ko¾njacima - teleportovali se iz devedesetih. "  Ko shvata, taj shvata.

©irina felni i seljana su vezani formulom: koliko procenata je guma na jugu ili golfu jedan ¹ira od fabrièke, toliko je auto veæa seljana. To se pomno¾i sa procentom zatamnjenosti stakala u odnosu na providna. Na kraju se na sve to doda lièni utisak postignut kod sudije: krst na retrovizor okaèen daje +5 bonus, turbo folk kad svira iz kola +9 i tako dalje... to su veæ finese.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

èobanluk ne postoji. postoje ljudi koji ono ¹to se njima ne dopada, nazivaju èobanlukom. svako ima svoj ukus. ja lièno volim fabrika auto, onako kako je iza¹o iz nje. neko drugi voli da bud¾i sva¹ta. ako ja za njega ka¾em da je èoban, a ¹ta æe on za mene da ka¾e, slepac? svi smo mi èobani.

Lazic


Slaninar

Citat: kosta66 poslato 04 April, 2016, 08:29
èobanluk ne postoji. postoje ljudi koji ono ¹to se njima ne dopada, nazivaju èobanlukom. svako ima svoj ukus. ja lièno volim fabrika auto, onako kako je iza¹o iz nje. neko drugi voli da bud¾i sva¹ta. ako ja za njega ka¾em da je èoban, a ¹ta æe on za mene da ka¾e, slepac? svi smo mi èobani.

Tako je, sve je relativno. Stvar ukusa. Fini neki momci...

! No longer available
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen