Glavni meni

Nakon milion godina cekanja-Kupujem Motor

Započeo Jecko, 27 Februar, 2016, 14:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jecko

Kao sto rekoh veliki odliv i priliv ljudi, mnogo para, svi kupuju novo...

Hattrick

Ne vazi ta prica za desmo i slicno.  [hello]
Verovatno je u pitanju ili ucesce, pa posle x rata, ili su pak po staroj trgovackoj fori "zaboravili" jednu nulu, kako bi njihov oglas izasao prvi na listi, kad posetilac sajta klasira oglase po uzlaznim cenama.

UFF

iskreno mi je drago sto vidim ovu temu em sto si nasa em sto volim da vidim devojku na motoru ali em zenko, em nista nije vozila pre, em mrsava, em prvi motor RR... formula za stetu u najboljem slucaju
siguran sam da zbog straha neces da divljas niti da se zakucas ali steta sto ce da ti ispadne ili ce da se prevrne pri zaustavljanju na skoro nula kmh a nece ko imati tu da ti nabudzi slajdere i sjebaces skupe plastike..
ali zelim ti sve najbolje da ne bude da mracim i moj savet ne sedaj na njega bez moto cizmi i protektora za kolena i laktove (vozis rolere pa znas o cemu pricam)


[rofl] sad se setih da su ti predlozili trasalpa  [rofl] mislim da to ne bi uzela ni na poklon kad vec motore biras samo na osnovu izgleda
u prvom postu gavra jeste lupio glupost ali je u drugom dao najbolji predlog od svih u temi do sad jer lepo izgleda a ne mora da ide jer ni ne umes da ga vozis a najvaznije lagan je pa mozda i nece da ti padne u mestu (cak i da padne manje ces da izgubis kad ga budes prodavala jer je i pri kupovini jeftiniji)

i zapamti prvi motor je skoro uvek pogresan izbor na jedan ili drugi nacim jer biras po izgledu a nemas pojma ni kako se koji ponasa nit koji tebi i tvom nacinu voznje odgovara pa zato je moj savet:  biraj nesto jeftino

CBRR1

Citat: freepartyman poslato 27 Februar, 2016, 17:44
Sedi i proceni koji polozaj sedenja ti najvise odgovara,ima razlike izmedju R-ova od 600cc. Ako ti odgovara yamaha r6 uzmi nju,definitivno je najlepsa.
R-ovi od 600cc su mrtvi ispod 6000 obrtaja,tako da nemas brige,samo gas  ;D

upravo tako..

Gavrolini

Aj sto ce kad joj ispadne u mestu da se osteti nego sto nece moci ni da ga podigne. Zamisli muku da syopiras nekog da ti stane da ti podigne motor. Ja sam skroz ozbiljan za onaj cbr 250...i ide on sasvim pristojno, mnogp vise nego sto ces moci ti da iskoristis.

perlx

CBR250 je najbolji predlog. Ne zaleci se Pasteto.

bigbad86


goranvojska

Zar je moguce da BMW S1000RR kosta 3000e??

Charuga

Iz najbolje namere ti savetujem da ne uzimas hiljadarke vec nesto prigodno....moze hiljadarka da se vozi lagano......nebih da filozofiram previse....mani se toga za pocetak...

srbac

Ako je pocetak onda je i 600 previse ....

freepartyman

Nije klinka,moze i 1000cc da uzme, ali bolje je 600cc da uzme da savlada voznju i obaranje po krivinama.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hattrick


Gavrolini

Kakve veze ima da li je klinka, bitno je to sto nista nije vozila. Zensko bez iskustva i na 600ccm je krajnje velika opasnost i po sebe i po okolinu.

freepartyman

Pa nije neizivljeno derle, normalna je u glavi.  Pamet u glavu i slobodno kupuj R od 600cc. Sve je u glavi..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kostić

kao apsolutni poèetnik, nije ti potreban mrtvaèki sanduk, nego 125 - 250 cc. pa kad malo bolje upozna¹ temu, ode¹ dalje.


SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

#57
cene koje vidite na autodeal.ae nemaju veze sa zivotom, ustvari nikad nisam ni cuo za taj sajt, tako da komotno mozete da ga preskocite.

za cene i ponudu idite na www.dubizzle.com

jecko moze da racuna da dobru 600tku nece uzeti ispod 25000 aed

moze za manje ali nesto starije i izakano

naked motori ovde nisu dobri zbog otvorenih puteva i vetra, obavezno sportski motor, 600 ili 1000 sa oklopima

preporucujem yamahu suzuki ili hondu, tu je i kawa ali slabo popularna



da li jecko imas dozvolu?

koliki ti je tacno max budzet?

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

Citat: srbac poslato 27 Februar, 2016, 16:19
Eo ti dobar i pogodan motor za pocetnike a u komsiluku !!!


https://dubai.dubizzle.com/motors/motorcycles/sport-bike/2016/2/14/cbr-1000-rr-repsol-2011-2/




Citat: Jecko poslato 27 Februar, 2016, 16:20
Jeste, cena prava sitnica  :D 35 000 AED :D

Citat: srbac poslato 27 Februar, 2016, 16:24
Taj bi te cekao za pare !!1  Po principu dodjem ti !!!!  Bila bi pravi  MM   Mark Markez i Moto Manijak !!!


znam ovog lika moze da ti proda dobar auto na 6 rata ako imas na papiru platu bar 10000 ;)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

Citat: Jecko poslato 27 Februar, 2016, 20:25
Kao sto rekoh veliki odliv i priliv ljudi, mnogo para, svi kupuju novo...

trenutno je kriza niko nista ne kupuje, auto mi na oglasima 2 nedelje niko me nije zvao osim neki sto hoce na rate a nemaju ni 2 soma eura platu...
a ni za motor niko nije zvao... motor najverovatnije cu povuci sa oglasa a auto mora da se proda jer mi dva ne trebaju...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor