Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 ... 8 9 10 [11] 12 13
Štampaj
Autor Tema: Nakon milion godina cekanja-Kupujem Motor  (Pročitano 16466 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Andreja
BRAAAAAP!!!
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda XR600R, Piaggio Liberty 125
 Facebook: Poseti
Kvalitet: +3152 (45%)
Zahvalnice: 130

Odgovor #200 - 01 April, 2016, 16:11 Ocena: 0
Ignoriši

ja stvarno ne vidim nista lose u tome da neko vodi racuna o svom autu, motoru ili biciklu, sta sad ako voze mator auto mora biti neugledan i raspao. Sve dok tim kseonima  gumama ne ugrozava nikog nek im je sa srecom,  do tad svaki rad i trud i zalaganje za pobojsavanje vozila poštujem, znam koliko muke treba da se to upasuje i radi kako treba , do tad tolerancija iljubav za sve bez predrasuda  uzdravlje

Ksenoni na autu čiji farovi (optika) nisu predviđeni za iste zaslepljuju druge vozače i ne osvetljavaju put puno bolje, kao sa pravom optikom. Široke gume, niskoprofilne na Jugu, Golfu 1...   Meni je to sve seljački. K'o veštačko cveće. Ne pričam o tome da bude čist, u dobrom stanju, nego o "ulepšavanju" i budženju.

Ja sam alfa seljačina, volim da je auto lep, makar bio i star, jbg  nemam pojma

Problem je što mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! Cheesy
sremac
Pozer

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +247 (33%)
Zahvalnice: 18

Odgovor #201 - 01 April, 2016, 20:21 Ocena: 0
Ignoriši

Reče čovek kome je bajs izlepljen floroscentnim trakicama Cheesy svako svoj ringispil, i svi se okrec drgom brzinom Smiley

...a to je video od mene....  zvizdim

Ja sam ceo ram uvio u belu fluo foliju.
Zašto: kad noću voziš, ova nova LED svetla za bajseve su "tačke" koje se vide samo direktno od nazad ili napred, ovako kad te pod nekim uglom osvetli auto - vidi konturu rama. U principu - ne škodi, plus mi je bajs sad kristalno beo, pre toga je bio beo sa prskanim rozLe Tongue (ne, ne šalim se).  Grin

shvatam ja da je to zarad  bolje vidljivosti, a i da bude najružniji u biciklani i da onaj s kleštima ode do nekog drugog bajsa ali kako sad da vozači biciklova s faričkim nalepnicama klasifikuju Slaninara ? Cheesy

ja stvarno ne vidim nista lose u tome da neko vodi racuna o svom autu, motoru ili biciklu, sta sad ako voze mator auto mora biti neugledan i raspao. Sve dok tim kseonima  gumama ne ugrozava nikog nek im je sa srecom,  do tad svaki rad i trud i zalaganje za pobojsavanje vozila poštujem, znam koliko muke treba da se to upasuje i radi kako treba , do tad tolerancija iljubav za sve bez predrasuda  uzdravlje

Ksenoni na autu čiji farovi (optika) nisu predviđeni za iste zaslepljuju druge vozače i ne osvetljavaju put puno bolje, kao sa pravom optikom. Široke gume, niskoprofilne na Jugu, Golfu 1...   Meni je to sve seljački. K'o veštačko cveće. Ne pričam o tome da bude čist, u dobrom stanju, nego o "ulepšavanju" i budženju.

Čekaj znači smetaju ti kseoni na krševima? A na ovim besnim kolima ti ne smetaju ? mene jednako zaslepljuje i Fića i Audi s loše podesenim svetlima ustvari Audi čak i više jer imaju jače sijalice , a da ne pričamo o onim bezobraznim što ne gase duga, kseon ko kseon , ako je  u kristalnom faru lepo podesen odgovorno mogu da tvrdim da ne smeta vise od običnog svetla. Ali što ti zaboga felne smetaju ?   

evo  dva vozila , koja si pomenuo, ja bi stvarno voleo da objasniš šta je tu seljački

budala na leru, mudonja u kontra smeru
sremac
Pozer

Van mreže Van mreže

Odgovor #202 - 01 April, 2016, 20:23 Ocena: 0
Ignoriši

hahah ima nas više, evo ja ću da budem beta seljačina, a verujem da nas ima za ceo alfabet.

Kostić
ne lazem majke mi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Kvalitet: +1782 (19%)
Zahvalnice: 105

Odgovor #203 - 01 April, 2016, 22:20 Ocena: 0
Ignoriši

zxr 250 je fina sprava. moja komšinica tera zxr4, lep motor za sve pare, taman ženski....
Slaninar
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha FZS600 Fazer i bela strela s jednom konjskom snagom.
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.

Kvalitet: +1350 (16%)
Zahvalnice: 90

Odgovor #204 - 01 April, 2016, 23:29 Ocena: 0
Ignoriši

shvatam ja da je to zarad  bolje vidljivosti, a i da bude najružniji u biciklani i da onaj s kleštima ode do nekog drugog bajsa ali kako sad da vozači biciklova s faričkim nalepnicama klasifikuju Slaninara ? Cheesy

Čekaj znači smetaju ti kseoni na krševima? A na ovim besnim kolima ti ne smetaju ? mene jednako zaslepljuje i Fića i Audi s loše podesenim svetlima ustvari Audi čak i više jer imaju jače sijalice , a da ne pričamo o onim bezobraznim što ne gase duga, kseon ko kseon , ako je  u kristalnom faru lepo podesen odgovorno mogu da tvrdim da ne smeta vise od običnog svetla. Ali što ti zaboga felne smetaju ?   

Meni je sranje loša & jeftina imitacija prave stvari. Kao što rekoh - ksenon, bez prave optike je govno. Auto koji ima ugrađeno to kako treba, bilo fabrički, ili aftermarket je OK... ali kad vidim ta PLAVA svetla... njah.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen
Slaninar
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #205 - 01 April, 2016, 23:36 Ocena: +1
Ignoriši

Lep:

Seljana:

Ako se nismo razumeli, nećemo nikad.  Smiley

Nika
Ucenik
**

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +95 (29%)
Zahvalnice: 2

Odgovor #206 - 01 April, 2016, 23:40 Ocena: 0
Ignoriši

zxr 250 je fina sprava. moja komšinica tera zxr4, lep motor za sve pare, taman ženski....
Јел' црни са златним фелнама?
Видех јуче у Немањиној мотор, прво помислих zx6, док возач није дао гас. А онда загледах мало боље и схватих - није возач него возачица...
Интересантно је што је спустила руку на ногу сувозачице онако како ми мушки то радимо.
Одмах ми прорадила машта [звижди]...
Andreja
BRAAAAAP!!!
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda XR600R, Piaggio Liberty 125
Kvalitet: +3152 (45%)
Zahvalnice: 130

Odgovor #207 - 01 April, 2016, 23:45 Ocena: +1
Ignoriši

Slaninar, sa poslednjim postom se slažem potpuno ali zašao si u ekstreme, par postova iznad si pomenuo spuštanje auta i druge felne a ovo dole je plastično vnogo. Nit' klasika nit' liči na moderne automobile.

ja stvarno ne vidim nista lose u tome da neko vodi racuna o svom autu, motoru ili biciklu, sta sad ako voze mator auto mora biti neugledan i raspao. Sve dok tim kseonima  gumama ne ugrozava nikog nek im je sa srecom,  do tad svaki rad i trud i zalaganje za pobojsavanje vozila poštujem, znam koliko muke treba da se to upasuje i radi kako treba , do tad tolerancija iljubav za sve bez predrasuda  uzdravlje

Ksenoni na autu čiji farovi (optika) nisu predviđeni za iste zaslepljuju druge vozače i ne osvetljavaju put puno bolje, kao sa pravom optikom. Široke gume, niskoprofilne na Jugu, Golfu 1...   Meni je to sve seljački. K'o veštačko cveće. Ne pričam o tome da bude čist, u dobrom stanju, nego o "ulepšavanju" i budženju.

Ja sam alfa seljačina, volim da je auto lep, makar bio i star, jbg  nemam pojma

hahah ima nas više, evo ja ću da budem beta seljačina, a verujem da nas ima za ceo alfabet.

Da napravimo forum SeljoAlfabeti! :v

Problem je što mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! Cheesy
Hohštapler
Hoštapler
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Kymco people 250, VFR800fi
The force that guides the stars guides you to.

Kvalitet: +4572 (34%)
Zahvalnice: 325

Odgovor #208 - 01 April, 2016, 23:51 Ocena: 0
Ignoriši

Kao i većina "nabrijanih" jugića, golfova i slično - uglavnom seljane, retko koji liči na nešto. Široke gume i plava svetla...

Ostao onaj šupak Hohštapler ulogovan - Slaninar je. Smiley

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.
Kostić
ne lazem majke mi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Odgovor #209 - 02 April, 2016, 00:23 Ocena: 0
Ignoriši

Јел' црни са златним фелнама?
Видех јуче у Немањиној мотор, прво помислих zx6, док возач није дао гас. А онда загледах мало боље и схватих - није возач него возачица...
Интересантно је што је спустила руку на ногу сувозачице онако како ми мушки то радимо.
Одмах ми прорадила машта [звижди]...

sumnjam da je to moja komšinica, ona je em ono, tip paljevine na moto klubove i bajkeraj, em vozi amera činimi se sa roza bojama, em radi u to vreme, em se još ne vozi. al joj dobro stoji taj mali zeka. taman.
Hohštapler
Hoštapler
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Kymco people 250, VFR800fi
The force that guides the stars guides you to.

Kvalitet: +4572 (34%)
Zahvalnice: 325

Odgovor #210 - 02 April, 2016, 08:19 Ocena: +1
Ignoriši

Čekaj znači smetaju ti kseoni na krševima? A na ovim besnim kolima ti ne smetaju ? mene jednako zaslepljuje i Fića i Audi s loše podesenim svetlima ustvari Audi čak i više jer imaju jače sijalice , a da ne pričamo o onim bezobraznim što ne gase duga, kseon ko kseon , ako je  u kristalnom faru lepo podesen odgovorno mogu da tvrdim da ne smeta vise od običnog svetla. Ali što ti zaboga felne smetaju ?    

Ovako:
ksenoni u faru koju nema auto-nivelaciju i koji nisu projektovani za ksenon su govno! Em ti vidiš lošije em zaslepljuješ druge.
U EU kad te uhvate sa ksenonima u faru koji nije sertifikovan ti skidaju tablice - sa razlogom. (ako ne verujete, pitajte Hattrick-a dal smeju tako tek da se vozaju  sa ksenonima u Francuskoj)

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.
Slaninar
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #211 - 02 April, 2016, 08:22 Ocena: 0
Ignoriši

E, ovo je pravi Hohštapler!  Smiley  I sve se slažem.   

UFF
Administrator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CB600F Hornet '03
Yamaha FZ6 Fazer '04
Suzuki DL650V-Strom '05
Honda CBR600F4i '06
Yamaha MT-03 '07
KTM 690SM '08
Yamaha YZF-R1 '08
Honda CB1000RA '09
Honda CRF250L '13

Kvalitet: +11712 (27%)
Zahvalnice: 1012

Odgovor #212 - 02 April, 2016, 10:51 Ocena: 0

evo  dva vozila , koja si pomenuo, ja bi stvarno voleo da objasniš šta je tu seljački

vlasnik gornjeg vozila je seljak sto vozi golfa dva i jos ga "tjunira" kao da ovo prvo nije bilo dovoljno samo po sebi

vlasnik donjeg vozila je seljak sto vozi juga i jos ga "tjunira" jer ako juga vec ne vozi kao nuzno zlo vec ima viska novca mogao je umesto budzenja da kupi bolji auto
Ivicat
Iskusni pozer

Na mreži Na mreži
 Motor:
900rr
Kvalitet: +663 (34%)
Zahvalnice: 34

Odgovor #213 - 03 April, 2016, 19:57 Ocena: 0
Ignoriši

Citat
Ne razumijes ti to druze sudija.
sremac
Pozer

Van mreže Van mreže

Odgovor #214 - 03 April, 2016, 23:52 Ocena: 0
Ignoriši

Ovako:
ksenoni u faru koju nema auto-nivelaciju i koji nisu projektovani za ksenon su govno! Em ti vidiš lošije em zaslepljuješ druge.
U EU kad te uhvate sa ksenonima u faru koji nije sertifikovan ti skidaju tablice - sa razlogom. (ako ne verujete, pitajte Hattrick-a dal smeju tako tek da se vozaju  sa ksenonima u Francuskoj)

sve je meni jasno, to nemam ja kseone u autu, čak sam se skoro vozio u autu koji naknadno ima ugradjen uredjaj za auto-nivelaciju, i radi poso, samo mu treba malo više vremena da se ,,navikne,,  P.S. Skidaju i po nsu i za stakla i za ksendze, ne samo preko Smiley   

vlasnik gornjeg vozila je seljak sto vozi golfa dva i jos ga "tjunira" kao da ovo prvo nije bilo dovoljno samo po sebi

vlasnik donjeg vozila je seljak sto vozi juga i jos ga "tjunira" jer ako juga vec ne vozi kao nuzno zlo vec ima viska novca mogao je umesto budzenja da kupi bolji auto

Druže sudija , pravite kardinalnu grešku, tu se radi o golfu jedan a ne dva, tako da počinjem da sumnjam u vašu kompetentnost Cheesy

Ali što ti zaboga felne smetaju ?   

Meni je sranje loša & jeftina imitacija prave stvari. Kao što rekoh - ksenon, bez prave optike je govno. Auto koji ima ugrađeno to kako treba, bilo fabrički, ili aftermarket je OK... ali kad vidim ta PLAVA svetla... njah.

Slazem se za bezbednost , kako si ti procenio da je taj golf nebezbedan? i opet  kakve veze imaju širina felni s procenom čoveka kao seljaka ? i kožna jakna ? da znam s koliko jota ulazim u kategoriju 7, 8, 9?

UFF
Administrator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CB600F Hornet '03
Yamaha FZ6 Fazer '04
Suzuki DL650V-Strom '05
Honda CBR600F4i '06
Yamaha MT-03 '07
KTM 690SM '08
Yamaha YZF-R1 '08
Honda CB1000RA '09
Honda CRF250L '13

Kvalitet: +11712 (27%)
Zahvalnice: 1012

Odgovor #215 - 04 April, 2016, 00:04 Ocena: 0

Druže sudija , pravite kardinalnu grešku, tu se radi o golfu jedan a ne dva, tako da počinjem da sumnjam u vašu kompetentnost Cheesy

e pa ako je 1 onda je ok  Grin
Slaninar
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #216 - 04 April, 2016, 07:12 Ocena: 0
Ignoriši

Slazem se za bezbednost , kako si ti procenio da je taj golf nebezbedan? i opet  kakve veze imaju širina felni s procenom čoveka kao seljaka ? i kožna jakna ? da znam s koliko jota ulazim u kategoriju 7, 8, 9?

Bezbednost nigde nisam spominjao, ne znam na šta misliš? Pričam o čobanluku.

Za kožnu jaknu, ne znam da li me zezaš, ili si previše mlad, ili teški bukvalista. Napisao sam: "Unutra dva kockasta u crnim kožnjacima - teleportovali se iz devedesetih. "  Ko shvata, taj shvata.

Širina felni i seljana su vezani formulom: koliko procenata je guma na jugu ili golfu jedan šira od fabričke, toliko je auto veća seljana. To se pomnoži sa procentom zatamnjenosti stakala u odnosu na providna. Na kraju se na sve to doda lični utisak postignut kod sudije: krst na retrovizor okačen daje +5 bonus, turbo folk kad svira iz kola +9 i tako dalje... to su već finese.

Kostić
ne lazem majke mi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Odgovor #217 - 04 April, 2016, 07:29 Ocena: +3
Ignoriši

čobanluk ne postoji. postoje ljudi koji ono što se njima ne dopada, nazivaju čobanlukom. svako ima svoj ukus. ja lično volim fabrika auto, onako kako je izašo iz nje. neko drugi voli da budži svašta. ako ja za njega kažem da je čoban, a šta će on za mene da kaže, slepac? svi smo mi čobani.
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Na mreži Na mreži
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...
Osposobiti nesposobne, da bi onesposobili sposobne

Lokacija: Mlečni put, sunčev sistem, Zemlja, Beograd, Zvezdara...
Kvalitet: +7965 (18%)
Zahvalnice: 353

Odgovor #218 - 04 April, 2016, 12:54 Ocena: 0
Ignoriši

Ti jesi Tongue

Slaninar
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #219 - 04 April, 2016, 17:23 Ocena: 0
Ignoriši

čobanluk ne postoji. postoje ljudi koji ono što se njima ne dopada, nazivaju čobanlukom. svako ima svoj ukus. ja lično volim fabrika auto, onako kako je izašo iz nje. neko drugi voli da budži svašta. ako ja za njega kažem da je čoban, a šta će on za mene da kaže, slepac? svi smo mi čobani.

Tako je, sve je relativno. Stvar ukusa. Fini neki momci...

Stranice: 1 ... 8 9 10 [11] 12 13
Štampaj
Moto Manijaci  |  Motori  |  Motori (Urednik: Bishke)  |  Tema: Nakon milion godina cekanja-Kupujem Motor