Glavni meni

Nakon milion godina cekanja-Kupujem Motor

Započeo Jecko, 27 Februar, 2016, 14:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jecko

Dakle, napokon su se uslovi stvorili da kupujem motor  :) [srce]
Ne umam da opisem srecu srecu radost :D [panic] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Motor kupujem polovan iz vise razloga, prvo necu ostajati milion godina, drugo ima dosat dobrih malo koriscenih polovnih motora jer dosta ljudi dolazi i odlazi, trece necu da bacam pare na nov kad znam da necu da ostajem ovde.

E sad....koji motor....Problem je sto ovde nema u ponudi (bar ja nisam nasla) nista polovno a da je manje kubikaze....

Uglavnom je sve 1000cc....suzuki, honda, kawasaki...ali 1000cc

E sad mene malo strah da uzmem sport bike.... 1000cc s'obzirom da sam aposolutni pocetnik, pa sam razmisljala da li da  uzmem Harlija...(nekako mi deluje lakse za savladati nego sport bike) mada apsolutno nikad nisam sela na harlija....ali to su dva tipa motora koji ovde ,mogu da se nadju relativno lako i za "male" pare :D

I tako.....posto planiram da u narednih 10 dana pazarim motor....Pomagajte :-*

Gavrolini

Kako pomici nekom ko se dvoumi izmedju supersport motora i harlija. Drugo nisi pomenula o kojoj cifri se radi? Trece ,odakle ti ta ideja da samo 1000ccm ima u srbiji? Isto toliko imas 600ccm sto ss sto naked varijanti. I realno je harli u srbiji najskuplja varijanta. Skuplji je deset godina star nego u americi nov.

Hurricane

...ne planira da kupuje motor u Srbiji, veæ tamo, koliko sam ja skapirao..

@jecko

mo¾e i 1000 lagano da se vozi, a po te¾ini vo¾nje i uèenja novi modeli nisu znaèajno te¾i od 600tki, mislim da tu ne bi imala veæih problema

Harli nemoj, meni nema ni¹ta ru¾nije nego kad vidim da ¾ensko vozi Traktor...

Hohštapler

#3
Nemoj nièeg da se boji¹. Uzmi neki naked i sa kormanom i to je to.
Prvi pik MT07, ER6n, Gladius  ;D
Ja bih gledao i triumph street triple 675.
Ako su stvarno samo hiljadarke, opet gledaj naked, Suzuki GSX1000s, Honda CB1000rr, Kawa Z1000, Z800,  

Daj nam link ka oglasima, mi æemo da kopamo  ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

penzos

  [stop]  [panic]  Samo nemoj Harli, kada te molim! Odr¾avanje je zajebano, nepouzdani, koènice  [povracanje] , ako Rev vidi-nadovezaæe se. On ih obo¾ava!  Bilo ¹ta sa kormanom je super, bez obzira na kubika¾u. Pa neæe¹ da ga zavræe¹ u poèetku do kraja (nadam se  ;D ) A i RR je ok ako ima¹ dobar prekidaè u glavi!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

bigbad86

A i harliji su vazdusare, tamo na tim temperaturama ce se zesce pregrejavati...

Jecko

@ Gavra, pricam o UAE, bas zato nisam pominjala ni cifre ni modele jer je ovo ovde trziste...

@hurricane, naravno da moze 1000cc lagano, mislim meni samo frka malo od te jacine...pa zato mozda neki moel je malo laksi ili bolji za pocetnike :D
Ali bar sam visoka tako da dohvatam nogama tlo bez problema.

Iskreno ni ja ne bih harlija....nego "kao" pametnije mi mozda...

bigbad86

PA ima sigurno mogucnost da se stavi neka blokada na te jace motore pa da idu kao 500 kubika dok se ne uhodas.

stilgar

#8
ovo juri ako tamo ima polovnotj neki seikov sin ga izgustiro...

ako volis retro zivcane felne itd



a ovo ako volis malo modernije :)

p.s. ducati scrembler je u pitanju. ovde je oko 8900 nov.

Jecko

@ cimi

http://www.autodeal.ae/bikes-for-sale/1/pgnum

http://www.autotraderuae.com/bikes/

Naravno kao i kod nas ima tu i zanimljivih oglasa :D ali znam nekih par likova ovde koji su u tom svetu pa bi svakako neko od njih to pogledao samnom pre nego kupim.

Kontam da potrosim do 13-15 000 AED, sto je oko 3000e.


Hohštapler

ne¹to neæe da radi pretragu na tom sajtu....

verovatno moram da se registrujem...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


bigbad86

#12
Evo samo 15 000 AED tj oko 3000e
:P
http://www.autodeal.ae/2013-bmw-hp4-adx-250/bike-details/

Pa pogledajte ovu cenu!

Grof


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Grof


Ivicat

Nisi klinka. Mozes bez problema da vozis sta zelis. Kupi motor koji ti se svidja.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

Jecko , ja znam da sta god neko da ti kaze sad - jebi ga ....na kraju slusaj sebe i kupi ono sto ti se svidja...

Ja cu ti reci samo - neka je sa srecoooom !!!

Grof

http://www.autodeal.ae/honda-transalp-adx-18/bike-details/

ka¾u da je to najdosadniji motor na svetu... nikada se ne kvari :D ... pri tome pitom, dobar za poèetnika.... ako je istina ovo ¹to je napisano onda nema potrebe ni za nekim ulaganjima