Glavni meni

Vase PC radno okruzenje ili kako to izgleda kod vas kuci

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:32

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Bishke

You should do one thing every day that scares you

Lazic


UFF


mkt


Biker-Boy

Nije radno, al je okruzenje, i svaka nalepnica daje +10 GB ram-a  ;D


I feel the need..... the need for speed !!!

Major

Meni je komp star vise od 6 godina.. I dalje sve moze da izvuce :D
Radim paralelno Mayu i Unity i ni da zastuca :D

mareskin

Citat: Major poslato 31 Januar, 2018, 10:18
Meni je komp star vise od 6 godina.. I dalje sve moze da izvuce :D
Radim paralelno Mayu i Unity i ni da zastuca :D


I rudari u isto vreme :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major


UFF

Citat: milomir22 poslato 29 Januar, 2018, 13:07
mnogo mi se svidja ovaj asusov logo na ploci s ovim zajebanim okom





evo upario sam plocu sa grafikom :D
koji ti se vise svidja?

http://s18.postimg.org/sf2jt4hc9/2018-02-17_185641.jpg

milomir22

Lepsi je logo na ploci, definitivno.

Ja uzeo pre 4-5 meseci 1 asus ROG strix rx570 4gb, bila tricavih 240 evra, sad bih mogao da je prodam za preko 320, opasno se razmisljam, nije koriscena u rudniku, garancija jos 2 i po godine.




"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF


milomir22

#231
Verivali ili ne, ova karta je danas otisla za 340 evra, igrao sam igrice 5 meseci dzabe i zaradio cisto stoju. Taman s tih sto evra platio danas 2/3 operacije. God bless mining.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

ova gore je bila Asus strix 780TI 6GB 384bit magistrala (uvek mi je bila bitnija magistrala od brzine procesora ili meomorije)
sutra sam nadam se uzeo sledecu gen Asus Poseidon 980TI 6GB takodje 384bit-a (htedoh GTX1060 zbog manje potrosnje i boljih drivera ali ova je u klasi sa GTX1070 ako ne i bolja i nervira me sto je 1060 192bit-na) jos samo da je nakacim na vodeno hladjenje kao i procesor i to je to ne treba mi bolje :)

e da i logo je sad isti kao i na ploci ROG :D


http://tech4gamers.com/wp-content/uploads/2015/09/Asus-GeForce-GTX-980-Ti-Poseidon-Platinum.png

UFF


Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...


milomir22

Azdaja od racunara, tera 4k na ogromnom monitoru.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

kad smo kod monitora trenutno imam 40" sony lcd tv, 55" Nec lcd monitor i 65" Panasonic Plazma monitor i moram da odlucim koja dva da prodam
plazma je odlicna za filmove ali nije za svakodnevni rad, Nec moze i za svakodnevni rad i za filmove, ili da ostavim samo njega ili kombinaciju 40" i 65"
posto su teski u picku materinu i gabaritni pa ne mozes sam da ih pomeras improvizovao sam sa jugom neke "pokretne stalke"  ;D dok ne resim sta cu


http://s31.postimg.org/r0a9kqyh7/2018-04-08_203511.jpg

Lazic


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.