Glavni meni

Vase PC radno okruzenje ili kako to izgleda kod vas kuci

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

ma¹ala ;D
a sto ce ti jos X komada pored njega? ;D

UFF

imam i jos X racunara..  i video nadzor

Dragana friz

Uff-u samo fali jedna cica ispod ovog desktop-a  8)  :P

ЯЭВОЛУТИОН

eve ti - numes da citiras
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

evo i tebi sto ne znas da je to pravilan citat bez kometara

Bori¹a


jevta

Ajde da zakljuèate temu.Veæ sam stavljo slike.
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,7623.0.html


[attachment deleted by admin]

UFF

jevto to je office

ne racuna se jer nije tvoje

samo ga koristis ;)

nemoj ja da pocnem da kacim slike iz office-a..

na prvoj fotki desktop masina od 5000e

mareskin

Citat: jevta poslato 15 Novembar, 2012, 20:00
Ajde da zakljuèate temu.Veæ sam stavljo slike.
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,7623.0.html


Vodi raèuna da ne otvori¹ temu Gifovi na poslu :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jefta

#49
Posto je tema RADNO okruzenje, a ne sta imam kuci

UFF

Procitaj sta pise u opisu u prvoj poruci u temi
aj evo editovacu i naslov za one sa losijom koncentracijom   ;)

Gašpar

UFFe priznaj sebi da neko ima ne¹to bolje od tebe  ;D

Bishke

Citat: UFF poslato 15 Novembar, 2012, 20:05
jevto to je office

ne racuna se jer nije tvoje

samo ga koristis ;)

nemoj ja da pocnem da kacim slike iz office-a..

na prvoj fotki desktop masina od 5000e

Zanimljivo okruzenje !
a ovaj komp od 5k eur,sa cime se hladi ovo,hladnjaci su kao od nekog manjeg 125 cross motora...
You should do one thing every day that scares you

UFF

Citat: Ga¹par poslato 15 Novembar, 2012, 21:56
UFFe priznaj sebi da neko ima ne¹to bolje od tebe  ;D

Sto se bre palis ko seljak  [facepalm] eto sad moram detaljno i grubo da ti odgovorim

Gde sam napisao da je ovo najbolje? Daleeeeeko je to od vrhunskog a kamoli najboljeg (a i da je najbolje sutra vec ne bi bilo koliko se brzo sve menja i napreduje)

Mislim, ja sam se jako i dugo trudio da sve nabavim i postavim kako mi odgovara jer kad nisam na poslu i na motoru tu provodim skoro svo svoje slobodno vreme (nekad radim od kuce pa sam tu i u radno vreme) i naravno da zelim da mi bude maximalno udobno i prijatno
Slike sam okacio da podelim sa ljudima koji imaju ista interesovanja i vole iste stvari a ne da se qrcim
Svako inteligentan je to razumeo (ko hoce da se kurci taj kupi auto od 100.000eur a ne sa par jeftinih monitora i racunara)
E sad, zao mi je ako je to nekom zasmetalo ili mu je krivo sto nema i on isto ili bolje (neko ko na forum ide iz kreveta sa sjebanog matorog krs laptopa koji jedva radi) pa ostavlja ovakve komentare kao ti
I ne, taj smajli na kraju nije znacio da si se salio nit je bilo duhovito (ja se nisam nasmejao) samo mi je pun qrac debilnih komentara kako sam ja uvek u pravu i kako imam sve najbolje a ja to nikad nigde napisao nisam sto znaci da je problem u glavi onih koji su to tako shvatili
Zato brate ili okaci svoju sliku ili odjebi iz teme  [hello]  osim ako ti nije cilj da se napusavamo javno na forumu
Hvala

UFF

Citat: Bishke poslato 15 Novembar, 2012, 21:57
Citat: UFF poslato 15 Novembar, 2012, 20:05
jevto to je office

ne racuna se jer nije tvoje

samo ga koristis ;)

nemoj ja da pocnem da kacim slike iz office-a..

na prvoj fotki desktop masina od 5000e

Zanimljivo okruzenje !
a ovaj komp od 5k eur,sa cime se hladi ovo,hladnjaci su kao od nekog manjeg 125 cross motora...

ma to smo sklapali pre 4-5 godina u comtrade-u za Vesu da moze da se kurcu na nekoj promociji ni ne secam se vise sta je bilo od komponenata

Gašpar

 [rofl] [rofl] [rofl]

Vidi¹ da te pogaða èim pi¹e¹ toliki odgovor.
Nemam nameru ni sa kim da se raspravljam, samo sam rekao jer je èovek lepo okaèio fotku a ti pi¹e¹ kako nije stvar ¹ta imamo na poslu. Naravno da æe da se pohvali kada ima verovatno najveæi monitor u Srbiji.
Tvoja postavka je odlièna, tebi znaèi da bude tip top. Meni to iskreno nije bitno niti imam potrebe da budem ljubomoran na tebe zbog fotelje i TV-a. Da mi je bitno,
postavio bih projektor i gledao forum preko celog zida iz fotelje sa masa¾erima.

UFF

Citat: Ga¹par poslato 15 Novembar, 2012, 22:16
Naravno da æe da se pohvali kada ima verovatno najveæi monitor u Srbiji.

treba da se pohvali sto da ne, ali on ga NEMA samo ga koristi
osim ako nije njegova firma
e onda svaka cast

Citat: Ga¹par poslato 15 Novembar, 2012, 22:16
Vidi¹ da te pogaða èim pi¹e¹ toliki odgovor.

A znaci to se po duzini odgovora zna?
Vidis svaki dan naucim po nesto novo
Oces da ti odgovorim kratko?
Da napisesm sisaj qrac i onda me ne pogadja?

ili da ti napisem keva ti je (pa neku uvredu debela, ruzna, glupa...) cisto da vidim kako ces da odreagujes i onda da ti kazem: "sta si se primio? sigurno te pogadja kad pises toliki post"

Aj lepo se izvines sto si kenjao bez potrebe i ocistis temu
Pametnije ti je to nego da se nastavljamo u nedogled a ti si uzrok tj dosao si samo da kenjas i drkas ljude u temi za slike



¾arko1983

UFF-e a cemu sluze dva manja monitora sa strane i jos nesto imas li konzolu za programiranje switcha, dosao mi skoro jedan tp link menaged switch nemam sa cim da ga programiram, bar da mu postavim IP?

Bishke

You should do one thing every day that scares you

UFF

Citat: zarko1983 poslato 15 Novembar, 2012, 22:28
UFF-e a cemu sluze dva manja monitora sa strane i jos nesto imas li konzolu za programiranje switcha, dosao mi skoro jedan tp link menaged switch nemam sa cim da ga programiram, bar da mu postavim IP?

imam mini KVM, mada ga ni ne koristim..
Drugi racunar palim samo po potrebi a treci je za video nadzor
moram visak komponenti da rasprodam