Glavni meni

Vase PC radno okruzenje ili kako to izgleda kod vas kuci

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Lazic



Lazic




Lazic


Gvozden


Plazma Keks

Citat: MILJAN poslato 17 Novembar, 2012, 03:08
deo radnog okruzenja gde, na zalost provodim veci deo zivota.

kakva je ta logitech G(ne znam koji broj) u odnosu na ostale tastature? sem sto ima displej i jos dugmica kojima moze da se menjaju funkcije

Lazic


mareskin

Citat: Laziæ poslato 17 Novembar, 2012, 23:56
Sad sam tek iz druge perspektive obratio pa¾nju na moje æo¹e, jebote pa mene æe ne¹to da zaskoèi iz kr¹a... :o

Za razliku od mene ti ima¹ psa èuvara :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Ma ni on me neæe spasti...[facepalm] Mo¾da sam Frojda shvatio previ¹e doslovno...:D

AndreyRR

jel ga to preradjujes u hello kitty kolor semu

UFF

ti si izgleda corav kao i penix

onaj me pitao da li mi je moj (ravan, pravougaoni i crn) radni sto dizajnirao neki gej koji koristi sarene i drecave boje a ti isto za motor koji je ceo sivo-teget

oboje da idete pod hitno na ocni pregled ili da se smuvate jer vam je to ocigledno zelja iz podsvesti  [ljubav]

AndreyRR


UFF

To je perla metalik efekat :)

Kao sto napisah, hteo sam u crno ali kad sam video uzivo boju odmah se predomislio jer su ionako agregat, viljuske, felne i jos neke plastike u toj boji a crno izgleda kao obicna jebena savijena sipka sa otpada (sto u principu i jeste :)) pa je ovako lepse

AndreyRR



Phoenix

Citat: UFF poslato 18 Novembar, 2012, 19:17
ti si izgleda corav kao i penix

onaj me pitao da li mi je moj (ravan, pravougaoni i crn) radni sto dizajnirao neki gej koji koristi sarene i drecave boje a ti isto za motor koji je ceo sivo-teget

oboje da idete pod hitno na ocni pregled ili da se smuvate jer vam je to ocigledno zelja iz podsvesti  [ljubav]

apish me ti malo za penix  [srednjiprst]

kad si vec chitao po guglu o dotichnom mogao si bar i poruku da prochitash kako treba!! Nishta ja tebe srce nisam pitao,konstatovao sam ;D
to sam se ja samo divio velichini i gracioznosti tvog stola pa uporedio tvoje dizajnerske sposobnosti sa jednim od najpoznatijih dizajnera na svetu!
Ali avaj i tu napravih greshku,ko je on da se uporedjuje sa tobom te se stoga ja iz dna dushe izvinjavam za nachinjenu ti nepravdu!

Mada moram da priznam da si u pravu,onaj sto stvarno svashta mora da trpi,sudeci po slikama one je vishe kao stand up display sa svim onim monitorima i lap topovima!
A posto uspevash na svemu tome da radish jedina slika koju ja mogu da stvorim je slika multifunkcionalne hobotnice u koznom sedishtu [rofl]

a znash onaj fazon kolika je riba?  :-*

edit: on topic:
meni je ova siva bash do jaja,svi plastificiraju u crno i to josh sjajno crno  [facepalm]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

UFF

ne, ne znam
znam samo da je moj sto ipak lepsi, veci i korisniji od nekog u cosku iz ideje sa tastaturom na ivlacenje (koji se pre moze okarekterisati kao gey) i monitorom u koji da bi gledao moras da iskrivis vrat
i znam da je ovo offtopic   :-*


edit

da zadrzimo na forumu bar tehnicke teme on topic?
moze?

napisi to za sivu tamo slobodno (bez gejeva i radnih stolova)