Glavni meni

Honda ST 1100 Paneuropien

Započeo (B)ubica, 18 Februar, 2016, 00:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

(B)ubica

Postovana bratijo.
Trenutno sam vlasnih Honde NT650V Deauvile i u principu sam jako zadovoljan sa njom...ali mi treba turer sa vise snage posto uglavnom putujem sa suprugom, a mnogo mi se svidja Panevropa.Pa kakva su iskustva onih ko je ima ili imao,mislim po pitanju ciklistike,udobnosti i ostalog?
Hvala unapred.

ЯЭВОЛУТИОН

tromo, tesko, neupravljivo....samo za autoput...a i to uma boljih opcija.....ima kaiseve koji se menjaju u kompletu sa zatezacima.....tiho alo bespotrebno skupo resenje.....sve u svemu ...natovljeni deauville....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Паја021 на овом форуму, има П.Европу, пошаљи му поруку. Мислим да боља искуства из прве руке нећеш наћи.
Друштво за заштиту од животиња

vazlan

Za otvoren put nema boljegali lokal,grad kreni stani samo za coveka od 100kg+.Divno i opusteno je voziti se a stresno parkirati i ne daj boze provlaciti se kroz saobracaj.Ja sam presao na Deauvilku(zbog toga sto sam mnogo ispod 100 kg)i cini mi se da vozim bicikl.Ako Paneuropu budes vozio na 4500 obrtaja jurices 150km\h.Ispod 110 km\h skoro da je nemoguce voziti dodje ti da sidjes i prosetas.Sjajan motor.