Glavni meni

Navodno sam prosao kroz crveno. Treba mi savet.

Započeo bigbad86, 15 Februar, 2016, 17:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

kako god...najbitnije je napraviti im problem da zavrse sve brzo.....kad dospe tvoja prijava u fijoku to vise sunce ne vidi....ko ce se drka sa budalama...evo lazic kao primer....nije da oni nemogu da ga navataju, nego im se ne isplati da se drkaju....a on mora pazljivije da vozi da ga ne navataju jer onda ide privodjenje kod sudije odmah...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


ninjitsu

Pozdrav bigbad86.. Ako nisi kriv idi na sud! Zalba ide tek kada ti izrekne da si kriv i kaznu da platis. E onda se dovode i svedoci i sve ostalo, mozes na kraju da naplatis drzavi putovanje i gorivo iz KG do BG, kao i te dane sto si bio zauzet ako se dokaze da nisi kriv. Smireno stalozeno obrazlozi koje su ti bile opcije kao i da nemas sta da krijes, jer zaista ako nemas sta da krijes objasni to lepo sudiji i bice sve okej. Ja sam tako uradio dva puta i sve je bilo okej. To je moje iskustvo, ne drzi me za rec ali ako stvarno nisi kriv, onda se javi i otidji da vidis u cemu je problem.. Takodje navedi sve te cinjenice koje idu u tvoju korist.. Ako ti treba i advokat na kraju dacu ti kontakt od prijatelja.. Budi cool i iskren i nadam se da ce sve biti okej! Pozzzz
rocknrolla®

bigbad86

Hvala. Ne vidim zasto mi treba advokat al ajde, sve cu sam lepo da ispricam, a ako treba neka zalba da se napise ovde ce da mi pomognu, vec su mi jednom motomanijaci pomagali i zastareloooo!  [dancing] a BIO sam kriv, sad nisam.
I dalje nista nije stiglo.

ninjitsu

I ne treba ti! Sve lepo ispricas i navedes. Malo se bojim na kraju toga sto nisi kriv, uglavnom se tada najebe. I kad hoces da pomognes :) Srecno!!
rocknrolla®

Lazic

Ti bi sudiji pokazao dupe i re¹en problem... [rofl]

ninjitsu

Znao sam da cu biti obelezen ako to ispricam eto sad gotovo hahaha
A reci pricu dodjes i sudija ti pokaze sliku i pita dobro sta je ovo? Sta da se kaze..
rocknrolla®

Lazic

Ne sekiraj se, neæemo se mnogo sprdati na prvom dru¾enju kad doðe¹... ;D I bre, fora je genijalnaaaa... ;D :-*

ts.marko

Da li sudija mo¾e da te kazni samo na osnovu tvrdnje policajca, a da te pritom isti nije zaustavio?

Lazic


ts.marko


mareskin

Citat: Laziæ poslato 05 Maj, 2016, 09:15
Ne sekiraj se, neæemo se mnogo sprdati na prvom dru¾enju kad doðe¹... ;D I bre, fora je genijalnaaaa... ;D :-*

Gologuzan ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ninjitsu

rocknrolla®

Lazic


bigbad86


UFF

 [clapp]

jesmo li ti lepo rekli? :)

da li ti je stiglo obavestenje?

elem meni matorac juce salju poruku stiglo ti nesto postom kazu da se pod hitno javis mupu u vezi saobracajnog prekrsaja

aha hocu evo krenuo sam  [rofl]

verovatno mi jos nesto zastareva pa im frka

bigbad86


Hurricane

mene u nedelju veèe dolazili da hapse za nekih 5000 iz 2014te


jbga mora novi Falcon da se kupi za vlast

Glava Dole

I kakva reakcija je bila kad si se pozvao na zastaru?

Hurricane

nisam ja bio, izgleda da æe da mi lupe fiktivnu  [facepalm]