Glavni meni

BMW s1000rr i HP4 i HP4 competition

Započeo SSZGO, 14 Februar, 2016, 10:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić


ЯЭВОЛУТИОН

kosta...objasni im da je problem u njihovim zeljama koje su produkt zurenja u katodnu cev ( u novije vreme lcd) ...sve to vam radi marketing....vi ste zrtve...zelite ono sto ne volite samo da bi imali i da bi mogli da se pokazete.....ranije je ta zelaj za pokazivanjem bio nacin da se dodje do zenke, a sada je degradirao....zelite da izazovete zavist kod osoba istog pola a ne da impresionirate suprotan....pederastija u najgorem obliku.....kako kada se kokoske napirlitaju, pa kad ih pitaju zasto to rade, a idu u buljuku od dvadeset na splav, one odgovore da je to zato sto vole da budu lepe....cak se ni ne takmice za muskarca, vec jedna drugoj izazivaju svesno zavist....jer muskarcima ce biti najlepse bez iceg......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hattrick

Eh, takmicenje, dugacka tema. Ako je vec neko sklon takmicenju, i to mu je smisao zivota, onda se treba takmiciti u svojoj kategoriji.
Ovo mu dodje kao kad Afrikanac dodje u Svedsku, pa salje u Uagadugu slike pekara punih hlebova, a oni kuci skacu od srece jer je on tamo "uspeo" i jede hleb. A Svedi ustvari dobiju ospice samo kada ga vide onako siromasnog i odrpanog.
Da bi se neko svstao u kategoriju uspesnih, on mora da zaradi veci kapital od svojih domacih komsija i kolega, tamo gde se nalazi i gde zivi. Kada Sirijac u Srbiji pocne da zaradjuje vise love od Srbina, mozemo reci da je uspeo. Voziti Mercedes u drzavi gde jedva punoletna deca voze zlatne Rolls Royceve, je kao voziti Yugo u drzavi gde deca voze Golf cetvorke. O kojoj sposobnosti se tu prica ? Ali hajde, neka bude, lozi se raja po matici, i iskreno nekada bude i zanimljivo to trolovanje. Pa da ne kvarimo temu.

SSZGO

Brate u opakom si tripu. Kakav bre zlatni rols. Nikad nisi bio ovde a znas kako je.
Veruj ovaj auto je I ovde jako pozeljan I 80 posto ljudi ne moze da ga kupi. Pitaj ostale srbe kako zive ovde. Ok ali voze jaris
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Hattrick

Citat: SSZGO poslato 17 Februar, 2016, 19:14
Brate u opakom si tripu. Kakav bre zlatni rols. Nikad nisi bio ovde a znas kako je.
Veruj ovaj auto je I ovde jako pozeljan I 80 posto ljudi ne moze da ga kupi. Pitaj ostale srbe kako zive ovde. Ok ali voze jaris

Varas se, bio sam vise puta u Dubai-u.

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Hattrick

Ok nemam veze ni o cemu.  [thumb_up]

Mislim da pogresno dozivljavas ovo sto ja kazem. Nemam ja nista protiv tebe, i ne poznajem te, mozda si do jaja lik, mozda nisi, ne znam. 90% onoga sto izjavljujem nema veze sa tobom licno. Ali mislim da je pogresno da ulivas laznu nadu klincima da negde tamo raste novac na drvecu koji samo njih ceka da dodju da ga uberu. A vrlo dobro znas da to nije tako, i da si za najmanju stvar koju si kupio morao debelo da oznojis dupe, kako nikada nisi u Srbiji. To je poenta mojih izjava. A tebi zelim svako dobro.

Hohštapler

 [watching] [watching] [watching]

Meni je drago da vidim kad neko ima, da je stvorio radom i trudom, skidam kapu, ¹ta god, meèku, astru, yuga, ne bitno...
Ali mi je neukusno kad neko pi¹a po drugima, ¹to se mora priznati ima trenutaka... ne samo u ovoj temi....  ako svi odemo "da bi sebi stvorili" ko æe ostati?
Stvoriti u Srbiji je pitanje za mene na koje tra¾im odgovor...  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

SSZGO

Ja radim 5 sati dnevno ali vecina radi 9 sati dnevno I ako imaju mozga dobro zaradjuju. O tome da li uzivaju u zivotu to je diskutabilno
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ЯЭВОЛУТИОН

5 sati radis a ostalo vreme druzenje sa ortacima....do jaja....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

a sto jednostavno ne uzmes forda eskorta, pa ides sa njime..ili ne ne nesto me ta fraza eskort veze za nesto drugo..ili sam negde nesto nacuo da eskort donosi dosta kinte gde god da si..ili sam ja nesto pobrljavio... a i bre arapi vole da voze eskorta pa i placaju za taj merak ne pitaju...

Kostić

problem je u tome, da je supa u tuðem tanjiru uvek slanija, pa ko ne voli so, taj popuje.



freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

makinjo

Sada procitah zadnje tri stranice i fino se nalupah pluseva  :D :D [thumb_up]
Nestalo  ;D

SSZGO

konacno uzeo



hp4 , 1900 predjenih km....


Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

kosta92

Sam biras kako zivis ! :)