Glavni meni

BMW s1000rr i HP4 i HP4 competition

Započeo SSZGO, 14 Februar, 2016, 10:12

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick

Citat: Bori¹a poslato 17 Februar, 2016, 01:01
pricamo o sszgoovom nacinu zivota, ne o mesalici

Ne kazem ni da jeste, ni da nije, ne znam licno coveka.
A na osnovu cega si ti doneo zakljucak o necijem, pa i njegovom nacinu zivota ?
Doneo si zakljucak na osnovu nekoliko slika automobila ?
Sta ti realno znas o njemu ?

Bori¹a

ne znam ga ni ja licno niti znam nesto o njegovom zivotu
ali, vidim da radi ono sto voli (cuo sam za njega dok je jos bio u bg i trenirao je)
uziva u svom poslu
moze sebi da priusti sta zeli (verovatno)
radi na lepom mestu

sta treba jos?

Hattrick

Sto rece Andreja jednom prilikom, pretpostavka je majka svih zajeba.
Da li on stvarno voli to sto radi, ili je samo video tu dobru sansu da zaradi, ti to ne znas.
Da li on toliko uziva u tome, dok to radi za druge, ti to takodje ne znas.
Da li moze sebi da priusti bas sve sto pozeli, ni to ne znas, ali iskreno i sam nazires odgovor.
Da li bas toliko voli Arape u calmama na +45, i zgrade i vile koje nisu njegove, ni to ne znas.
Da li mu je zivot ludilo, zurke, kurve, provodi, ni to ne znas.
Pravis pretpostavke o nekome na osnovu ciljanih slika koje postira na forum. E tu je zajeb, moze da bude, ali ne mora da znaci.
Opet se ogradjujem, ne znam coveka, ali sam ceo zivot napolju, pa znam kako se klincurija po matici lozi na lovacke gastarbajterske price.
Smem otvoreno da kazem, da mislim da sam jedini ovde na forumu koji ima licnog prijatelja koji vozi Bugatti Veyron. Koji mi dolazi u kucu, i kome idem u kucu.
Pa ni njegov nacin zivota, nije bas tako sjajan i bajan kako neki misle, cak stavise nisam bas nesto siguran da bih hteo da zamenim svoj za njegov.
O tome se radi. SSZGO moze da bude do jaja lik, kao sto i ne mora. Ali praviti pretpostavke o necijem nacinu zivota, samo na osnovu nekoliko slika automobila, nema veze sa zivotom.
Ja sam malo stariji od tebe, pa mozda nismo uvek na istoj talasnoj duzini, ali kad budes stekao malo zivotnog iskustva, skapiraces da nije zlato sve sto sija.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Bori¹a

vrlo verovatno... ja nigde nisam rekao da sam 100% siguran za bilo sta sto sam rekao ovde... no, bavimo se svojim zivotima, pustimo sszgo-a da uziva u novoj mecki :D

freepartyman

Sad mu ide agusta uz mecku :D Vidis da su postali maltene ista kuca.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hattrick


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Andreja

Bio sam u nedelju na koncertu jednog od omiljenih domaæih bendova, upravo slu¹am ovu pesmu, poslu¾iæe :D

! No longer available
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

ne verujem da ga neko sa foruma zna bolje od mene a i ja ga znam povrsno
borisa novac poprilicno olaksava i ulepsava zivot ali nije jedino merilo uspeha nit moze da garantuje srecu
drago mi je sto je sve svoje godine rada ulozih u svoje telo konacno naplatio i nisam ljubomoran ni najmanje ali sam takodje siguran da taj novac ne dolazi olako
nismo se jednom vozili zajedno pa stanemo na pljesku a on nista, posle stanemo u zemunu na slatku palacinku a on iz repa r1 vadi konzervu tunjevine...
ne zajebavam se vec pricam istinu
koliko je odricanja i samokontrole potrebno znaju samo oni koji su toliko vezbali i toliko posveceni bili
za mene to nije zivot, hocu da se najedem crvenog mesa i sjebem 4 piva svaki dan, imao sam prilku vise puta do sad da odem preko i zaradim mnogo, ali jbg nek bude da sam lenj, lepse mi ovde da budem opusten i ustajem u 10h ne brinuci sta cu sutra ako dobijem ili dam otkaz kao vise puta do sad jer evo vec drugi put da ne radim po dve godine vezano a zivim sasvim prstojno i pored toga jos stvaram (stan, zemlja, kuca..) ako umes umes i ovde i tamo, tamo se zaradi vise ali se i radi vise, ja bih radije da radim manje a zivim i uzivam vise, ne moram da imam sve, ne moram nikad ni da provozam taj clk i amg

freepartyman

Citat: UFF poslato 17 Februar, 2016, 01:54
 pa stanemo na pljesku a on nista, posle stanemo u zemunu na slatku palacinku a on iz repa r1 vadi konzervu tunjevine...
ne zajebavam se vec pricam istinu
koliko je odricanja i samokontrole potrebno znaju samo oni koji su toliko vezbali i toliko posveceni bili
za mene to nije zivot
Moj covek :D Stim sto ja u rancu nosim Ela sir  ;D
Dobar je Ivan lik nekad mi bude i smesno koliko se palite na neke njegove postove pa ga minusirate do iznemoglosti.  

Tragamo za srecom kroz preterivanje u seksu,kroz uzivanje u najfinijoj hrani,voznji skupocenih automobila,kroz opijanje u ektremnijim slucajevima kroz uzimanje narkotika.
Ako zelite da upoznate nesrecne ljude dovoljno je da odete u Holivud,gde zive ljudi koji sebi mogu da pruze sva uzivanja ovog sveta,kupuju jahte kuce od 20 soba itd... A  mnogi od njih umiru od uzimanja prekomerne doze narkotika i lece se od depresije. Zasto. Zato sto kada nam fali duhovno teziste pokusavamo da ga nadomestimo stvarima. Ali stvari nikada nece biti dovoljno jer duhovna "rupa" nema dna. Sta njima nedostaje...Pretpostavljam pravi smisao zivota.Kao da imaju prazninu u sred grudi koju pokusavaju da popune materijalnim bogatstvima. Stvara se klasa bogatih a veoma nesrecnih ljudi.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

sremac

Citat: Hattrick poslato 17 Februar, 2016, 01:47
Smem otvoreno da kazem, da mislim da sam jedini ovde na forumu koji ima licnog prijatelja koji vozi Bugatti Veyron.

bez slika ti ne verujemo kao da se nije desilo  :D

da se nadove¾em na raspravu: I tudje cipele zuljaju , samo nisi bio u njima pa ne zna¹.  Nije bitno koliko ima¹, veæ kako to nosi¹.
budala na leru, mudonja u kontra smeru

mkt

uf objasnio
zivot treba da bude avantura i da svaki dan bude bas onakav kakav zelis
jebes jurnjavu sa velikim parama, kad omatoris il ise razbolis skapiras da si propustio ZIVOT jureci za lovom koju ne mozes u grob da poneses
Uzivaj u svakom danu kao da ti je poslednji i umreces sa osmehom na licu

Hattrick

#93
Citat: UFF poslato 17 Februar, 2016, 01:54
...hocu da se najedem crvenog mesa i sjebem 4 piva svaki dan...
...lepse mi ovde da budem opusten i ustajem u 10h, ne brinuci sta cu sutra, ako dobijem ili dam otkaz...

[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]


Citat: sremac poslato 17 Februar, 2016, 02:11
bez slika ti ne verujemo kao da se nije desilo  :D

Hahahaha, nemam pri ruci nekih slika tog auta, ali posto je svuda po youtubetu evo o kom se autu konkretno radi:


! No longer available


Zapamti tablicu, pa ako nekada ides za Pariz, i ugledas ga negde, slobodno se obrati vlasniku na Srpskom.  ;)


Edit: I onaj, ko na osnovu ovog auta, misli da zna nesto o zivotu njegovog vlasnika, taj tek nije svestan svoje zablude.

freepartyman

#94
Sto kaze Kevin Spejsi, daj mi posao sa sto manje odgovornosti, njegov lik u filmu dozivljava katarzu i shvata poentu zivljenja. 8)
! No longer available
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kanarinac

Sve je to lepo, ali zivimo u takvom svetu da bez para ne mozes nista. Hocu da putujem ne mogu bez kesa, hocu motor ne mogu bez kesa, hocu da jedem ne mogu bez kesa. Da bi pruzio sebi neko zadovoljstvo treba ti lova, koliko god to tuzno zvucalo, tako je.
Gledano iz mog ugla, jednog dana kada budem hteo da zasnujem porodicu treba mi stan, treba mi posao koji ce obezbediti mojoj porodici sigurnost, ako ne zapnem sad dok sam jos mlad i dok mogu kad cu? Sad 50 godina kada se nauzivam? Radim i borim se dok imam snage i volje, pa jednom, ako Bog da uzivacu u plodovima rada.

mkt


Hattrick

#97
Pricamo o dve razlicite stvari.
Ovde je prica vise bila aksirana o pretpostavci nacina zivota nekoga na osnovu par slika.
Naravno da je novac potreban u svakom segmentu zivota.
Sto se mene tice, kada novac kao novac postane sam po sebi svrha, ulazis u vrtlog i vrzino kolo koje nema kraja. Vise pravis, vise ti uzimaju, treba veca infrastuktura, veci troskovi, opet se ne pokrivas, pa opet treba jos, pa jos, pa jos...sve dok se jednog dana ne probudis sa 70 godina, i shvatis da je ceo tvoj zivot prohujao pored tebe.
Nisi imao odmor, nisi imao vikend, nisi imao novu godinu, nisi imao slavu, rodjendan, krstenje, vencanje, koncert, bioskop. Bleju sa ortacima. Nisi imao vremena za to. Imao si dobre materijalne stvari dok si bio aktuelan. Divili ti se klinci i sponzoruse. Ali postao si robot. Ubio te stres. Ludacki tempo. Izgubio si zdravlje. Skapavao si 18h dnevno na poslu. Zena ti uzela pola na razvodu, doktori naceli tvoj deo, advokati i asistenti rastrgli ostatak, a poreznici dokrajcili. Deca nikada nisu imala ni priliku da te upoznaju, a pravih prijatelja odavno nemas. Ostala ti medicinska sestra iz istocne Evrope, koja te cuva za soma evra mesecno, jer nemas vise nikoga svog. Od ajkule si postao mlohavi zabac koga niko nece. Svi cekaju samo da notar javi da si napokon umro, i da rastale nasledstvo. Ovakva je uglavnom sudbina velike vecine "bogatasa" preko. A mnogi i ne stignu do tog stadijuma.
Poenta je (opet samo za mene) napraviti sebi, zavisno od drzave i mesta gde zivis, neki "fuck you money", ili ti neku "fuck you" situaciju, i ziveti opusteno svoj zivot onako kako zelis, umereno i bez preterivanja, ali i bez robovanja bilo kome, ili bilo cemu. Da spavas dokle zelis, da radis kada zelis, da odes sa porodicom na vikend, na pecanje sa kumom, na tekmu sa ortacima, na rostilj sa manijacima. Kada pozelis. Sve ispod te napravljene sume rob si sistema, sve preko te sume postajes rob svoje pohlepe.

http://jlcollinsnh.com/2011/06/06/why-you-need-f-you-money/

losmi

Bilo je zabavno prve dve strane, sad ste krenuli sa hevi doze pricom..

Hattrick