Glavni meni

BMW s1000rr i HP4 i HP4 competition

Započeo SSZGO, 14 Februar, 2016, 10:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hattrick

Citat: Bori¹a poslato 16 Februar, 2016, 22:11
pa cekaj, zar uspeh nije da radi, zaradjuje, provodi se, zivi kako mu se zivi? (a pre svega je zdrav fizicki)

Ne, pravi uspeh je koliko lajkova imas na fejsu.  :)

Gavrolini


Hohštapler

novinari su jedna po¹tena profesija... za 100e uvek napi¹u istinu. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hattrick


freepartyman

#64
 Pa ko daje 20+hiljada za motor uzece Aprilu,Dukati,Agustu..
Borisa@ To sto ti pricas je srecan covek,pod uslovom da taj neko to  smatra srecom.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

SSZGO

eh, samo od provoda nista...smor do odmora...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

bobangsxr

Citat: Bori¹a poslato 16 Februar, 2016, 22:11
pa cekaj, zar uspeh nije da radi, zaradjuje, provodi se, zivi kako mu se zivi? (a pre svega je zdrav fizicki)


Odakle znas da se njemu zivi bas kako sad zivi... ja sam isto napustio Srbiju pre nekoliko godina i znam da nije to sve tako kao sto izgleda.... mlad si pa nemas jos porodicu pa mozes da probas i da vidis sta i kako  [hello]

freepartyman

Elem ,drugar ima BMW S1000RR i razocaran sam nekim delovima motora i zavrsnom obradom. A i nije svakom lepa ona asimetrija,mada je meni lepsi stari model od novog.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hattrick

Citat: bobangsxr poslato 16 Februar, 2016, 22:27
Odakle znas da se njemu zivi bas kako sad zivi... ja sam isto napustio Srbiju pre nekoliko godina i znam da nije to sve tako kao sto izgleda.... mlad si pa nemas jos porodicu pa mozes da probas i da vidis sta i kako  [hello]

Tesko je to mnogima objasniti, bolje ne trositi uzalud reci.  [hello]

@freepartyman
Ja bas tu neuobicajenu asimetriju volim od prvog dana na tom motoru, ali da, od nekoliko ljudi koji su ga posedovali sam cuo slicnu pricu, da nije bas sve kako su ocekivali. Pogotovo sto se izdrzljivosti mehanike tice.

Hohštapler

...ne mo¾e niko i nikad da pobedi Japance u optimizaciji proizvodnje. Tu igru su oni doveli do savr¹enstva. D¾aba sva prièa...
Mo¾e kvalitetnije - ali i skuplje.
Mo¾e jeftinije - ali ni blizu po kvalitetu.
Japanska mantra - optimum ne maximum.  ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

freepartyman

I meni se svidja asimetrija ali samo prvi model. Novi su usrali sa farom..
Odlican filmic
! No longer available
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Bori¹a

Citat: Gavrolini poslato 16 Februar, 2016, 22:17
To zdrav je upitno

zato sam napisao fizicki... psihicki je upitno [yahoo]

Citat: freepartyman poslato 16 Februar, 2016, 22:21
Borisa@ To sto ti pricas je srecan covek,pod uslovom da taj neko to  smatra srecom.

naravno, ja pricam da se meni svidja kako on zivi (radi ono sto voli, na lepom mestu je - uvek toplo, lepo zaradjuje)

Citat: bobangsxr poslato 16 Februar, 2016, 22:27
Odakle znas da se njemu zivi bas kako sad zivi... ja sam isto napustio Srbiju pre nekoliko godina i znam da nije to sve tako kao sto izgleda.... mlad si pa nemas jos porodicu pa mozes da probas i da vidis sta i kako  [hello]

pogresno sam se izrazio - zivi onako kako bih ja voleo da zivim... verujem da nije... ali od porodice imam roditelje koji se bave poljoprivredom (to otpada) i nesto malo oko prerade drveta sto ja pokusavam da nastavim, ako mi ne bude islo i ja cu u tudjinu na baustelu, znam da mesam malter, gradjevinac sam po struci :)

Hattrick

To dal' bas sve ide tako lako, i dal' bas padaju peceni pilici sa neba, to samo on zna. I ostali koji su u ovom trenutku preko.
A ti 'vataj se necega sto donosi lovu, od mesanja maltera se neces hleba najesti ni ovde, a jos manje tamo.
Osim ako si spreman da radis jeftinije od Rumuna i Moldavaca.  :)

Bori¹a

pa o njegovom zivotu znam koliko vidim na forumu ovde :D ako je sve kao sto pise i kaci.. svidja mi se takav nacin zivota...

Andreja

A sviða ti se i da me¹a¹ malter deset sati dnevno?  [facepalm]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt

bolje mesaj guzicom dok si jos mlad  [rofl]

Bori¹a

Citat: Andreja poslato 17 Februar, 2016, 00:57
A sviða ti se i da me¹a¹ malter deset sati dnevno?  [facepalm]

pricamo o sszgoovom nacinu zivota, ne o mesalici

Gligoric

Preskoci i S1000RR i HP4.
Previse novca za nesto sto ne mozes iskoristiti ,a motor nije ni blizu savrsenstva :)

Andreja

Citat: Bori¹a poslato 16 Februar, 2016, 20:58
voleo bih da u zivotu uspem kao sto je on..  ili bar slicno

Citat: Bori¹a poslato 17 Februar, 2016, 00:23
ako mi ne bude islo i ja cu u tudjinu na baustelu, znam da mesam malter, gradjevinac sam po struci :)

Jbg, ako hoæe¹ da uspe¹, okreni se odmah tome svim silama i zaboravi na bau¹telu...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

freepartyman

Citat: Gligoric poslato 17 Februar, 2016, 01:11
Preskoci i S1000RR i HP4.
Previse novca za nesto sto ne mozes iskoristiti ,a motor nije ni blizu savrsenstva :)
Eto, savet iz prve ruke ;) A kad se setim onog tvog bmw-a a i jos crni  [balavi]
I became a beast to rid myself the pain of being a man