Glavni meni

BMW s1000rr i HP4 i HP4 competition

Započeo SSZGO, 14 Februar, 2016, 10:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

depilira.....arapi vole depilirane ....zapravo vole decake ali u nestasici istih ne biraju previse.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

prodajem povoljno cvarke i kavurmu
neko zainteresovan?

srbac

Citat: SSZGO poslato 15 Februar, 2016, 08:04
sta trolujete ozbiljnu temu


ja da pitam koliko je sati  dobio bih odgovor -
kupi rolex pa pogledaj

onda ja okacim sliku



i dobijem odgovor da je to najjeftiniji model i da se ne blamiram sa tim u javnosti


i tako unedogled


elem pitanje je bilo ozbiljno a koliko vidim isao bih na standardni model s1000

stavio sam moj motor u oglase, ko hoce da kupi nek se javi

https://dubai.dubizzle.com/motors/motorcycles/sport-bike/2016/2/14/cbr-1000-rr-repsol-2011-2/






Mnogo ti je tanka brava za motor. Sramotis se sa tom kineskom bravom .  [panic]

Honda ti je bas dobra i lepa jedino sto ljudi ne vole vise Markeza !  :P

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 15 Februar, 2016, 11:15
prodajem povoljno cvarke i kavurmu
neko zainteresovan?

mene zanimaju cvarci...ali ako nisu sitni i suvi....dakle moraju da budu ko karamela ...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

andrijadragan

Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

andrijadragan

Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

Gavrolini

A privesci sluze za sastanke da ne pomisle klijenti da su mu to kljucevi od kineske sajle za zakljucavanje.


SSZGO

nije to privezak to je kljuc

sajla je za kacigu
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Hattrick

Pa bre brate, ljudi te savetuju da kupis bolji, a ti neces. Pricas o boljem, a hoces da kupis losiji. Gde je sad tu logika ?

Brrka

Ja sam kupio osnovni model S1000RR pre neki dan, o drugima nisam ni razmisljao jer je trenutno i ovo bilo preko mojih mogucnosti.
Ali ako imas love uzmes lepo najbolji model i boli te tuki, svakako ni osnovnu verziju ne mozes iskoristiti, pogotovo ne na ulici.

SSZGO

stavio sam moj motor na oglase, ako ga prodam uzecu osnovnu verziju sa akrapom ito je to...

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Hattrick

Pa dobro to jeste tacno, ali danas ko realno moze da iskoristi snagu jednog 911 turbo, recimo, pogotovo po gradu?
Mada i van grada, odgovorno tvrdim da realno niko ne ume da iskoristi ni 60% njegovih mogucnosti ni po pravcu, a kamoli po krivinama i ostalo, pa opet ih ljudi preko masivno kupuju.
Evo recimo moj ortak, kupio pre 3 godine ganc nov s1000rr, doplatio jos 1500€ za crveno/plavo/belu kolor semu, za godinu dana napravio ukupno 1800km njime, i onda posto slabo koristi njegove mogucnosti, resio na Pancevackm moto skupu 2014-te, da pravi malo kokice sa motorom koji je jos dugo u garanciji.  :)
Svako koristi mogucnost koju zeli  [rofl]

http://sendvid.com/idpq158n

Bishke

You should do one thing every day that scares you

Kanarinac

Ortak ti je ozbiljan pavijan... Nikad mi nece biti koja je poenta zavrtanja gasa u mestu

Hattrick

Ma lik je dobar k'o panja, ortak prva liga, ali klinac, 19 godina, student prve godine. Sta zna dete koliko je tata platio nov BMW iz salona.  :)

Kanarinac

Odlicno je to cale izveo :) 19 godina i s1000

Hattrick


Bori¹a

pa dobro, ja imam skoro 20 i voleo bih da probao 1000rr [rofl]