Glavni meni

GSXR 1000 2017

Započeo TEEfqd, 13 Februar, 2016, 00:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Citat: freepartyman poslato 13 Februar, 2016, 19:28
A ako je poredite sa starim modelom,bravo za vas..Poredite far motora iz 98godine sa farom iz 2017

standard odbrana dukatijevih obozavalaca... 916 je najlepsi jer je tad bio lep... [samoubistvo]

SSZGO

Citat: Radanovic poslato 13 Februar, 2016, 18:29
Citat: SSZGO poslato 07 Februar, 2016, 22:09
posto meni svaki suzuki deluje isto mozes li da mi pojasnis  kojih godina je dolazilo do promene modela?



Citat: SSZGO poslato 13 Februar, 2016, 10:06
tebra ja sedeo na ovom motoru jutros
bio vec sa punom opremom akrapi pc itd
vidim ja nesto ih nisam vidjao do sada, mora da je tek izasao iz prodavnice na ulicu...
veoma lepa boja uzivo


Ko zna tebra na èemu si ti sjedio ...  ;D ... sigurno na L5

novi æe se prodavati tek u drugoj polovini ove godine ... tako da ne vjerujem da ga ima u radnjama, a pogotovo ne sa Akrapovièem i full opremom


mozda ako su 95% isti
i bas ova boja jarko plava i grafika...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

freepartyman

#22
Citat: Bori¹a poslato 13 Februar, 2016, 20:42
Citat: freepartyman poslato 13 Februar, 2016, 19:28
A ako je poredite sa starim modelom,bravo za vas..Poredite far motora iz 98godine sa farom iz 2017

standard odbrana dukatijevih obozavalaca... 916 je najlepsi jer je tad bio lep... [samoubistvo]
Meni je lep i sada. Ali realno smesno je da neko poredi far i materijale iz 98me i danas. Nebo i zemlja.  Pored svih ksenona led osvetljenja danas..poredite far iz 98me..I to ste se uhvatili za far jer vam je jedino on ruzan. Pazi ja sam vozio Japanca i opet cu, ali necu da pljujem nesto sto nije za pljuvanje,treba biti realan. Prosto je neverovatno da nikada nisam cuo od likova koji voze dukca ili Mv agustu da pljuju Japance sto bez pokrica sto sa pokricem..Vole ljudi to sto voze i uzivaju ne zanima ih Japan jer ce uvek kupiti Italijana. Ali non stop slusam od vozaca Japanaca pljuvanje po italijanima, lep je ali je kanta, lep je motor ali jao vidi kako ruzan far(od pre 25 godina), vidi kako se cuje kao mesalica za pesak, to je motor za kompleksase koji hoce da se pokazu...itd itd  Kao one ljubomorne ribe kad vide neku dobru ribu pa traze manu iliti dlaku u jajetu..Ili kao sto tipovi vide misicavog tipa pa odmah ma jao to su steroidi ,magicne pilule itd.. Ali podsetimo se one izreke ,svi sazaljevaju nejake i slabe, ljubomoru moras da zasluzis  ;D
Elem da se vratim na temu, godinama smaraju sa novim-starim modelom i sad izbace ovo . A pocetkom milenijuma su bili pojam za sportski motor.. :violina:
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Bori¹a

ja sam samo iskren
na ovom novom gsxr samo far je ruzan... noviji dukac je prelep, brutale je prelep mv, na f4 je rep i auspusi prelepi....
evo ja znam da je moja honda ruzna i ima far kao rakovica traktor al dobro...
kvalitet i zvuk i slicno nisam komentarisao jer nisam cuo ni probao

Charuga

Citat: freepartyman poslato 13 Februar, 2016, 20:41
Citat: Gavrolini poslato 13 Februar, 2016, 20:09
Sta bi bilo kad bi bilo. Da nekom magijom upadnem u ogroman kes i da treba da izaberem novu litricu dobro bih razmislio izmedju ninje,r1,suzukija i rsv4.
R1 je drugi motor u odnosu na suzuki i kawu, za pola koplja ispred ali i skuplja. RSV4 drugi agregat prica za sebe.

Jel to izasao negde uporedni test modela za 2016....

freepartyman

#25
Pa u svakom dosadasnjem testu nova yamaha R1 sije konkurente iz japana. Ima vremena bice prva i 2016te.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kostić

neko voli obrijanu neko èupavu. serete pa ne zna se.

Charuga

Citat: freepartyman poslato 14 Februar, 2016, 01:34
Pa u svakom dosadasnjem testu yamaha sije konkurente iz japana. Ima vremena bice prva i 2016te.
Mozda ova nova.....a zadnjih godina ocito nisi pratio testove....uporedne...

Hohštapler

Alo rodjaci, test za svaki sportski motor - da li osvaja trke i koje?
wsbk
aprilija je ubila poslednjih 5 godina,  kawasaki tek 2015 osvaja titulu (iako je Sajks bio prvak),
TT
kawasaki i bmw su za koplje iznad ostalih...

Gledati GP i suditi koji proizvoðaè trenutno ima najbolji motor je isto kao gledati F1 rezultate kad kupuje¹ auto - besmisleno.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

freepartyman

Citat: Charuga poslato 14 Februar, 2016, 01:54
Citat: freepartyman poslato 14 Februar, 2016, 01:34
Pa u svakom dosadasnjem testu yamaha sije konkurente iz japana. Ima vremena bice prva i 2016te.
Mozda ova nova.....a zadnjih godina ocito nisi pratio testove....uporedne...
Pa tema je o novom suzukiju pa komentarisem aktuelne motore a ne stare. Sa stanovistva dizajna i zavrsne obrade ih sije yamaha odavno..A ova nova ih sije i na stazi jedini koji moze da joj pridje je kawasaki a najeftiniji je jos.  Komentarisem japance pa cu ostaviti bmw po strani.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Charuga

#30
Osvojio je i 2013 a 2014 bio bod iza Aprilie..... Yamaha je izbacila ovaj novi model 2015 videcemo sta ce da uradi.....a od strogo serijkih motora zadnjih godina jedino je od Japanaca, Kawa mogla da prati evropljane, sto je i konstatovano u mnogobrojnim eminentnim testovima....






Radanovic

odo¹mo u  [offtopic], al' da ponovim (veæ sam pisao negdje)

zadnjih 10 godina, 10 najjaèih SBK ¹ampionata ... 10x10=100 ... od 100 osvojenih ¹ampionata najvi¹e je uzela Yamaha !!!

freepartyman

Treba biti realan i reci da je novi R1 postavio standarde u klasi i da konkurencija iz Japana mora da zasuce rukave i da krene da menja stvari.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Gavrolini

Citat: freepartyman poslato 14 Februar, 2016, 02:25
Treba biti realan i reci da je novi R1 postavio standarde u klasi i da konkurencija iz Japana mora da zasuce rukave i da krene da menja stvari.
A to je realno zasto?

Charuga

Zato sto je covek ljubitelj te marke.....

TEEfqd

Citat: freepartyman poslato 14 Februar, 2016, 02:25
Treba biti realan i reci da je novi R1 postavio standarde u klasi i da konkurencija iz Japana mora da zasuce rukave i da krene da menja stvari.

slazem se da trebaju sve fabrike da postave visok standard zavrsne obrade, sto se tice performansi realno gotovo svi su vec tu, donekle cak i srazmerno sa cenom.

Citat: Gavrolini poslato 14 Februar, 2016, 03:29
Citat: freepartyman poslato 14 Februar, 2016, 02:25
Treba biti realan i reci da je novi R1 postavio standarde u klasi i da konkurencija iz Japana mora da zasuce rukave i da krene da menja stvari.
A to je realno zasto?

zbog celokupnog paketa performansi-zavrsne obrade-izgleda. po vecini testova nova jamaha postavlja najbrza vremena na stazama, iza nje je s1000rr pa aprilia rsv4, tek onda dolaze ostali iz japana. sto se tice zavrsne obrade jamaha je od crossplane modela podigla nivo zavrsne obrade za jednu lestvicu iznad svih ostalih iz japana

freepartyman

Redshadow@ Hvala, ne bih nista imao da dodam. [thumb_up]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Gavrolini

Jel mozemo i mi smrtnici da vidimo sve te testove?  Ili je sve to deo marketinga kao i za bmw kad je izasao.

Radanovic

Te testove rade novinari, a ne pro vozaèi ... gledajte trke ako hoæete da vidite pravo stanje stvari, jer su jedine one pravo mjerilo, koga briga ¹ta napi¹e neki novinar kome su motori hobi i koji ne mo¾e da izvuèe ni 50% iz tog motora.

Trke ka¾u da je R1 najbolja, ne samo ovaj zadnji model, veæ generalno zadnjih 10 godina najbolji R od hiljadu kubika.

Gavrolini

Koje to trke? U zadnjih milion godina u sbk ,R1 je samo 2009. Godine uzela kad je vozio Spies.