Glavni meni

druzismo se danas u Novome Sadu -

Započeo Darko, 07 Februar, 2016, 22:06

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

Ma... Sigurno nije tako bas kako je ona ispricala...

Upoznala ga tako sto je pijana stopirala ?!? Sve ti je jasno... Deda alkos , prljavo , zapusteno , ne poznaje oca ... Sta ti je , ko zna koja je istina ...

balcan girl

nikad mi takve zene nece biti jasne, imala sam par primera u svojoj okolini i nisam razumela to i nikad i necu....ne mogu ja da pomognem nekom ko ne zeli da pomogne sam sebi.
p.s. ubedljivo mi najvise ide na kurac reèenica ma on mene voli, ma sigurno te voli èim ti lomi koske, ma to ljubav neverovatna, pa koliko bre moras da budes glup za tako nesto majkuuu muuuu....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 08 Februar, 2016, 12:49
ma sigurno te voli èim ti lomi koske, ma to ljubav neverovatna, pa koliko bre moras da budes glup za tako nesto majkuuu muuuu....

Hoæe¹ da ka¾e¹ da mene devojka ne voli?!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

hoces da kazes da tuèes svoju devojku? :D :D :D nije mi delovala u tom fazonu kad smo sedeli u pivnici :D :D :D :D
p.s. tek sad skontah da ti hoces da kazes da te devojka tuèe?? :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 08 Februar, 2016, 13:05
hoces da kazes da tuèes svoju devojku? :D :D :D nije mi delovala u tom fazonu kad smo sedeli u pivnici :D :D :D :D
p.s. tek sad skontah da ti hoces da kazes da te devojka tuèe?? :D :D :D :D

Pa ¹ta je od ta dva realnije?!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

s obzirom da sam je upoznala :D realnije je da ona tuèe tebe :D :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jovan D

Citat: balcan girl poslato 08 Februar, 2016, 12:49
nikad mi takve zene nece biti jasne, imala sam par primera u svojoj okolini i nisam razumela to i nikad i necu....ne mogu ja da pomognem nekom ko ne zeli da pomogne sam sebi.
p.s. ubedljivo mi najvise ide na kurac reèenica ma on mene voli, ma sigurno te voli èim ti lomi koske, ma to ljubav neverovatna, pa koliko bre moras da budes glup za tako nesto majkuuu muuuu....

Nije tako jednostvano, iz ugla nekoga ko je emancipovan, open-minded, obrazovan lako se dolazi do konstatacije koju si izlo¾ila. Jednostvano precenjuje¹ narod sa kojim ¾ivi¹ u ovoj na¾alost poluprimitivnoj dr¾avi. Ta osoba koja dozvoljava da je neki siled¾ija tuèe ima totalno pogre¹nu sliku pojma "porodica". ©ta misli¹ sa kakvim usaðenim kodeksima je ta ¾ena odrastala (ako je uop¹te i odrasla pre stupanja u nazovi brak sa tim siled¾ijom). ©ta misli¹ ¹ta je sve pre¾ivela od svog oca, majke ili brata. Verovatno je gledala kako njen otac tuèe majku uz svakodnevne izgovore da je to ljubav. Ova sredina ima totalno pogre¹ne kriterijume koji ocenjuju kvalitet porodice. Kod nas je bitno da se neko uda ili o¾eni, napravi decu i onda si pravi uspe¹an "vrli" otac. Naravno posle toga slede rituali varanja te iste ¾ene, zanemarivanje porodice, ne uèestvovanje u odgoju dece i sve ¹to prati pravog nazovi oca. Mi smo dr¾ava gde 70% oèeva ne plaæa ili kasni sa plaæanjem alimentacije! Kako ti to zvuèi? Kao dr¾ava gde mu¹karci znaju ¹ta su njihove du¾nosti i obaveze? Kao ¹to verovatno zna¹ najlak¹e je napraviti dete a najte¾e èoveka od tog deteta, u tome mali broj njih uspe, roditelji aktera iz ove prièe evidentno u tome nisu uspeli...

Glava Dole

Covek je najsavrsenije bice koje moze da napravi svaka budala ;D A ona kad je blesava nek trpi... ne bih nikad ni jednu devojku/zenu udario pa da je nzm sta uradila, jednostavno je to po meni slabost... izivljavas se nad neznijim polom, ma idi begaj, mudonja si veliki... sve moze da se resi mirnim putevima, najuri je ako ti ne odgovara i kraj...
Al na zalost toga ima i kod mladjih parova... evo moju bivsu decko pre mene 4 meseca lesio ko stoku, jedva se otkacila od njega, isti taj jednu drugu devojku takodje bio svaki dan... cak i pred njenim rodjenim roditeljima koji ga nisu sprecavali... posvadjao se s njenim caletom i slomio mu tv u stanu... ta je to trpela cini mi se preko god dana...a zivot joj tek poceo... a i ova moja inace isto pricala "voleli smo se"... ma jess kako da ne, obozavao te cim ti lomio koske svaki dan... nije mi jasno to razmisljanje

balcan girl

greska je u samom vaspitanju devojèica koliko ja vidim, kad dodje dete iz vrtica i kaze taj i taj deèko me udario vecina roditelja kaze ma on te voli al ne zna da ti kaze pa te onda tuèe, ma vaziiiii....nemam pojma, gledala sam i ja moju babu kojoj deda polomi glavu kad se napije, onda dodjem ja da resim to al ona jebote nece da ideeeee, bukvalno nece da ga ostavi, na kraju sam joj rekla nemoj vise da me zoves, zasto me zoves da se zalis kad si ti ta koja to trpi onda cuti i trpi ne zali se... ja hocu da ti pomognem ali ti neces tu pomoc prema tome sta hoces??? inaèe imala sam davno jednog deèka koji je svoju bivsu pre mene lesio od batina, prvi put kad je meni bio nesto u fazonu sta ti meni ovo ono, jel znas da mogu da te polomim, bilo je moliiiiim te udari me i molim te slomi mi nesto :D sa osmehom od uva do uva sam mu isprièala sta cu da uradim :D :D bukvalno je prebledeo i rekao da nisam normalna i posle toga smo raskinuli :D :D :D :D :D :D koliko sam ja shvatila vecina tih likova koji zlostavljaju zene i decu su u stvari psihopate koji se hrane njihovim strahom...kapiram da ga jednom odalami tiganjem u glavu i da mu zapreti da ce da ga zakolje na spavanju verovatno bi se smirio..
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Ima tu vi¹e stvari. Prvo je problem u komunikaciji. Mu¹karac kad popizdi, obièno prekine svaku prièu, pre nego ¹to pukne. Ako ¾ena konta to kao da je namenro ignori¹e da bi joj "spustio" i nastavi da mu zvoca, mnogi æe da puknu, pa da se zavr¹i ¹amarom i slièno.

Opet, ko je normalan, ako te neko stalno tako izbacuje iz takta, koji æe¹ kurac u takvoj vezi, pa nek i trpi da je tuèe¹.

Sa druge strane, ima dosta polupanih ljudi, puno parova koji ¾ive tako decenijama. Ona voli da bude ¾rtva i tra¾i takve likove, on voli da bude siled¾ija. I ne mo¾e¹ tu ni¹ta. Ni zakon, ni prijatelji - tu niko ne mo¾e pomoæi.

Treæa stvar je ¹to kod nas nema podr¹ke èak i ako ¾ena re¹i da ostavi budalu. Ako nema svoj posao, svoj izvor prihoda, dok izboksuje neku alimentaciju, treba to premostiti. Lepo sve zvuèi, ali barem ovde u NS sve institucije boli kurac kad pokuca¹ na vrata. Tako da je dosta te¹ko... ali re¹ivo, samo ako se èvrsto re¹i.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

ako nema posao valjda ima roditelje majku muuuu.....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 08 Februar, 2016, 15:36
ako nema posao valjda ima roditelje majku muuuu.....

Ovde je, barem po prièi, keva polupana, ¾ivi sa svojim ocem i svi su jedva èekali da je izbace iz kuæe - tipa ona je debil i mu¾ je u pravu ¹to je bije.  I svi loèu.  Ako je tako, divota. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

clutch&brake

Ipak se jos uvek nisu stvorili vremenski uslovi za ovakve teme....
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hattrick

Citat: Slaninar poslato 08 Februar, 2016, 15:29
...Ako nema svoj posao, svoj izvor prihoda, dok izboksuje neku alimentaciju, treba to premostiti. Lepo sve zvuèi, ali barem ovde u NS sve institucije boli kurac kad pokuca¹ na vrata. Tako da je dosta te¹ko...

Pogotovo ako niko do tad nije edukovao tu zensku osobu da srednja skola, fakultet, ili sta god, ne sluzi da bi se okacila diploma u klonji, i da bi se tata i mama hvalili, vec sluzi da se posle dobijanja iste radi i zaradi za sopstveni zivot. A ako nema posla u struci, onda se radi u menjacnici, kaficu, mekdonaldsu, cevapdzinici, trafici, bilo gde gde moze da se zaradi neki dinar, dok se ne nadje posao u struci. Na zapadu se sve manje i manje daju visoke alimentacije, vec samo neophodna polovina za normalno odrastanje deteta, upravo zbog toga da se ne navikavaju osobe da ceo zivot zive na tudjoj grbaci. I deca pocinju sve vise da se daju na staranje onome ko moze da im pruzi bolje uslove za zivot, a ne specijalno majci, koja ne radi, pa se ponovo uglavnom uda iz finansijskog parazitizma, a ciji ce novi muz to dete da zanemaruje, bije, i maltretira. Ceo sistem i praksa su truli.

Darko

Ma brate , pustite curu , izmamili smo joj osmehe , oraspolozili , posavetovali , vratili i to je od nas ...

Poenta je da je nama bilo lepoooo !!!

Mislim da je ovaj deo podforuma ( druzenja , zajednicke voznje , vidjanja ) malo zamro ... Sve manje vidjanja i voznji ...

balcan girl

polako ide proleæeeee :D :D :D pa æe opet biti voznje i druzenjaaa :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

I u buduæe za stoperke - samo sex, ni¹ta prièa!  :)

Citat: Hattrick poslato 08 Februar, 2016, 17:01
Pogotovo ako niko do tad nije edukovao tu zensku osobu da srednja skola, fakultet, ili sta god, ne sluzi da bi se okacila diploma u klonji, i da bi se tata i mama hvalili, vec sluzi da se posle dobijanja iste radi i zaradi za sopstveni zivot.

U normalnim zemljama fakultet je za one koji hoæe da se bave naukom, da uèe, da se usavr¹avaju, a ne da bi se na¹ao posao u struci. U ©vedskoj se sasvim lepo ¾ivi i od ¹ljakerske plate. Najveæa gre¹ka na¹eg sistema je ¹to ljudi zavr¹avaju fakultet zbog plate, a ne jer ih zanima to ¹to uèe (u velikom procentu).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Neæu da tro¹imo slova na tu malu, ¹ta god da smo joj rekli da uradi ona je imala izgovor za¹to ne mo¾e. Neæe sama sebi da pomogne - ¹to bi se ja cimao. Aj u kurac.

OT:
Dok smo sedeli u kafani napravili smo plan, da se ove godine ¹to vi¹e dru¾imo.
1. Za poèetak, Jecko dolazi u aprilu, to bi moglo da bude lepo otvaranje sezone.
2. U maju nam Goran ¾eni sina, ispratimo mladence kako dolikuje i onda opet mo¾emo negde na dru¾enje
3. Plan je da jedan vikend napravimo vo¾nju do Kosjeriæa i okoline, to smo Mareskin i ja veæ èavrljali pre koji dan preko telefon, on ka¾e da ima negde da se iznajme vikendice, provozamo se do dole, pa onda vo¾nja nekih dobrih deonica, ro¹tilj, pivo, i kako veæ dolikuje. Ako ide nas 10ak to je sme¹no para, tipa cela vikendica za par hiljada dinara na dan. Utanaèiæemo kad doðe vreme.

Daj bre samo da se dru¾imo, proðe leto, proðe godina a mi gubimo vreme.
Najlep¹e uspomene koje imam iz vo¾nji pro¹le godine su ta dru¾enja, sad preko zime malo malo pa gledam fotke - puno mi srce, lak¹e se pre¾ivi ova kriza kad se ne vozi  [cheers]
Lepo je piskaranje na forumu al i onih sat vremena juèe sa Manijacima su mi napunili baterije, a da pobegnem ceo vikend - nema bolje terapije!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.