Glavni meni

druzismo se danas u Novome Sadu -

Započeo Darko, 07 Februar, 2016, 22:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko


i ko sto rece neko , dok vi merite dal je bolji obrezan ili neobrezan , dal je bolji automatik ili manual , mi smo skroz realno zapalili danas da posetimo novosadjane  ;)














































Slaninar

Ali ¹to su MILFaèe poludele za ¾utim Suzukijem i Koletom, to je èudo. Sve guraju decu, kao, hoæe oni da vide motor... joooj       [rofl]

©alim se malo, al' ¾uti je bio najzapa¾eniji! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

...saznali smo da postoje i Milfaèe od 22. godine... lebac ti ra¾ani poljubim... ;)
Prelep dan i dru¾enje :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

joka

 A, ¹to naljutiste kostu, tako se duri, tu na predposlednoj slici?  [neampojma]   [cheers]

Slaninar

Citat: Ho¹tapler poslato 07 Februar, 2016, 22:26
...saznali smo da postoje i Milfaèe od 22. godine... lebac ti ra¾ani poljubim... ;)
Prelep dan i dru¾enje :)

O tome da ne prièam. Valjda su je razdu¾ili, nismo jo¹ legalizovali silovanje... :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Conti-Moto

Novo !!!
Conti ROAD !!

Darko

fala vi lepo na gostoprimstvu , na pljeske , na divnom danu , na smehu ...

moramo ovo malo cesce ...

i da, docek je bio fenomenalan - LEB I SOL ... ali bukvalno

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Darko

snimi lanac ... hi h hi hi .. kole , king of the chains

Biker-Boy

A sto su ova dvojica careva u civilu? gde su vam bre motori, kacige, jaknice, rukavice...    ;D
E stvarno je bio do jaja dan za zimsku voznjicu, cak ni ja nisam odoleo da isteram masinu na sunce da protegne gume malo :)
I feel the need..... the need for speed !!!

VR 46

A ceo dan besnim u sebi sto ne podje sa vama  [facepalm] Vidim bilo vam losee  ;D [thumb_up]
Twist of wrist!

Mik

Citat: Ho¹tapler poslato 07 Februar, 2016, 22:26
...saznali smo da postoje i Milfaèe od 22. godine... lebac ti ra¾ani poljubim... ;)
Prelep dan i dru¾enje :)

Ajde kamo slike!
(Nemoj samo da je lebac obljubljeni razani na slici!  :))

Bori¹a


Slaninar

Citat: Biker-Boy poslato 07 Februar, 2016, 23:11
A sto su ova dvojica careva u civilu? gde su vam bre motori, kacige, jaknice, rukavice...    ;D
E stvarno je bio do jaja dan za zimsku voznjicu, cak ni ja nisam odoleo da isteram masinu na sunce da protegne gume malo :)

Pusti, i ovako, na biciklima smo ih èekali po pola sata.  :P

Posle se neki vadili, kao kliza lamela ovo-ono... :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Darko

Jok bre... Da smo pratili kostu , stigli bi do Novog Sada za 20min ... Nego Djoletov motor baguje , prvo na 80 km/h na auto putu , a posle i na 207 km/h na pravcu kod Indjije... I jebi ga...Kole se samo vadio na lamele na Fruskoj , zato sto nume da vozi po krivinama...

A snajka je razduzena , tamo gde je i zaduzena... Uzni i vrati di si uzo ....sreca nije je cekao muz ;)

Hahahahahahahahha

Hohštapler

Boki se ne javlja... jo¹ uvek je u gara¾i, pere lanac i exup... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Citat: Mik poslato 08 Februar, 2016, 00:18
Ajde kamo slike!
(Nemoj samo da je lebac obljubljeni razani na slici!  :))

...dolaze oni, kolega Masni i ja ih doèekujemo po tradicionalnom starom srpskom obièaju sa pogaèom i solju (ne, ne ¹alim se), i meðu dobro poznatim ljudima se nalazi i neko ¾ensko èeljade (reko neèija drugarica)...
Ka¾u, ona je iz NSa, reko to obja¹njava za¹to nema kacigu veæ kapuljaèu na glavi.
Ispostavlja se potom da su "koleginicu" maznuli na Fru¹koj Gori a da je ona pobegla od mu¾a koji je zlostavlja, da ima dete od 5 meseci, da ima 22 godine... (ako nekog interesuje, mu¾ ima 40)...
I tako kreæe njena tu¾na prièa koja nam se posrala na moral i op¹te odu¹evljene lepog dana :P
Detalje ni ne umem da preprièam! :D
Niko nije smeo da je slika, al je Kole tra¾io liènu kartu u inspekciju. (ne, ne ¹alim se ni za ovo) ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Ja sam hteo Kostu odmah da o¾enim.

Ona mlada, lepa, dete veæ napravljeno, nema da se muèi, znoji.
Kosta useljiv, u voznom stanju i, ¹to je po nju najlep¹e, koliko god bio te¾ak, neæe jo¹ dugo.  :P

Smeje se mukica, rek'o "ozbiljno ti govorim!"  :)
Posle sat  vremena s nama je garant pomislila "Vraæajte me kod mu¾a ¹to me tuèe, sve je bolje od ovoga!"  :D
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen