Glavni meni

osigurac prodajem

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 06 Februar, 2016, 20:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

5A osigurac original nemacki prodajem
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

broj telefona?

ЯЭВОЛУТИОН

tri dvojcice tri trojcice.....odjebi u skokovima...ne prodavam jer hoce vec jer mi se smucilo sto oglasa od nekih pojedinaca....nak otvori rubriku  prodavnica kod mirzana pa nek trguje....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

jel bosch-ov? imas li vise ili da se javim na svaki oglas?? ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

idanijel

Kolka ti je zadnja cena ? imas pp  [callme]  :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: metarex poslato 06 Februar, 2016, 20:52
jel bosch-ov? imas li vise ili da se javim na svaki oglas?? ;D ;D ;D ;D ;D ;D

na svaki posebno...pa nisam dzabe kacio....pise bosch al pise i mile....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Al ti je oglas u p.m.  Daj malo vise informacija, nov ili polovan? Sa koga auta je skinut ako je polovan. Slike? Koja je cena i jel fixna i jel moze neka zamena?

ЯЭВОЛУТИОН

oglas je pro forme...da nervira....kad moze mirzaan mogu i ja....sutra ostatak osiguraca.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

A mi mislili ti ozbiljan

Ostoja

E zajeb'o si se, ti ne mozes da me iznerviras, ali njegovi oglasi... Da li je on ikad postavio bilo kakav post a da da to nije bio oglas?
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

srbac


mkt

hahahaha sta je bre ovo

juga

Evo i ja prodajem 2 kom , lepi roze!

ЯЭВОЛУТИОН

alo jugo....odskoci iz moje teme...otvaraj svoj oglas sa osiguracima.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac

СТАВИ СЛИКЕ ДА ВИДИМО ТОГ КИНЕЗА