Glavni meni

Honda CBR 900RR

Započeo Mad Max, 16 Oktobar, 2010, 20:17

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Toma RR

Branko motor ti je prelep :)  [srce]


djolevidak

Evo moje hondice :) 1999god  sc 33

mitke1991

Ja nigde ne mogu da nadjem onu plastiku napred sto pokriva osigurace. Pomazite. :(

mitke1991

Zaboravio sam da napomenem da sam farove prepravio zato sto mi ovako lepse izgleda. :) Da ne pomisli neko da ovo nije 900rr. :D

nano


AndreyRR

pa to je na poklon,da je nemam pa da je i kupim  ;D ;D

gojko

Citat: mitke1991 poslato 29 Februar, 2012, 04:15
Ja nigde ne mogu da nadjem onu plastiku napred sto pokriva osigurace. Pomazite. :(
Aj slikaj malo lep¹e tu prednju masku da vidim kako si je uradio.. Na prvi pogled izgleda lepo.

mitke1991

Slikacu je danas opet. Ovo je slika pre sklapanja...

djolevidak

svidja mi se kako si prepravio :)

mitke1991

Nisam ja,majstor. :) Ali ono,nije lose.

frostysrb

Legendaran motor, drugar je posle 4 godine prodao svoju, sc28, 1994 godiste, bila je u full stanju, on je decko bolestan sto se tice estetike i mehanike... Vozio sam skoro nove motore i mogu vam reci da je ovaj isto tako stimao, sve je bilo na svom mest... Inace primerak je imaso na stu preko 70000, kod njega za te dve godine nije imao nikakve pehove niti ludanja, samo menjao ulje, plocice i sipao gorivo :)
Only bikers understand why dogs throw his head out the window ;)

ness

ako nekom nesto treba od delova nek se javi 062307456

nebojsa yzf

dobar bajk,samo jos malo snage da ima jace,ima jedna ocuvana 919 sc33 mesto pored mene vozi jedan matori mnogo dobro ocuvano...znali ko koliko ovaj motor ide realne brzine dali je neko merio posto na satu svaka ide 285