Glavni meni

Honda CBR 900RR

Započeo Mad Max, 16 Oktobar, 2010, 20:17

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Mad Max

900RR 95god  obnovljena komplet, koristim je za ulicu. Zadovoljan sam prilicno, pogotov ovde gde ja zivim nema neravnina klizavog asvalta...... Tako da se dobro razumemo. Mislim da sto se tice plastike sve do 2003 god moze vozit na ulici, a od 04 pa dalje nije za taj fazon, samo pista.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Stevan

Ujak ima istu, 94god... Motor legenda...

zodiac

Prijatelj je zao drug

Dzonsi

Super motor i ja isti vozim  [thumb_up]
Burn the rubber not your soul!

dul-boy

Steta samo sto ih nema vise u dobrom stanju...Prosle godine sam jurio da kupim jednu,isao sam na najskuplje oglase gde su govorili da je besprekorna i nenadjoh ni jednu dobru...JBG.

Mad Max

vrlo tesko, jedini nacin je da sam covek je sredi, ja sam u dilemi da uzmem repsol plastike kineske, ali 500eur izlaze tako da ne znam kolika je to matematika.
Brzi od smrti, Jaci od bola

zodiac

Prijatelj je zao drug

cone

znam lika iz bg-a koji je ima, ide perverzija.. mnogo jak motor..

Mad Max

#8


[attachment deleted by admin]
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

zimska voznja, ali bez lanaca
Brzi od smrti, Jaci od bola

MIKA ARHANGEL

Nasao sam za vozaca opremu


Uploaded with ImageShack.us
Jos da nadjem za motor ito je to

Mad Max

Brzi od smrti, Jaci od bola

Stevan

Nemam solo sliku CBR-ke, ali ujak bi je menjao za nesto tipa TA, ST, AT... Mozda i za neki 600f... Pa ako je neko mozda zainteresovan... Ni ne trudi se da nadje kupca/zamenu, ali bi da nesto naleti... Ako je neko zainteresovan mogu da napravim raport detaljni sa slikama lepim... :D

WOLVERINE

koje je god,, koliko para?

Stevan

1993 godiste, presla 42-3 000km... Redovno je servisirana i odrzavana... Na ime ujaka, ali nije registrovana... Samo jednom registrovao, da bude na njega i nikad vise... :D Kod njega je 2 ili 3 godine, pre njega bila kod jednog prijatelja koji ju je uvezao... Cena je 2200...

gojko

Ja sam je uvezao :)
Motor je odlican, stavio sam mu nov regler i akomulator pre 3 godine i uradio veliki servis kada je stigao iz Swiss..
Vozio ga je moj kum Pavlaka..
Jedino je malo tresao na koèenju, ali nista sto se neda resiti .

gojko

Evo i jedna slicica..
ps. ja sam sa 919rr  ;D


gojko

pre 919 (sa kojom sam presao 30.000km) sam posedovao SC28 sa kojom sam presao oko 50.000km bez ikakvog kvara.
Moram naglasiti da je model SC33 (98-99) mnogo podvozniji od njegovih predhodnika ali i takode neudobniji za suvozaca mnogo.
Bela je bila moja i imala je gomilu opreme, a crna od druga Vlade..

djolevidak

Dobar motor nema sta i sto je najvaznije ima rasporedjenu snagu pogotovo sc 28 i 33 je dosta slicna sto se tice rasporedjene snage ii je malo jaca ;)

Branko

#19
cena sada 2000 e.