Glavni meni

Bugarski paso¹/lièna karta

Započeo vlada_dee, 30 Januar, 2016, 14:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

vlada_dee

Milion informacija naravno razlicitih... Te 650e posredniku, te fiktivna firma u mirovanju 10 godina, te licna karta, te mozes da vozis vozila iz EU, trt mrt ali nista konkretno, a poznanik dobio sve to ali ne mogu da ga navatam da podeli detalje.

Zna li neko preciznu proceduru za dobijanje bugarskog pasosa i licne karte? Beneficije i problemi?

Conti-Moto

Mislim da ti je najjednostavnije da nahvatas tog tvog poznanika pa da ga pitas.
Novo !!!
Conti ROAD !!

Gavrolini

Ovo je sjajno mesto za takvo pitanje ili jos bolje okaci to isto na svoj fb.

SSZGO

ako ulozis 100000 eura u njihovu zemlju verovatno mozes da dobijes pasos li makar boravisnu dozvolu

za 650e dobijes Q
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

dzudi

da ima 100000e boleo bi ga qrac za Bugarski pasos

Conti-Moto

A sta da radi sa 100.000 eura ? Mislis da je to neka lova za boljenje qrca ?
Novo !!!
Conti ROAD !!

Conti-Moto

Citat: Gavrolini poslato 30 Januar, 2016, 15:12
Ovo je sjajno mesto za takvo pitanje ili jos bolje okaci to isto na svoj fb.

Najvidljivije je ako da oglas u dnevnu stampu ...
Novo !!!
Conti ROAD !!

SSZGO

mozes da kupis fejk dokumenta, vidjao sam da se prodaju u raznim cenama, od 200 do 10000 eura, e sad, sta tacno dobijas za koju cenu, nisam siguran

imas na dark webu da nadjes britanski pasos za 2000 eur recimo, ali. placa se bitcoinom a isporuka postom. tako da ko zna dal ces ista dobiti i kakvog je kvaliteta

ja da odlucim da kupim, isao bih na uzivo kesh u ruke dokumenta na sunce, odes do zemlje gde ih prave i pogledas i pokupis
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ts.marko

Rade se Bugarski, ali koliko sam èuo, èeka se oko godinu dana

UFF

mislim da covek hoce legalna dokumeta
verovatno da izbegne carinu i visoku registraciju na dobar jaci auto koji zeli da kupi u eu i vozi kod nas
ja cuo da je cifra oko 1500e ali to je sve rekla kazala
i sta fali sto je javna tema da nece neko da najebe mozda zbog toga?

moze bilo ko da napise bilo sta i ko kaze da je istina, lupa covek gluposti, zajebava se, mogu da ga povuku samo

zorebre

Evo kolega,ja imam BG drzavljanstvo i dokumenta vec 20tak godina,pa ako te interesuje procedura za dobijanje drzavljanstva mogu te uputiti u proceduru,a za drugi nacin nisam kompetentan.

balcan girl

ha, nisam ni znala da imamo nekog iz makedonije :D :D :D :D pa poz za makedonijuuuu :D a odakle si? imam jako dobre prijatelje u makedoniji :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

SSZGO

Citat: zorebre poslato 30 Januar, 2016, 20:29
Evo kolega,ja imam BG drzavljanstvo i dokumenta vec 20tak godina,pa ako te interesuje procedura za dobijanje drzavljanstva mogu te uputiti u proceduru,a za drugi nacin nisam kompetentan.

napisi brate i ostale zanima
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

eclipse4

Citat: vlada_dee poslato 30 Januar, 2016, 14:41
Milion informacija naravno razlicitih... Te 650e posredniku, te fiktivna firma u mirovanju 10 godina, te licna karta, te mozes da vozis vozila iz EU, trt mrt ali nista konkretno, a poznanik dobio sve to ali ne mogu da ga navatam da podeli detalje.

Zna li neko preciznu proceduru za dobijanje bugarskog pasosa i licne karte? Beneficije i problemi?

bolje da si otisao u policiju da pitas,dobio bi tacne informacije iz prve ruke :)

Gavrolini

Citat: UFF poslato 30 Januar, 2016, 19:33
mislim da covek hoce legalna dokumeta
verovatno da izbegne carinu i visoku registraciju na dobar jaci auto koji zeli da kupi u eu i vozi kod nas
ja cuo da je cifra oko 1500e ali to je sve rekla kazala
i sta fali sto je javna tema da nece neko da najebe mozda zbog toga?

moze bilo ko da napise bilo sta i ko kaze da je istina, lupa covek gluposti, zajebava se, mogu da ga povuku samo
Opste poznato je da ako das 650e posredniku jedan od legalnih nacina da dobijes papire neke zemlje. Pa za te pare nw moze ni Srpski pasos sem ako nisi arapin ili Stiven Sigal

vlada_dee

Da li bih trazio fejk pasos na forumu?! Cuo sam pricu na vise strana, mislio da ovde neko zna nesto. Ne dobijaju se bugarski papiri, drzavljanstvo, sta znam, vec kao sto je uff rekao - mogucnost da vozis eu auto itd na 10god. Mozda kao radna viza, sta znam... Sve da nece da me apse zbog lupetanja na forumu o.O

jevta

Kod nas ljudi padali sa bosanskim papirima na foru.
Kad si do¹ao iz bosne.
Pre 5 dana .
Daj prijavu boravi¹ta.
Nemam.
Super ajd sa nama

zorebre

evo koga interesuje, procedura za dobijanje drzavljanstva,pa onda dokumenti,traje otprilike godinu i ne kosta vise od 100tinak ojra,takse i ostala zajebancija. Ne racunajuci troskove putovanja,a mora dase ode u Sofiju,bar tri puta.Ima ljudi koji posreduju,i to kosta,par stotina ojra,ne znam.Ja kad sam vadio to nije bilo aktuelno sve sam sam odradio za par meseci,a nagovori me prijatelj,kao uzmi dok daju,a nama trebale jos vize i sve drugo. Sad mi je sve na bg table sem skutera. Ako vas zanima,evo,za moj i sinov motor,platim osiguranje i tehnicki,za 6 meseci-manje nego sto bi ovde za jedan motor dao,i to bez zel kartona,koji tamo kosta 2eur,za papir. Ili recimo za auto,grand vitara -130ks,troskovi su oko 200 eur,ukupno. Ako nisu povecavali nesto poreze u medjuvremenu. Uvoz iz EU,krajne jednostavno,za dan zavrsis i teras,nema carine samo jednokratna eko taksa,bila 40 eur,sad nzn? Nema ogranicenja tipa godine,euro-ovo -ono,ali ima porez na vozila godisnji manji za do 100 konja,i veci preko sto. Mislim da je veci bio za lani,60 eur,nisam siguran. Varijante sa firmama za papire su zavrsile,sada mora da se placa ono kako se kaze "doprinesi" na srpski? Pa kad vidis izadje vece DADO, nego UZEDO.   NE znam sta bi vam jos koristilo,ako sta ima slobodno pitajte,duga je zima.

zorebre

Da,zaboravih,motori i auta su jeftiniji nego bilo gde u evropi,toliko su navukli da je strava.Cak imam prijatelja koji iz BG tera auta gore i prodaje...

El Jefe

И како ти је сад као Бугару?
Друштво за заштиту од животиња