Glavni meni

Suzuki DRZ 400

Započeo Nika, 29 Januar, 2016, 23:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Aleks Cross

Citat: Bojan poslato 30 Januar, 2016, 22:04
Mi ocekujemo predgovor a ne strip sa jednom slikom

Budi srecan da sam i tu sliku nasao i nesto napisao. Posto citam da je tvoj trosio i do 10 litara trebao bi Ti da malo vise  pises jer ja vozim motore tek godinu dve. Ja sam mlad decko, klinac pa sam iz tog razloga napisao ROMAN.
Prva ljubav jebiga. Inace trnutno idem peske ili tranvaj, bus i slicno.

Gavrolini

Drz trosio 10l? Pa exc300 2t ne trosi toliko ili 450 4t. Koliko sam upoznat potrosnja drz se vrti oko 5l

Taraba

Trosi 10 ako mu curi na slavinu.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Aleks Cross poslato 31 Januar, 2016, 03:36
Citat: Bojan poslato 30 Januar, 2016, 22:04
Mi ocekujemo predgovor a ne strip sa jednom slikom

Budi srecan da sam i tu sliku nasao i nesto napisao. Posto citam da je tvoj trosio i do 10 litara trebao bi Ti da malo vise  pises jer ja vozim motore tek godinu dve. Ja sam mlad decko, klinac pa sam iz tog razloga napisao ROMAN.
Prva ljubav jebiga. Inace trnutno idem peske ili tranvaj, bus i slicno.

e jesi nadrkani starac.....trosi 10 kad zaglavis u banatsko blato...provereno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Drz ne moze da trosi 10l ne znam gde da ga zaglavis jer ce pre da prsne agregat

ЯЭВОЛУТИОН

nece...probao....sisao niz neki naspi u njivu i onda uz nasip do puta...nikad kraja a motor upao u glib....ja na njemu ili pored njega...njemu svejedno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bojan

Citat: Aleks Cross poslato 31 Januar, 2016, 03:36
Citat: Bojan poslato 30 Januar, 2016, 22:04
Mi ocekujemo predgovor a ne strip sa jednom slikom

Budi srecan da sam i tu sliku nasao i nesto napisao. Posto citam da je tvoj trosio i do 10 litara trebao bi Ti da malo vise  pises jer ja vozim motore tek godinu dve. Ja sam mlad decko, klinac pa sam iz tog razloga napisao ROMAN.
Prva ljubav jebiga. Inace trnutno idem peske ili tranvaj, bus i slicno.
Mladi decko, pa ti sam rece da mozes da napises roman o tom motoru, pa mi cekamo makar predgovor.

Kod mene ni jedan motor nije trosio ispod 6.5 osim skutera.

Bojan

 [clapp]
Ja kad sam lose volje odem na par foruma gde raspravljaju o potrosnji goriva, e tu mi se odmah popravi raspolozenje -svi motori trose do 5.0l i manje  ;D

Moze li da se prijavi neko ko je bio vlasnik DRZ ?

Andreja

Jawa mi tro¹ila oko 5, uglavnom sa saputnikom. XT od 4 do 5, mo¾e i 10 ako si odmah ispod crvenog, u blatu mo¾e i vi¹e. GPZ500S oko èetiri i po, VFR 5 kada ba¹ pazim, mo¾e i 7-8 kad god hoæe¹, sve na otvorenom, po gradu nema svrhe meriti.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gavrolini

Svi ti enduro motori koji nisu nadrkani se vrte oko 5-6l. Wr malo jace. Exc i slicno jos jace. Cvaje idu oko 10. Mada ni na jednoj enduro voznji nisam merio km i servis radim na radne sate. Kod mene svaki R ne bitno kubikaza oko 10 i jace. Na eRovima je kod mene pravilo " koliko obrtaja toliko litara" tako da kad neko kaze da mu supersport trosi 6 litara odmah znam i kako vozi :)

Hohštapler

sta ti imas protiv nas kojima motori tro¹e ispod 5L ? :P
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini


ЯЭВОЛУТИОН

meni zip piaggio trosio najmanje...5 litara....sve ostalo vise....osim bmw250 iz 52....stvarno 3 litra....ali vidi uzbrdicu pre mene.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Motor mi trosi 10+, auto 9-10...nemos zaraditi za gorivo samo

ЯЭВОЛУТИОН

meni zafira na 9 kila nafte.....dosuse leti manje...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Uvek sam se divio tim ljudima sto im sve trosi 5l. Meni je samo tt600 i en500 bio oko te potrosnje sve ostalo debelo gore. Jbg sta znam, mozda ne znam da vozim.

Bojan

 [stop] Mozda ne znaju da izracunaju potrosnju  [neampojma]
I ja sam razmisljao da nemam pogresan stil voznje, mozda treba voziti taxi style sa svakim motorom. Ne preko 3000 i izbaciti u ler na svaku nizbrdicu.
Naravno da u off road niko ne meri potrosnju, poneses kantu i kad i nju potrosis jedva cekas da legnes kuci na sofu. Meni je DRZ isao do 10l po gradu Beogradu, ali sam se smeskao i po pola sata kad stanem.
Verovatno vlasnisi zavrcu ler i smesu i prebacuju brzinu cim jaja pocnu da vibriraju.
Provozah jednu devojku samo jednom na DRZ i bar 10 puta na Fazer i CBR ali ona i dalje spominje "onaj zuti sto se trese"

UFF

Citat: Gavrolini poslato 01 Februar, 2016, 00:12
Uvek sam se divio tim ljudima sto im sve trosi 5l. Meni je samo tt600 i en500 bio oko te potrosnje sve ostalo debelo gore. Jbg sta znam, mozda ne znam da vozim.

ili kupujes beznince sestake dve decenije stare od automobila a i ekvivalente kod motora matore hiljadarke sa karburatorima, da nije mozda zbog toga?

Gavrolini

Laguna dci nije sestak i ispod 7,5l po gradu nikad nije trosila,fokus oko 6 na otvorenom. Na otvorenom je laguna mogla oko 5 ako vozis do 100km/h.  Zadnjih par motora koji su mi trosili 10+ litara su k2 ,zx6r 2008, zx6rr 2004,rsv, R1 2008, cbr1100xx, streettriple i ne mogu da se setim sta sam sve vozio zadnjih godina sto moje sto tudje...od toga je samo xx mozda bio sa karburatorima jer se ne secam i nije bio moj motor pa ne znam godiste. A jbg kad nemamo svi para da vozimo motore i aute stare godinu-dve. Bar ja nemam.

UFF

emam ni ja jbg zato nemoj kupujes bmw-a iz 90ih uzmi neko malo gradsko govno 1.2 dizel i da vidis kako moze ispod 10
na moze i ispod 5 :D



e onda mozes da se divis sam sebi kako ti auto malo trosi

i ne ide