Glavni meni

MV Agusta F4

Započeo freepartyman, 23 Januar, 2016, 02:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)


Andreja

Jebeeeeem tiiiiiiiii...

BTW, ona Brutale Dragster mi je gadna, ne sviða mi se me¹avina modernih linija, ¹piceva sa ¾bièanim toèkovima  [thumb_down]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

meni se ne svidjaju ovi novi modeli...ali bi voleo jednu ovakvu

http://thekneeslider.com/images/2009/12/mv-agusta-superlight.jpg

u magni ramu, molim
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TEEfqd

#65
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Januar, 2016, 17:27
meni se ne svidjaju ovi novi modeli...ali bi voleo jednu ovakvu



u magni ramu, molim
koja dreshina lol.

generalno lep ovaj f4, far mu je dosta ruzan po meni.
znam da nije tema ali da spomenem f3, po meni lepsi-moderniji dizajn zbog izduva koji su sa strane i izgledaju
predrkano, i samim tim mu je i rep lepsi. al opet taj far je ugh

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: redshadow poslato 26 Januar, 2016, 17:33
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Januar, 2016, 17:27
meni se ne svidjaju ovi novi modeli...ali bi voleo jednu ovakvu

http://thekneeslider.com/images/2009/12/mv-agusta-superlight.jpg

u magni ramu, molim
koja dreshina lol.

generalno lep ovaj f4, far mu je dosta ruzan po meni.
znam da nije tema ali da spomenem f3, po meni lepsi-moderniji dizajn zbog izduva koji su sa strane i izgledaju
predrkano, i samim tim mu je i rep lepsi. al opet taj far je ugh

da se opkaldimo da ova nova nece imati ovu cenu za 40 godina

http://www.carandclassic.co.uk/car/C645797
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TEEfqd

#67
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Januar, 2016, 17:38
Citat: redshadow poslato 26 Januar, 2016, 17:33
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Januar, 2016, 17:27
meni se ne svidjaju ovi novi modeli...ali bi voleo jednu ovakvu



u magni ramu, molim
koja dreshina lol.

generalno lep ovaj f4, far mu je dosta ruzan po meni.
znam da nije tema ali da spomenem f3, po meni lepsi-moderniji dizajn zbog izduva koji su sa strane i izgledaju
predrkano, i samim tim mu je i rep lepsi. al opet taj far je ugh

da se opkaldimo da ova nova nece imati ovu cenu za 40 godina

http://www.carandclassic.co.uk/car/C645797

koga briga koliko kosta, opet bi pre vozio novog nego starog. novi je lepsi brzi bolji i sta god kaze ova pesma

! No longer available


kad vidim neki motor na ulici ne padne mi prvo na pamet (u jbte ovo kosta toliko i toliko)
nego mi pada na pamet adrenalin koji bi mogao da dozivim sa njim. a kad vidim ovo sto si ti okacio
pada mi na pamet rucna kocnica iz zikine dinastije xD

ЯЭВОЛУТИОН

ali ti padne pamet da ono sto kosta verovatno i vredi....a ono sto ne kosta ne vredi sigurno....ovi novi su produkt potrosackog drustva....kratkotrajni proizvodi za konzumaciju...bez sanse da udju u istoriju sim ako nisu najbrzi i najaci.....vec se drugo mesto ne racuna....stancuju ih serijski i menjaju medele svaki cas kako bi zasitili oci kupaca....a ispod su minimalne kozmeticke promene....skidaju kilograme na ustb kvaliteta....dodaju konje na ustrb dugotrajnosti....
Ja bih pre vozio motor iz 20 ih nego najnoviji....ne zato sot vise kosta, vec zato sto ima karakter.
Ali zelja za individualnoscu izumire...svi zele biti u kalupu....nose isto odvratne patike, iste odvratne majice duginih boja....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Zelju da se pokazes kao drugaciji od ostalih ima svaki tinejzder
i kad to doba zivota prodje tako bi trebala i zelja jer je to tinejdzersko razmisljanje

imas dva oka, ruke, noge... sve ko i svi ostali, radis da bi imao za hranu i porodicu isto kao i ostali pa cemu onda potreba da se pokazes kako tvoj motor ima karakter i kako je drugaciji?

koje picke materine jbt to je za ove totalno moderne hipstere ne za normalnog coveka

jebe mi se za individualnost, to je marketing za budale da im uzmu pare, kupi lepo po sebi najkvalitetniji moguci motor koji ti odgovara (da li su performanse ili udobnost ili potrosnja i drzavanje sta god ti licno kod motora cenis) po mogucstvu za sto manje novca i onda mu zalepi custom nalepnicu i eto ti individalnosti, drugaciji si, ako je to cilj
sednes, vozis se i uzivas boli te kurac ako i ostali voze isto sto i ti, znaci da i oni uzivaju, a onaj kome je bitno da bude drugaciji nek nosi stikle i bradu - neudobno ali je drugaciji  [rofl]

cak i sto se prerada tice radio bih ih samo da bi poboljsao performanse motora tipa uzmes viljuske sa klestima i diskovima sa cbr-a pa ih stavis na horneta kog volis da vozis, ok ako ti je bas ruzan stavi mu i mono viljusku sa dukca, aguste... a ne uzmes lesinu iz proslog veka i kao nesto ga vozis ili preradis da budes drugaciji jer vozis motor sa karakterom  [rofl] jebes karakter kad je i dalje kanta od 20hp

freepartyman

Citat: redshadow poslato 26 Januar, 2016, 17:33
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Januar, 2016, 17:27
meni se ne svidjaju ovi novi modeli...ali bi voleo jednu ovakvu



u magni ramu, molim
koja dreshina lol.

generalno lep ovaj f4, far mu je dosta ruzan po meni.
znam da nije tema ali da spomenem f3, po meni lepsi-moderniji dizajn zbog izduva koji su sa strane i izgledaju
predrkano, i samim tim mu je i rep lepsi. al opet taj far je ugh
Meni je drkanje far na F4,a i jos ima fenomenalno led osvetljenje. Lep je F3,i vidim da  ga bas hvale kako ide po testovima. Jedini konkurent mu je daytona koja je ruznija. A i cena mu je povoljna,zato ih i ima dosta po Evropi sada. Jedino sto je pravljen za ljude manje od 180cm,i izgleda kao 250cc.Evo kako izgleda vozac od 180cm na F3..
http://s23.postimg.org/65e1wt463/IMG_3377_1.jpg

I became a beast to rid myself the pain of being a man

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 26 Januar, 2016, 19:35
Zelju da se pokazes kao drugaciji od ostalih ima svaki tinejzder
i kad to doba zivota prodje tako bi trebala i zelja jer je to tinejdzersko razmisljanje

imas dva oka, ruke, noge... sve ko i svi ostali, radis da bi imao za hranu i porodicu isto kao i ostali pa cemu onda potreba da se pokazes kako tvoj motor ima karakter i kako je drugaciji?

koje picke materine jbt to je za ove totalno moderne hipstere ne za normalnog coveka

jebe mi se za individualnost, to je marketing za budale da im uzmu pare, kupi lepo po sebi najkvalitetniji moguci motor koji ti odgovara (da li su performanse ili udobnost ili potrosnja i drzavanje sta god ti licno kod motora cenis) po mogucstvu za sto manje novca i onda mu zalepi custom nalepnicu i eto ti individalnosti, drugaciji si, ako je to cilj
sednes, vozis se i uzivas boli te kurac ako i ostali voze isto sto i ti, znaci da i oni uzivaju, a onaj kome je bitno da bude drugaciji nek nosi stikle i bradu - neudobno ali je drugaciji  [rofl]

cak i sto se prerada tice radio bih ih samo da bi poboljsao performanse motora tipa uzmes viljuske sa klestima i diskovima sa cbr-a pa ih stavis na horneta kog volis da vozis, ok ako ti je bas ruzan stavi mu i mono viljusku sa dukca, aguste... a ne uzmes lesinu iz proslog veka i kao nesto ga vozis ili preradis da budes drugaciji jer vozis motor sa karakterom  [rofl] jebes karakter kad je i dalje kanta od 20hp
upravo mladjani retardirani mozgovi zele da imaju najnoviji telefon, nike patike, ...kraja nema....i svi zele isto....kad malo porastu zele najnovija kola i najnoviji motor samo da bi dokazali da imaju...ne mozga, vec para....cak i ako nemaju pare onda ce kupiti najbolje godiste motora iako je lesh ili divljak...ili poludivljak.....
kad ljudi napune dovoljno godina (individualno) zele da pokazu kao nije sve u najnovijim stvarima pa se koncentrisu na kvalitet....karakter proizvoda....
Da li treba da te podsecam kako si do pre par godina kenjao po kucama i govorio kako su stanovi zakon...koji ce ti kurac trava da kosis i da se drkas oko ograde....promenila maca pesmu...sad je kuca do jaja.....polako....bio ja u tvojim godinama ti jos u mojim nisi....prodavao ja stari motor da kupin najnoviji....najbrzi, najveci....prioriteti su sad drugi, ali mi se vizura promenila....ja sam oduvek voleo stare motore...sad samo mrzim ove nove...to je upgrade od pre koju godinu.
Nemam ja nista protiv dizajna i performansi.....samo da ne lici jedan na drugi i da nije h2r...to vec nemogu da podnesem
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jovan D


freepartyman

#73
 Da se razumemo ne volim ja F4 jer je skup,vec zato sto cenim dizajn i kada se neko posveti detaljima kad je izrada motora u pitanju. Naprimer uvek bih pre vozio R1 iz 2007me godine nego najnoviji jer mi se novi ne svidja. A nemojmo o H2R-u u temi o Agusti,nema smisla  ;D ;D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

®or¾ GTI

Slazem se sa revolucijom, danas ljudi èesto nemaju sliku o pravim vrednostima jer je hiper produkcija svega i svacega, roditelji bez vremena za decu, za usmeravanje a i za slusanje dece nego ih drustvo oblikuje.  Da zaustavis vecinu i pitas ih koja im se stvar svidja a da je nemaju vecina bi verovatno reklapa ova nanajnovija:-).
Pre je bilo mnogo vi¹e duse u svemu pa i motorima danas retko, ali i ljudi su takvi a za takve i motori:-)

®or¾ GTI

Inace avgusta pored dukca ljubav vekika:-)

®or¾ GTI

Jos andjelina kad je provozala avgustu f4 u gone on 60 sec ja tad 13 jedva automatika da sam vozio:-)

bobangsxr

Kakva avgusta  [neampojma]  ;D

Hattrick

Pa motor koji se vozi izmedju 31. jula i 1. septembra.  :)

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man