Glavni meni

MV Agusta F4

Započeo freepartyman, 23 Januar, 2016, 02:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jovan D

Citat: freepartyman poslato 31 Januar, 2016, 19:01
! No longer available

Sviða mi se izgled ma¹ine, ima tu Ferrari crvenu deklu ventila i sva puca od snage...

freepartyman

#141
Citat: hurricane poslato 05 Februar, 2016, 10:15
..koliko novaca?
11900 eura :D

Opis ;D
I sell unique MV Agusta F4 Corsa Corta in mint condition. Motorcycle has stood for a long time in the guest rooms . Everything like new ... very little kilometers.
Lots of accessories .... Carbon , Bi-Xenon headlights , steering damper , Alcantara seats , clear tail lights, indicators in the tail , etc.

Bike was registered in 2010 for few days and then again from 10.2011 .
Motorcycle as NEW !!!
I became a beast to rid myself the pain of being a man

freepartyman

#142
Citat: Ho¹tapler poslato 05 Februar, 2016, 10:50
Matori, kupi¹ motor, dobije¹ novèanik, putnu torbu, tabakeru, zlatni zub, prsten s grbom... idi u kurac... ;D
Znaju kako da coveka ucine da se oseca  posebno  [kralj]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man


freepartyman

#146
I became a beast to rid myself the pain of being a man

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man


freepartyman

Nov oglas. Nije RR nego jedno R samo ali dobro lep je motor, a i cena je povoljna ako je u dobrom stanju. Ovaj kosta kao i R1 tog godista. Samo me nervira kad ne stave opis.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hurricane


Gavrolini

Jos  kad bi bio neki od ona druga tri bolja japanca ,izbor bi bio i laksi :)

freepartyman

Suza i kawa bi bile jos smesnije od honde jer imaju losiju zavrsnu obradu.  Novi gsxr treba voziti samo po mrklom mraku koliko je ruzan.. R1 je vec druga prica, i otisla je daleko po pitanju dizajna od ostalih japanaca.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

VR 46

A problemi sa novom R1? Cuo sam da imaju probleme sa menjacem?
Twist of wrist!

Hohštapler

ja sam èuo da je Majkl Dunlop rekao da je sranje i 3 dana pre poèetka trka na TT raskinuo ugovor sa yamahom... znaèi ako nije dobra za njega nije ni za mene!  ;) ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

freepartyman

Citat: VR 46 poslato 12 Februar, 2016, 21:34
A problemi sa novom R1? Cuo sam da imaju probleme sa menjacem?
Komentarisem izgled i dizajn a ne tehnikalije :D 
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Gavrolini

Ako vec juris estetiku a ostalo te ne interesuje sto ne vidis da uzmes beneli tornado. Neopevani krs ali po meni spada u top tri po lepoti supersport motora.

UFF

taj beneli ogavan, ona kava h2o ili kako se vec zove kanta je lepsa od njega (iako je ruzna)
i uvek bi pre uzeo japanca nego f4 ako ja moram da ga odrzavam (moze se reci da pricam iz iskustva)
pa makar to bio i kantasaki

freepartyman

#158
Citat: Gavrolini poslato 12 Februar, 2016, 23:45
Ako vec juris estetiku a ostalo te ne interesuje sto ne vidis da uzmes beneli tornado. Neopevani krs ali po meni spada u top tri po lepoti supersport motora.
Ko kaze da me ne interesuje, samo kazem da sam u postu iznad komentarisao dizajn,posvecenost detaljima i zavrsnoj obradi. Tu su italijani bez premca, ali to ne znaci da su automatski krsevi koji se kvare. Kod Japanaca  je Jamaha numero uno,uvek napravi prelep motor sa najagresivnijom notom u dizajnu,prati je honda koja fura malo civilizovaniji look, pa zatim suzuki i kawa. Ja posvecenost detaljima pre svega cenim a i volim da vidim na motoru. A to koji ide brze na pravcu me ne interesuje jer ionako retko ko zna da iskoristi maksimum iz tih motora na ulici ili putu. A da svi idu dobro idu tu nema price,ako se lepo i redovno odrzavaju svi ce da sluze, i sta nam na kraju ostaje,nista drugo nego dizajn koji na kraju ispadne jedna od najbitnijih stavki .
Inace Beneli je malo manje lep od H2R-a  ;D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

freepartyman

#159
Pojavio se ovaj na oglasu . Jel poznat nekome vlasnik?
http://www.polovniautomobili.com/motori/7724557/mv-agusta-f4-1078-rr-312
I became a beast to rid myself the pain of being a man