Glavni meni

Aprilia SR 50 nece uzbrdo

Započeo vlada989, 21 Januar, 2016, 17:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

vlada989

@*zeka* Hvala ti puno.
Javljam ti se sutra.Poslacu ti privatnu poruku sta sam uradio pa da se dogovorimo.

bokilic

Pa imas pecu iz jagodine,a na kraj krajeva,idi u bilo koju prodavnicu auto delova i trazi da ti naruèe adapter i 100militra teène kompresije,
Tu je peca,èas ti sipa,.to 6 min posla
brmmmm

goranvojska

Citat: bokilic poslato 21 Januar, 2016, 19:48
Pa imas pecu iz jagodine,a na kraj krajeva,idi u bilo koju prodavnicu auto delova i trazi da ti naruèe adapter i 100militra teène kompresije,
Tu je peca,èas ti sipa,.to 6 min posla

ako donese gajbu piva moze i brze.ja dolazim kod pece da mu pomognem.tesko jbg.

*zeka*

Citat: vlada989 poslato 21 Januar, 2016, 19:46
@*zeka* Hvala ti puno.
Javljam ti se sutra.Poslacu ti privatnu poruku sta sam uradio pa da se dogovorimo.
Nemoj na privatne poruke da mi saljes posto su biti sutra na telefonu a PP ne mogu da vidim na Tapatalku, napisi ovde u temi sta si uradio.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Conti-Moto poslato 21 Januar, 2016, 17:44
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Januar, 2016, 17:41
Mozda mu se i udica ispravila pa nece da uhvati uzbrdo.....

Imao si skoro ovakav slucaj ?
to je ona zicica u obliku udice, kad se ispravi pravi problem oko soma obrtaja....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

penzos

Ma imam ja oko pola litre kompresije (ostalo mi od honde). Mislim da mo¾e 4t i u 2t ma¹inu  [neampojma] samo adapter dali se hvata?
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Hattrick

Ovaj je za KTM, ne znam kakav je za kineza.



ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Hattrick poslato 21 Januar, 2016, 20:25
Ovaj je za KTM, ne znam kakav je za kineza.



ovo je lc4 ...ne radi na 690  i 950,990 i noviji....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

penzos

ovakav, imao ga je neko. inaèe sada gledam na boci, ova kompresija mo¾e i u 2t i u 4t ma¹inu, pa ako treba....


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

PECA BMW

Ma mogu ja da mu sredim ali sad nisam u JA , da saceka koji dan da malo popusti led i taman ja stignem pa kod mene u garage da to odradimo ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Havarisan

Citat: penzos poslato 21 Januar, 2016, 20:30
ovakav, imao ga je neko. inaèe sada gledam na boci, ova kompresija mo¾e i u 2t i u 4t ma¹inu, pa ako treba....



To je moj adapter ali ne znam kod koga je ostao.

Glava Dole

Ali ljudi to je samo adapter, opet mu treba ono na sta se on srafi... adapter ide po motoru a aparatura je univerzalna, ovo se usrafi na motor, pa ono drugo na adapter i onda puni

Havarisan

Kad se kompresija dolivala sa ovim adapterom jos si bio mali!

Glava Dole

Nmp nisam majstor al sam gledao kako je kod mene radio, on je imao i jos nesto posle ovoga al vrv da moze i samo tako, nzm, vi ste iskusniji

Glava Dole

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Januar, 2016, 20:00
Citat: Conti-Moto poslato 21 Januar, 2016, 17:44
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Januar, 2016, 17:41
Mozda mu se i udica ispravila pa nece da uhvati uzbrdo.....

Imao si skoro ovakav slucaj ?
to je ona zicica u obliku udice, kad se ispravi pravi problem oko soma obrtaja....

Strucno se zove J opruga ;)

Gavrolini

Sad sam bio na omw pumpi imaju na akciji kompresiju u pakovanjima od pola litre. Ako imas u blizini idi i pogledaj, cuo sam da je dobra.

Gašpar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Januar, 2016, 17:17
Nisam vise siguran dali T&G Kompreshn jos uvek uvozi tecnu kompresiju....ali mislim da Bokilic ima jos na zalohama....ima i adapter za sipanje koliko se secam.....

Radimo, ali ispod ¾ita, ubi nas Vuèiæ sa da¾binama.
Ka¾i mi, da li ti odgovara za vikend da otera¹ kod mog prodavca? Javiæu mu, a tebi æu dati taènu adresu. Ne plaæa¹ ni¹ta naravno, to je 5 minuta posla i za foruma¹e je uvek gratis ;)

chengelle

Citat: vlada989 poslato 21 Januar, 2016, 19:32
Ma nije problem ni meni da odem do njega,ako je tu do 50km, Kragujevac,Svilajnac,Rekovac....Samo neka se javi :)
Ja sam u Jagodini,kod hale sportova imam garazu, kada sam sredjivao moj zx9r dolivao sam kompresiju i ostalo mi je 250g...sad sam gledao na internet za tvoj motoric ide 180grama... samo da najemo adapter i dolicemo ne kosta te nista.
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

UFF

eto sta su ti pravi motomanijaci

uvek spremni da pomognu kolegi bajkeru

vlada989

Evo @*zeka* se ponudio da mi posalje.....meni je skuter parkiran na onaj stari put prema Trnavi,donji put ili kako ga vec zovu....uostalom nacicemo se vec nekako,objasnis mi gde si tacno i dogovorimo se ;)