Glavni meni

Clutch and brake garage

Započeo clutch&brake, 03 Januar, 2016, 23:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: Ga¹par poslato 04 Januar, 2016, 10:51
Ladno neki nazovi korisnici foruma Njanji delili minuse za ovu vrhunsku prièu. Auuuuu  [thumb_down]

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Brate Njanjo samo peglaj!!!

ps.
drago mi je da si se vratio  ;)

pss.
Okaèi i majice i reci kolko para, oæu da naruèim da nosam i reklamiram  [thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

Citat: Ho¹tapler poslato 04 Januar, 2016, 12:18
Okaèi i majice i reci kolko para, oæu da naruèim da nosam i reklamiram  [thumb_up]

Citat: Ga¹par poslato 03 Januar, 2016, 23:45
odmah da ti ka¾em - NE MO®E  8)

[prebicute]

makinjo

Bravo Njanjo :D
Svaka cast . I mene zanima ovo za drveni pod :) ?
Sto se tice minusa .
Pa svako ima pravo da bude ljubomoran ili da mu se ne svidja  pa da lupi isti :(

Gavrolini

Mozes da budes ljubomoran ali za ovako nesto ako das minus to ne znaci da si ljubomoran vec govno kompleksasko

Bori¹a

Citat: makinjo poslato 04 Januar, 2016, 14:04
I mene zanima ovo za drveni pod :) ?

i meni se bas svidja, kad se izlize malo bice ono pravo rustik, bas je do jaja [yahoo]

OKi

Pratio sam na FB, ali mi je drago sto je tema sada ovde i sto si se vratio .  [thumb_up] [clapp] [clapp]

Gašpar

Citat: Gavrolini poslato 04 Januar, 2016, 00:57
A od cega ti zivis sinko? Ono kao jel radis nesto ozbiljno u svom zivotu ili samo cackas te motore? :)

Pa tu malo neku drogu valja  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ga¹par poslato 04 Januar, 2016, 14:47
Citat: Gavrolini poslato 04 Januar, 2016, 00:57
A od cega ti zivis sinko? Ono kao jel radis nesto ozbiljno u svom zivotu ili samo cackas te motore? :)

Pa tu malo neku drogu valja  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Realno...\\\\njanju izdrzava burazer koji se bavi proizvodnjom namestaja....hoklica i stolica...imate prezentaciju na netu

http://www.designed.rs/news/hoklicastolica

a pri tome kao priznati dizajner pomaze njanji kod dizajna motora....inace je on i dizajnirao veci deo cx-a...njanja je to malo posle doradio....zato brata zovem pol senior a njanju pol junior...samo da se zna...njanja je entuzijasta koji voli ali nazalost ne zna...ima jos mnogo da uci :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

Citat: Slaninar poslato 04 Januar, 2016, 08:29
Super su slike. Pratim. I efekti su dobri. I da - hipsteri su definitivno ciljna kategorija... ili hipsterke.  :)


Ideja, ako nisi veæ uradio: na srpskom i engleskom napravi¹ opise ¹ta si sve radio na motoru, sa sve slikama. Ceo proces. Raèunam da æe ljudi lak¹e dati pare (ako radi¹ za prodaju) kad znaju ¹ta je sve od truda i delova ulo¾eno.
malo je slika bez celavog :)

Gašpar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Januar, 2016, 14:55
Citat: Ga¹par poslato 04 Januar, 2016, 14:47
Citat: Gavrolini poslato 04 Januar, 2016, 00:57
A od cega ti zivis sinko? Ono kao jel radis nesto ozbiljno u svom zivotu ili samo cackas te motore? :)

Pa tu malo neku drogu valja  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Realno...\\\\njanju izdrzava burazer koji se bavi proizvodnjom namestaja....hoklica i stolica...imate prezentaciju na netu

http://www.designed.rs/news/hoklicastolica

a pri tome kao priznati dizajner pomaze njanji kod dizajna motora....inace je on i dizajnirao veci deo cx-a...njanja je to malo posle doradio....zato brata zovem pol senior a njanju pol junior...samo da se zna...njanja je entuzijasta koji voli ali nazalost ne zna...ima jos mnogo da uci :)

Predstavi Saleta u najboljem svetlu http://www.hooklundstool.com/  ;D

makinjo

Citat: Gavrolini poslato 04 Januar, 2016, 14:08
Mozes da budes ljubomoran ali za ovako nesto ako das minus to ne znaci da si ljubomoran vec govno kompleksasko
Slazem se :D

clutch&brake

Sto se tice drvenog poda.... malo se haba od brusilice i aparata za varenje,ali nije strasno. ako bude po koja dasaka morala da se promeni na godisnjem nivou...
Celavog stvarno ne bih komentarisao jer sam cuo za njegove pocetke tako da mi njegove sugestije jako znace. jer je bio gori i od mene a ja sma najgori  [panic] a ne ipak je Lazic NAJGORI  [panic] [panic] [panic]  [srce]
Hvala svima na sugestijama i pohvalama. Vcrs cu da nastavim sa kacenjem slika i pisanjem
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Gvozden

Ako ne stavis zbicane tockove..neka.. ok... znamo da si ih raskrcmio tamo ispod mosta :D

Gašpar

Citat: Gvozden poslato 04 Januar, 2016, 16:07
Ako ne stavis zbicane tockove..neka.. ok... znamo da si ih raskrcmio tamo ispod mosta :D

Èuj felne, Njanja Hondu proda zbog provoda  [rofl] [rofl] [rofl]

Gligoric

Citat: Ga¹par poslato 04 Januar, 2016, 10:51
Ladno neki nazovi korisnici foruma Njanji delili minuse za ovu vrhunsku prièu. Auuuuu  [thumb_down]
I ja svedok istog,upisao se kao 8mi,udjem nakon pet minuta kod ono 6...

Ali neka :) Matori samo gas :)

mkt


goranvojska


MIGE

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Januar, 2016, 14:55
Citat: Ga¹par poslato 04 Januar, 2016, 14:47
Citat: Gavrolini poslato 04 Januar, 2016, 00:57
A od cega ti zivis sinko? Ono kao jel radis nesto ozbiljno u svom zivotu ili samo cackas te motore? :)

Pa tu malo neku drogu valja  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Realno...\\\\njanju izdrzava burazer koji se bavi proizvodnjom namestaja....hoklica i stolica...imate prezentaciju na netu

http://www.designed.rs/news/hoklicastolica

a pri tome kao priznati dizajner pomaze njanji kod dizajna motora....inace je on i dizajnirao veci deo cx-a...njanja je to malo posle doradio....zato brata zovem pol senior a njanju pol junior...samo da se zna...njanja je entuzijasta koji voli ali nazalost ne zna...ima jos mnogo da uci :)
hoklica i stolica?  nesto se ne secam da je nosio hoklice i stolice kada smo se sreli skoro... ;)
nije sto je moj prijatelj,al je vredan i posten covek a i dobar prijatelj..ne znam kome nije pomogao...  [thumb_up]

penzos

 [clapp]  [clapp]  [clapp]  [thumb_up] Samo napred! Niko se nauèen nije rodio i niko ne zna sve! Dobro je i lepo pomoæi i nauèiti nekoga, kao i ukazati mu ako je po¹ao krivim putem. Ovakve motorcikle malo ljudi radi tako da smatram da nikome ne krade niti otima lebac iz ruke. A ako Njanju savetuje buraz-ima ko i da ga savetuje! Ko me jebe pa ja nemam burazera!  [cheers] Sa sreæom!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion