Glavni meni

Dakar 2016

Započeo PECA BMW, 02 Januar, 2016, 01:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

perlx

Citat: monsterbnt poslato 08 Januar, 2016, 23:57
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 08 Januar, 2016, 23:38
A jok...saljemo MKT...on drzi rekord....

Pa taj ako krene afrikom stici ce taman do sledeceg dakara...

MKT Dakar sponsored by Vinjaug

mkt

brate ja se vracam na ktm, tako da su cuda mogucna


mkt

vinjak uvek i u svakoj varijanti al tek posle 4 do 5 piva

Gašpar

Goncvales, koji je u tom trenutku bio drugi ukupno, stao je i pomogao kolegi zbog èega je izgubio 10 minuta. Izgleda da æe mu organizatori skratiti to vreme.

http://trke.rs/video-fer-plej-goncvales/

Hohštapler

Citat: Ga¹par poslato 10 Januar, 2016, 11:59
Goncvales, koji je u tom trenutku bio drugi ukupno, stao je i pomogao kolegi zbog èega je izgubio 10 minuta. Izgleda da æe mu organizatori skratiti to vreme.

http://trke.rs/video-fer-plej-goncvales/

[clapp]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

perlx

Organizatori su mu odmah nadoknadili vreme, kao i Lajli Sanz pre par dana [clapp]

mali_zmaj

To je fer plej,nek je stao i pomogao...i neka su mu nadoknadili sve,ajd jednom nesto lijepo u sportu!!
jin-jang

srbac

Bravo Gonzales tvoj sam fan od sada !!!

PECA BMW

Organizator se obavezao da vrati vreme svakom ko stane i pomogne nekom ko je zivotno ugrosen ili se sumlja da je ugrozen ..

Zivo me zanima da se to vreme ne vraca ko bi stao da pomogne .

Cisto sumljam da bi neko od prvih 10 stalo , prosli bi u fazonu nista nisam video a stace neko vec da mu pomogne . Videli smo to dosta puta ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

bigbad86

A jebiga nisu ni oni shisharke, znaju u sta se upustaju...

Hohštapler

Citat: PECA BMW poslato 10 Januar, 2016, 16:42
Organizator se obavezao da vrati vreme svakom ko stane i pomogne nekom ko je zivotno ugrosen ili se sumlja da je ugrozen ..

Zivo me zanima da se to vreme ne vraca ko bi stao da pomogne .

Cisto sumljam da bi neko od prvih 10 stalo , prosli bi u fazonu nista nisam video a stace neko vec da mu pomogne . Videli smo to dosta puta ....

Jbg, ne mo¾e¹ nikad znati..

Se seæate pre koju godinu onaj kad je dehidrirao, pa kolegu koji se zaustavio da ga smiri i da mu pomogne zvao "tata"... ba¹ hevi ¹it...
! No longer available
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bojan

Citat: Ga¹par poslato 08 Januar, 2016, 16:33
Citat: Bojan poslato 08 Januar, 2016, 00:12

BTW otkrij nam tajnu koliko to dobija moto sport od drzave ili barem motocross

Boki, ako te zanima, PP. Cifra nije mala svakako  ;)
Znima me Gasho. Posalji tu cifru na PP

Hohštapler

El ima neko (negde) highlights etapa al da je na engleskom? Jebo mater ima francuski, portugalski, poljski, al engleski nigde!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac

Bravo Gabore,  59 mesto na kraju Dakra  [clapp] [clapp] [clapp] Izgleda mu je dao po gasu zadnjih par etapa !!!  [klanjam_se]

PECA BMW

Citat: srbac poslato 16 Januar, 2016, 16:41
Bravo Gabore,  59 mesto na kraju Dakra  [clapp] [clapp] [clapp] Izgleda mu je dao po gasu zadnjih par etapa !!!  [klanjam_se]

Naprotiv . bio je i bolji ali zadnje 3 etape vozio sa polomljenom desnom sakom i sjebanom nogom pa je vozio znatno sporije samo da zavrsi ..

Danas je organizator uradio nesto sto nikad nije , zadnju etapu su svi startovali od pozadi . Zadnji su kretali prvi pa je gabor danas startovao kao 11-ti
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Gavrolini

A zavrsio etapu kao?


PECA BMW

Citat: Gavrolini poslato 16 Januar, 2016, 19:16
A zavrsio etapu kao?

misterija , jos nema zvanicnih podataka , zadnja informacija da je zavrsio dakar i prosao kroz cilj specijala a vozi jos 400 km do kraja etape ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

perlx

Etapu zavr¹io kao 62. i u generalnom na istom mestu. Juèe je u generalnom bio 74.

mkt

pa dobro, sve je bolji i bolji  :)