Glavni meni

Dakar 2016

Započeo PECA BMW, 02 Januar, 2016, 01:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt

realno mrka kapa
bolje da je sinu dao da pegla

monsterbnt

Prevelik je i za kamaza...
Smrt SVIMA!!!!

Gavrolini

Citat: mkt poslato 06 Januar, 2016, 02:26
realno mrka kapa
bolje da je sinu dao da pegla
Tesko

mkt

ne znam
mladji je, kapiram da ima ako nista prodju preko matorog
vidim pegla trke, sta znam
siguran sam da bi bar imao bolje rezultate od matorog

Andreja

Boli ih uvo za rezultat, idu da se zajebavaju, mogu to da priu¹te i jebe im se. Ko zna koliko je boljih vozaèa u svetu èak i od pobednika Dakara ali jebe ih bud¾et...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

kao andreja iz prcina npr

Andreja

Ili èuveni UFF koji je u svemu najbolji i sve zna.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

#27
Citat: Andreja poslato 06 Januar, 2016, 03:37
Boli ih uvo za rezultat, idu da se zajebavaju, mogu to da priu¹te i jebe im se. Ko zna koliko je boljih vozaèa u svetu èak i od pobednika Dakara ali jebe ih bud¾et...

Mislim da nisi u pravu. Prvih 5 u Dakaru mislim da su najboljih 5 na svetu. Meðu njima mrtva trka. Ostali nema ¹anse ni da treniraju toliko niti da bi mogli da dr¾e taj tempo toliko dugo.
Kod Dakara nije potrebna samo brzina, veæ i da mo¾e¹ da odr¾i¹ koncentraciju 10 sati, 15 dana. E tu mnogi manjkaju.

Ista stvar kao na TTu, Guy Martin je brz vozaæ, osvojio je UlsterGP 11 puta (najbr¾u uliènu trku na svetu) ali TT se vozi preko 350km, on to nema, da mo¾e da istraje svo vreme.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ninja66

Posto je ove godine sam sebi sponor (logo na motoru) ,mislim da radi reklame ide na siguricu.

srbac

Poneo je Gabor ¹vargle, kobaje, slanine tako da neæe imati problema sa koncetracijom  @@@

Hohštapler

...nema te bre pojma, to je on taktièki nabacio zalihe, prvo, ima robne rezerve za te te¹ke dane dok vozi etape, a drugo, ima bolji grip na zadnjoj gumi.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

grber

Citat: Gavrolini poslato 06 Januar, 2016, 02:08
Gabor dana osamdeset i neki. Neka riba danas se skrljala sa motora bas dobro i zavrsila 21.   Sta reci...
Laia Sanz naravno... riba RAZBIJA, prosle godine 9. bila  [klanjam_se] [klanjam_se]

ЯЭВОЛУТИОН

ne moze se sa 100 kila voziti dakar....prve godine se najbolje plasirao...svake godine sve slabiji....bolje da je pustio sina da vozi...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zozon

    Zasto pricate samo o tom Gaboru  [neampojma] [neampojma] [neampojma] vec ste mnogo puta zakljucili da taj covek nema pojma i da mu nije mesto na motoru ... kako nam stoje ostali takmicari, bese u najavi neki " MM Dakar team " [thumb_up]?
    Trebali bi ste otici tamo i ocitati slovo svim tim kvazi takmicarima, da se uvede red i da se zauvek potisnu foliranti sa Dakar relija! ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Zozon , ne seri....u tim godinama....Gabor ume da vozi ali ima godina...doduse ne previse, ali ima kila za dva vozaca dakara....i otkad su spustili kubikazu na dakaru nema nikakve sanse...svake godine je sve losije plasiran.....
kilogram je mnogo na offu a kamoli na dakaru....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

pa realno bi trebao da skine koju kilu...,ali ja navijam za njega maksimalno,mislim on je jedini iz Srbije koji je stisnuo muda,i poku¹ao da uganja prvo sponzore,pa poslije motor i sve ostalo...a kod nas ti treba èudo da te neko izsponzori¹e za bilo ¹ta..,nije konkurentan,al brale realno,on je maðar,mogao je i pod maðarskom zastavom da vozi,a vozi pod na¹om,komentari da nema pojma su blago neumjesni,izvolite vi gospoda zavr¹ite jednu etapu dakara pa serite onda...
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Potpisujem da ima vozaca u Srbiji koji bi se plasirali bolje od njega na dakaru...ali nemaju sponzore da ih guraju...u ovoj jebenoj drzavi biti madjar je prednost....covek drzi prodavnicu delova a nema skoro nista na stanju i ni za jedan komed mi nije poslao fiskalni racun...dakle drzava je sponzor za18%.....a madjari mu pri izalsku iz zemlje vracaju 30 % njihovog pdv-a...dakle madjaru su sponzori za 30%...njegova zarada na svakom delu je cistih 48% poreza koji nije platio.....realno je da on treba da sponzorise nekoga da vozi dakar i da svoje debelo dupe skine sa tog jadnog motora....nisam u zivotu upoznao nekoka toliko punog sebe....pa cak i da je madjar ili crnogorac.

i da napomenem...contimoto i komppco mi svaki put posalju fiskalni....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Januar, 2016, 11:52
ne moze se sa 100 kila voziti dakar....prve godine se najbolje plasirao...svake godine sve slabiji....bolje da je pustio sina da vozi...
Jesi mu nekad vodeo sina kako vozi? Ja jesam. Banana!

Bori¹a

svake godine ga gledam na 450cc u cacku, covek jednostavno zna kako se to radi i za skoro ceo krug obidje drugoplasiranog... da je kao mecka jeste..

Gavrolini

Borisa menjaj drogu. Ko koga obidje? I raspitaj se koju klasu vozi i ako ne bi smeo